Gebelik Testimi yorumlar mısınız acaba ??

benimde şuan 8. günüm bitmedi daha azalma oldu sadece
İnşallah en kısa zamanda annelik duygusunu tadarsın . Sakın moralini bozma en azından çocuğun olabiliyor onu gördün. Kimyasalın ardına hemen olabiliyormuş hamilelik en kısa zamanda sende hamile kalırsın inşallah ☺️💕 ilişkiye girerken kafandan tamamen çıkar hamilelik düşüncesini tamamen ana odaklan olacaktır.

İnşallah en kısa zamanda annelik duygusunu tadarsın . Sakın moralini bozma en azından çocuğun olabiliyor onu gördün. Kimyasalın ardına hemen olabiliyormuş hamilelik en kısa zamanda sende hamile kalırsın inşallah ☺️💕 ilişkiye girerken kafandan tamamen çıkar hamilelik düşüncesini tamamen ana odaklan olacaktır.
güzel dileklerin yorumun çok iyi geldi bana çok teşekkür ederim ☺️ inşallah tüm dileklerin gerçek olması dileğiyle 💐

Merhaba benim adetim 3 gün gecikti bugün test yaptım silik bir çizgi çıktı bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_6239.jpeg
    IMG_6239.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 8
Çizgi ama çok silik ilk yaptığım da çok beklemedim başında sonradan baktığım da gördüm hani herkes diyor kuruma çizgisi falan öyle birşey olmaz demi bilemedim
Bence emin olmak için kan verin acaba mı diye düşünerek kendinizi strese sokar acilde verin hemen çıkıyor sonuç zaten

Bence emin olmak için kan verin acaba mı diye düşünerek kendinizi strese sokar acilde verin hemen çıkıyor sonuç zaten
Merhaba dün testimi atmıştım adetim 4 gün gecikti silik çizgi çıkmıştı bugün sarı akıntı geliyor normal mi sizce neden olabilir sabah kan tahlili yaptırdım sonucu bekliyorum

Bilmiyorum ki anca yarın çıkar sonuç bu kadar keşke beklemeseydiniz hemen acilde test yapsaydınız 1 saatte sonuç çıkıyordu sabaha kadar bekleyeceksiniz mecburen ☺️

X