Gebelik varmı calticam meraktan

masalburcin

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
14
4
20
kızlar ben bugün iki tane test yaptım biri normal belli bir siliklikte silik çizgi çıktı sonra merak edip bir sonraki lagaboya geçtiğinde tekrar yaptım oda erken gebelik testi 5 saniye tutmak lazımmış ben 30 saniye tuttum ondada belli belirsiz çok aşırı dikkatli bakınca belli olan bir çizgi çıktı sizce varmı yokmu ikilemde kaldimbu arada ikiside ilk idrarimla değil ilki ya 4 üncü ya 5 inci ikinciside bir sonraki bide 4 gündür kasiklarimda belimde ağrı var ve midem bulanıyor nirmaldede adetim gecikince psikolojik oluyor ama bu sefer çizgiyi net gördüm
17015506347971428314858895524554.jpg

Eklentiler

• IMG_20231202_235905.jpg
    IMG_20231202_235905.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 373
kızlar ben bugün iki tane test yaptım biri normal belli bir siliklikte silik çizgi çıktı sonra merak edip bir sonraki lagaboya geçtiğinde tekrar yaptım oda erken gebelik testi 5 saniye tutmak lazımmış ben 30 saniye tuttum ondada belli belirsiz çok aşırı dikkatli bakınca belli olan bir çizgi çıktı sizce varmı yokmu ikilemde kaldimbu arada ikiside ilk idrarimla değil ilki ya 4 üncü ya 5 inci ikinciside bir sonraki bide 4 gündür kasiklarimda belimde ağrı var ve midem bulanıyor nirmaldede adetim gecikince psikolojik oluyor ama bu sefer çizgiyi net gördümEki Görüntüle 3345095
Bence var gibi kan testi verip kesinleştirin

Bencede var o kadarda silik değil benim ilk gebeliğimde yaptığım test daha silikti öğrendiğimde,istiyorsunuz galiba Allah tamamına erdirsin 🤰🏻

kızlar ben bugün iki tane test yaptım biri normal belli bir siliklikte silik çizgi çıktı sonra merak edip bir sonraki lagaboya geçtiğinde tekrar yaptım oda erken gebelik testi 5 saniye tutmak lazımmış ben 30 saniye tuttum ondada belli belirsiz çok aşırı dikkatli bakınca belli olan bir çizgi çıktı sizce varmı yokmu ikilemde kaldimbu arada ikiside ilk idrarimla değil ilki ya 4 üncü ya 5 inci ikinciside bir sonraki bide 4 gündür kasiklarimda belimde ağrı var ve midem bulanıyor nirmaldede adetim gecikince psikolojik oluyor ama bu sefer çizgiyi net gördümEki Görüntüle 3345095
Var bence 😊benşm de silikti

Bence var canım bukadar belirgin olmazdı herhalde yoksa da bu testleri yaptıran yazıklar olsun hayal kırıklığı olur benim başıma geldi ama Clearblue markasıydı işte en kaliteli de alsan bazen adi çıkıyor

Bencede var o kadarda silik değil benim ilk gebeliğimde yaptığım test daha silikti öğrendiğimde,istiyorsunuz galiba Allah tamamına erdirsin 🤰🏻
Birincisi öyle ikincisi değil ikisinin resmini attım diğeri resmini çekerken belli bile olmadı ikincisinde tek ben gördüm gibi hissettim

Evet dün verdim 2 buçuk haftalık 64.96 çıktı
Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin bebiş🐣Bende test yaptım sabah ilk idrarla hayalet çizgi gördüm, yaklaşık 3 aydır düzensiz bir şekilde deniyoruz pkosdan dolayı da adetim çok gecikti kasıklarımda belime ve bacağıma vuran ağrı var🥲İnşallah hayırlısı olur kan testi vermeye gitsem mi çok kararsızım

X