Gebelik yolunda yaşadığım zorluklar.

kezban63

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2022
19
0
22
Öncelikle merhaba yeni üye oldum ama daha önce hep sorularımın cevaplarını bu sitede buldum şimdi sizlerle paylaşmak istediğim sorunlarım var 1 buçuk senelik evliyim 21 yaşındayım eşimle hiç korunmadık anne olmak istiyorum piskoloji olarak çok yıprandım etraf yüzünden çok baskı var tanıdık tanımadık doktora gitim diyarbakır Memorial hastanesinde rahim filmi çektirdim anestezili sol tüpün kapalıymış basınçla açtığını söyledi doktorum bana 1 ay sık ilişki ye girmemi söyledi bende dediklerini yaptım ama ilk ay hamile kalamadım devlet hastanesi ne kontrole gittiğimde 😔 bana polisikover tanısı koydu yıkıldım doktora her ay düzenli adet gördüğümü söyleyince bağırarak Heray görsende yumurtlamıyorsun deyişi beni çok düşürdü eşimde ilaç tedavisi görüyor çok yoruldum artık eşi den gizi hastanelere gidiyorum anestezi parasını bile yüzüğünü satarak yapmıştım lütfen moral istiyorum daha çok şey var içimde anlatamıyorum.

ayy çok geçmiş olsun seni en iyi ben anlarım kartlarımızın dolu oldugu ay dr bizede hsg çıkarttı anlaştıgımız fiyattan sonra çekilmeye gittigim sabah bin lira daha zamlandıgını söylediler. sinirden ağladım normal fiyatı bile zarzor karsılayacakken ekstradan mutfak masrafından kısmamız gerekcekti ben vazgecme taraftarıydım eşim yaptıralım bu ay idare ederiz demişti o ayı hiç unutamıyorum çok zor zamanlardı. benimde yumurtam fazlasıyla büyüyo ama çatlamıyo. o sürekli bize para harcatan dr değiştirdim yeni dr bu ay çatlatma iğnesi verecek :) senin durumunda sanırım yumurtan hiç gelişmiyo bunun için maalesef ki drsuz çok zor. önce geliştirici ilaçla yumurtaların takibi yapılır sonrasında çatlamıyosa iğne verilir. bunlar işe yaramzsa iğne şeklinde geliştirici oluyomus sanırım. onunda maliyeti yüksek. ancak cocuk istiyorsak bu durumlara katlanmak zorundayız. bunları karsılayamazsak cocugun ömür boyu bakımı ve masraflarını hiç karsılayamayız o halde ... birçok şeyi göze almak gerekiyor eskidenmiş ilk aydan gebe kal dogur kendi kendine büyüsün. şimdi daha gebe kalmadan masraf başlıyo

Şuan madi olak sıkıntı çekiyoruz doğru inanın eşimin ilacı yanlız 1000 TL kendikimi söylemiyorum bile şimdi hormon testi için kan verdim benden sonra hamile olanları görünce kendimi tıtamıyorum ya 😭

Öncelikle merhaba yeni üye oldum ama daha önce hep sorularımın cevaplarını bu sitede buldum şimdi sizlerle paylaşmak istediğim sorunlarım var 1 buçuk senelik evliyim 21 yaşındayım eşimle hiç korunmadık anne olmak istiyorum piskoloji olarak çok yıprandım etraf yüzünden çok baskı var tanıdık tanımadık doktora gitim diyarbakır Memorial hastanesinde rahim filmi çektirdim anestezili sol tüpün kapalıymış basınçla açtığını söyledi doktorum bana 1 ay sık ilişki ye girmemi söyledi bende dediklerini yaptım ama ilk ay hamile kalamadım devlet hastanesi ne kontrole gittiğimde 😔 bana polisikover tanısı koydu yıkıldım doktora her ay düzenli adet gördüğümü söyleyince bağırarak Heray görsende yumurtlamıyorsun deyişi beni çok düşürdü eşimde ilaç tedavisi görüyor çok yoruldum artık eşi den gizi hastanelere gidiyorum anestezi parasını bile yüzüğünü satarak yapmıştım lütfen moral istiyorum daha çok şey var içimde anlatamıyorum.
Peritanoloji doktoruna git onlar normal jinekologlarin üstü onlar daha iyi anlıyor bu işlerden yumurtalari besliyorlar gelismesini sağlıyorlar catlamasini sağlıyorlar daha iyi kontrol ediyorlar tavsiye ederim birde bu konuda canini hiç sıkma hayati akışına birakmani tavsiye ederim

X