gebelik ve dua (hacet ) tüm dualarımız gebelere ve gebe kalmak isteyenlere olsun Amin

beyazkelebek0035

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
30
14
35
merhaba
Hayırlı günler lütfen bana dua edin 12 haftalık gebeyim bu hafta sonu tarama testine gireceğim bebeğim sağlıklı doğsun sağlıkla kucağıma alayım test sonuçları iyi gelsin diye dua eder misiniz hepinizden allah razı olsun ismim yeliz
bu başlıkta herkes birbirine dua ederse allah kabul etsin her birimizin duası içimizdeki yavrulara şifa olsun hayat olsun nefes olsun
herkes birbirine(niyetine ismi ile ) hacet duası okuyabilirmi ?
şimdi den Allah razı olsun tüm gebe olanların bebeklerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allahım ve gebe kalmak isyenlere de Allah tez zamanda nasip etsin AMİN

Bismillahirrahmanirrahim
La ilehe illallahul halimul Kerim. Subhanallahi Rabbil Arşil Azim. Elhamdülillahi Rabbil Alemin. Eseluke mucibati Rahmetike ve azaime mağfiretik. Vel ismete min külli zenbin vel ganimete mün külli birrin. Vesselamete mün külli ismin. La teda li zenben illa gaferteh vela hemmen illa ferrecteh, vela haceten hiye leke rıda illa kadayteha. Ya Erhamer'Rahimiyn.

Yeliz kardeşim, çok güzel dualarla senin niyetine okudum sen de bana oku lütfen

Bana da dua edermisiniz ayrıntılı da bebeğimin korpus kollazum agenezisi denildi hasta doğabilir aldırın denildi çok çaresizim kimin duası kabul olur bilinmez rabbim yardım etsin kimseyi evladıyla imtihan etmesin çok zor inşallah sizin sonuçlarınız çok güzel olur sağlıkla alırsınız evladınızı bana da içten dua edin olur mu 3 ayım kaldı

içini ferah tut inş bebeğin sağlıkla doğacak bir doktora daha görün derim
allahım bebegını korusun kucagına saglıkla almayı nasp etsin

içini ferah tut inş bebeğin sağlıkla doğacak bir doktora daha görün derim
allahım bebegını korusun kucagına saglıkla almayı nasp etsin
Bir kaç doktor ile görüştük ultrasonda görünmedi MR çekindim sonucu bekliyorum ve sürekli dua ediyorum Rabbim mucizesine sığınıyorum .Allahım şifa versin tek dileğim sağlıklı doğması

Bir kaç doktor ile görüştük ultrasonda görünmedi MR çekindim sonucu bekliyorum ve sürekli dua ediyorum Rabbim mucizesine sığınıyorum .Allahım şifa versin tek dileğim sağlıklı doğması
sana dua ettim rabbim hayırlı temiz sonuclar çıkarsın inş ben innaıyorum temiz geelcek sonuc allahtan umit kesilmez ol deyince neler olur haber ver bizlerede

Selamun Aleyküm, transferimin 5.günü , sonucun pozitif olması için dua eder misiniz, Allah razı olsun, dua isteyen, dua eden herkesin duası hayırlısıyla kabul olsun inşallah.Amin.

MERHABA sonuç ne çıktı acaba ben genoks da yaptırdım cok memnun kaldım

Sonuçlar daha çıkmadı bekliyoruz ,1 ayı geçti ama daha çıkmadı inşallah güzel hayırlı haberler alırız duanızı eksik etmeyin
mr sonucuydu değil mi inşş güzel allahım temiz sonuclar cıkarsın
bu cuma gününde yüzünüzü güldüren sonuclar gelir inş allah yüzünü güldürsün ya Şafi ismin ile bebeğin şifalı kılınsın inş

Allah razı olsun hem MR hem de karnımdan sıvı alınmıştı amiyosentez yapıldı,şükür bugün öğrendim sıvı sonucum güzel çıktı yanında eşlik eden bir rahatsız yok dedi genetik ve kromozomlarla ilgili Rabbim inşaAllah doğuma kadar eksik olan yapı tamamlar tek dileğim mucize bu bile güzel haberdi .Çok teşekkür ederim ettiğiniz duaların en güzelleri sizin olsun sizlerinde sıkıntılarınıza ortadan kaldırmaya vesile olsun inşallah

çok sevindim aminyo sentez temiz gelmesi cok güzel bir haber orası zaten kesin sonuç ettiğimiz dualar kabul oldu çok şükür temiz haber gelmiş kucagınıza almayı nasip etsin sağlıkla güzel allhım suan kaç haftalık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…