Gebelik testinde çıkan ikinci silik çizgi

Merhaba hemen hemen 1 buçuk ay geçik 2. aya yakın ama benim hiç düzenli olmadı adetim ondan önemsemedim bende başta
Canım bende ilk hamileliğimi hemen hemen 2,5 aylıkken öğrendim bende gecikmeli oluyordum 2 ayı geçince dedim niye gelmiyor bu kırmızılar 😀 meğerse hamileymişim☺️Sende hamilesin sağlıklı haberler al inşAllah 🥰

Herkese merhaba bu benim kadınlar kulübündeki ilk paylaşımım konuya girmeden kendimden kısaca bahsetmek istiyorum 29 yaşındayım 4 senelik evliyim ve çok istememize rağmen bebeğimiz daha olmadı bende pcos, eşimde ise sperm sayısı azlığı ve hareket yavaşlığı var.düzensiz bir adetim takvimine sahibim sürekli geç adet oluyorum en son 27 martta adet gördüm.artan göğüs şişkinliği ve ağrıları yanısıra arada bir kasığımda da adet sancıları gibi ağrılar başlayınca test alıp denemeye karar verdim ve ikinci çizgim silik çıktı yanılma payı olabilir düşüncesiyle ertesi gün tekrar denedim o da ikinci çizgi silik çıktı ve bende kan testi vermeye gittim internetten biraz araştırınca bu durumda ya kimyasal gebelik oluyormuş ya da gebeliğin başlarında olduğundan ikinci çizgi silik çıkabiliyormuş inşallah ikinci söylediğim ihtimaldir heyecanım ben istemesemde beni ele geçiriyor ve sonrasında üzülmekten çok korkuyorum bu durumda olan ya da başından geçmiş arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirler mi
inşallah sağlıklı bir gebeliğiniz olur. 🤲🏻💐 kan testi verdiniz mi

Merhaba hanımlar bende pcosluyum tüp bebek ile ikizlerim var 27 nişanda adet oldum bugün test yaptım ve ikinci çizgi silik çıktı açıkçası ümitlenmek istemiyorum ne zaman kan tahlili vermeliyim
Hamilesiiin 💐 kaç yaşında ikizler 👯 Ay maşAllah ikizler nasıl bir duygu çok zor mu . Bende hep saglı sollu yumurtluyorum doktorum ikiz dogurtmadan gitmeyeceksin herhalde diyor 😀

Canım bende ilk hamileliğimi hemen hemen 2,5 aylıkken öğrendim bende gecikmeli oluyordum 2 ayı geçince dedim niye gelmiyor bu kırmızılar 😀 meğerse hamileymişim☺️Sende hamilesin sağlıklı haberler al inşAllah 🥰
Ayy amin inşallah çok teşekkür ederim sizlerde ki bu olumlu mesajları aldıkça heyecanlanıyorum ☺️

Merhabalar ben ikinci aşılamamı oldu adetim 2 gün geçicince kan verdim negatif çıktı bugun 6 günüm evdr test yaptım ilk once bişey çıkmadı 2 saat sonra silik çıktı

Eklentiler

• 1000336611.jpg
    1000336611.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 63
Merhabalar ben ikinci aşılamamı oldu adetim 2 gün geçicince kan verdim negatif çıktı bugun 6 günüm evdr test yaptım ilk once bişey çıkmadı 2 saat sonra silik çıktı
Merhabalar hakkınızda hayırlısı olsun hamileliğin başlarında ikinci çizgi silik çıkabiliyormuş isterseniz birkaç gün sonra yeniden deneyin inşallah beklediğinize kavuşursunuz 🤲

Hamilesiiin 💐 kaç yaşında ikizler 👯 Ay maşAllah ikizler nasıl bir duygu çok zor mu . Bende hep saglı sollu yumurtluyorum doktorum ikiz dogurtmadan gitmeyeceksin herhalde diyor 😀
Merhabalar ikizlerim 4.5 yaşındalar teyzesi ellerinden öperler ikisi de erkek var gerisini sen düşün🙈 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah tek baktım ben zor oldu ama şu an en keyifli zamanları🥰

Merhabalar ikizlerim 4.5 yaşındalar teyzesi ellerinden öperler ikisi de erkek var gerisini sen düşün🙈 rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah tek baktım ben zor oldu ama şu an en keyifli zamanları🥰
Ay ayyy erkekler vala benim oğlum düz duvara tırmanıyor ikizleri düşünemiyorum 😀maşAllah benimde oğlum 3,5 yaşında Şuan 2. İstiyoruz 😇

Ay ayyy erkekler vala benim oğlum düz duvara tırmanıyor ikizleri düşünemiyorum 😀maşAllah benimde oğlum 3,5 yaşında Şuan 2. İstiyoruz 😇
Allah hayırlısı ile nasip etsin canım benim iki oğlan var en önemlisi sağlıklı olması ama bi kız güzel olabilir diye düşünüyorum 🙈

Allah hayırlısı ile nasip etsin canım benim iki oğlan var en önemlisi sağlıklı olması ama bi kız güzel olabilir diye düşünüyorum 🙈
Yaaaa bende çok kız istiyorum rabbimden eli ayağı düzgün olsun da saglıklı olsun diyorum ama gönlüm de kız çocuğunu da tatmak istıyor inşAllah olur kızımız 🤲

X