Gebelik var mı?

Merhaba boş gebelik ne zaman geçirdiniz bende bir yıl önce geçirdim üstüne hamile kalamadım hala araştırılmadi benimkisi
8 ay önce geçirdim ondan 6 ay önce öncede 10 haftalıkken kalbi durdu bebeğimi kaybettim kürtaj olmuştum oyüzden 8 ay ara verdim yıpranmştım psikolojik olarak sonra tekrar karar verdik bütün tahlillerim yapıldı pıhtılaşma çıktı coraspirin kullandım gebelik düşününce doktor önerisiyle şuan da hamileyim çok şükür 🤲♥️Allah inşallah sizede sağlıklı sıhhatlı tez vakitte hamilelik nasip etsin 🥰

8 ay önce geçirdim ondan 6 ay önce öncede 10 haftalıkken kalbi durdu bebeğimi kaybettim kürtaj olmuştum oyüzden 8 ay ara verdim yıpranmştım psikolojik olarak sonra tekrar karar verdik bütün tahlillerim yapıldı pıhtılaşma çıktı coraspirin kullandım gebelik düşününce doktor önerisiyle şuan da hamileyim çok şükür 🤲♥️Allah inşallah sizede sağlıklı sıhhatlı tez vakitte hamilelik n

8 ay önce geçirdim ondan 6 ay önce öncede 10 haftalıkken kalbi durdu bebeğimi kaybettim kürtaj olmuştum oyüzden 8 ay ara verdim yıpranmştım psikolojik olarak sonra tekrar karar verdik bütün tahlillerim yapıldı pıhtılaşma çıktı coraspirin kullandım gebelik düşününce doktor önerisiyle şuan da hamileyim çok şükür 🤲♥️Allah inşallah sizede sağlıklı sıhhatlı tez vakitte hamilelik nasip etsin 🥰
Çok teşekkür ederim inşallah . Bende bir yıldır istiyorum bir kez başımdan boş gebelik geçtiği için genetik araştırılmadi inşallah benimde olur 🤲

Çok teşekkür ederim inşallah . Bende bir yıldır istiyorum bir kez başımdan boş gebelik geçtiği için genetik araştırılmadi inşallah benimde olur 🤲
İnşallah olur canım benim ama tahlillerine baktır bence kafan rahat olur önlem almış olursun 🥰

Bhcg hesaplama programına baktım 3 haftalık gebelik diyor 🙂Allahım sana şükürler olsun çok mutluyum şuan kızlar
Bide 3. Haftada yerleşme kanaması olurmuş kahverengi veya pembe demekki 3 gündür o yüzden lekelenmem vardı 🤦🏻‍♀️
Canım merhaba öncelikle hayırlı olsun inşallah Rabbım sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Benimde bir sorum olucaktı 21 nisanda reglim bitti 10 gün önce oldum yani 1 mayısta olmam gereken adeti 21 nisanda gördüm. 22 nisanı değerlendirdik 27 sinde lekelenmem oldu çok hafifti aynı zamanda değerlendirdik o günüde. Şuanda 1 mayıs gecesi başlayan lekelenmem var önce pembe üç dört nokta şeklinde geldi sonra afedersiniz akıntıyla beraber ince olarak geldi. 1 mayıs sabahı devam etti çok çok az olarak soluk kırmızıyı farkettim ama adet gibii değildi en son bu gece geldi işte bizde aylardır bebek istiyoruz acaba yerleşme olabilir mi ve test yapsam çıkarmı sizce fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var 🙏❤️

X