Gebelik testinde çıkan ikinci silik çizgi

Kızlar günaydın sabah kalkınca ilk işim yine test yapmak oldu sanki koyulaşmaya başlamış test değil mi🥰

Eklentiler

• IMG_4159.jpeg
    IMG_4159.jpeg
    132 KB · Görüntüleme: 191
Kızlar öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum güzel dilek ve dualarınız pozitif destkeriniz için bugün sonuç almaya gittim ve Allah’ıma sonsuz şükürler olsun ki hamileymişim doktor en kısa zamanda kadın doğum doktoruna bir görün dedi kese sağlıklı bir şekilde oluşmuş mu ne durumda diye ben hala inanamıyorum hala olayın şokundayım sevinemiyorum
bu arada ben hamile olduğumu bilmeden dişim için röntgen çekildim ve 5 tane antibiyotik kullandım umarım bir zararı olmamıştır binbir dualarla bu müjdeyi almışken böyle bir durum etkilemez inşallah

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    162 KB · Görüntüleme: 164
Merhabalar hakkınızda hayırlısı olsun hamileliğin başlarında ikinci çizgi silik çıkabiliyormuş isterseniz birkaç gün sonra yeniden deneyin inşallah beklediğinize kavuşursunuz 🤲
inşallah ya bugün adet olmadım dayamayıp evde test yaptım yine bişey çıkmadı ama bu beklemek ve hi. souç çıkmaması sinir bozucu allah sabır versin herkese

Kızlar öncelikle hepinize çok teşekkür ediyorum güzel dilek ve dualarınız pozitif destkeriniz için bugün sonuç almaya gittim ve Allah’ıma sonsuz şükürler olsun ki hamileymişim doktor en kısa zamanda kadın doğum doktoruna bir görün dedi kese sağlıklı bir şekilde oluşmuş mu ne durumda diye ben hala inanamıyorum hala olayın şokundayım sevinemiyorum
bu arada ben hamile olduğumu bilmeden dişim için röntgen çekildim ve 5 tane antibiyotik kullandım umarım bir zararı olmamıştır binbir dualarla bu müjdeyi almışken böyle bir durum etkilemez inşallah
Canım benim hayırlı uğurlu olsun sıkma canını hiç veren rabbim onları bir şekilde koruyor sen şimdi hamileliğinin tadını çıkar güzel sağlıklı günlerde al kucağına çocuğunu❤️

Amin ben bu uğurda çok çaba harcadım sayısız tedavi 2 tüp bebek tedavisinde ikizlerimi aldım kucağıma bu ay ilk defa korunmayı bıraktık ve hamile olduğumu öğrendim rabbim öyle büyük ki🥹🥰
Yaa maşallah tebrik ediyorum sizi hayırlı olsun sağ Salim kucaklarımıza almak nasip olsun 🥰 ❤️

ya çok sevindim rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasib etsin. ilaç kullanımınızı mutlaka doktorunuza bildirirsiniz❤️

Hanımlar merhaba 2 gün evvel 335 olan değerim 908 olmuş değer artışım çok iyi kese için doktora ne zaman gitmeliyim

X