Gebelikte 5inci haftada lekelenme/kanama bu

miniminime

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2021
88
106
41
Merhaba arkadaslar, su anda 6hafta+4 gun hamileyim. 5inci hafta basinda kahverengi, pembe arasi lekelnme ara ara da kanamam var, regl kanamasi kadar yogun degil. Ilk kanama oldugunda hemen doktoru aradim ve ultradon istedim ama cok erken oldugu icin bakamayacagini soyledi, tek tarafta agri olmadikca ve regl kanamasi kdr yogun ve parcacikli olmadikca endise etmemem gerektigini soyledi. Bu arada tup bebek ile hamile kaldim ve oestrogen ve progesterone takviyelerine transferden once baslamiatim hala de devam ediyorum.
Lekenmem hala devam ediyor ama cok endiseliyom, ingilterede yasiyorum ve cidden saglik sistemleri berbat. Normalde 12 haftadan once bile ultarason yapmiyorlar, bnm tup bebek oldugu icin 6hafta in bitiminde olcak o da yarin. Gunlerdir evdeyim ruh halim berbat, bitmeyen bir lekelenme kanama arasi durum beni olduruyor. Benzer durumu yasayan var mi aranizda?
Tesekkurler

Merhaba ben de 5.haftadayım lekelenmem oldu sabah doktora gittim sorun yok dedi ama korkuyorum siz nasıl atlattınız bu süreci
Bende leke problemleri devam ediyor. Akıntı şeklinde geliyor. Dün turuncu leke geldi bugün apar topar gittim. Leke düşük tehdidiymis ama 9 ay kanaya kanaya doğum yapan hastalarım var dedi doktor. Bebek gayet iyi dedi. 2 gün önde idi 2 gün geriye düşmüş ama hiç problem değil normal dedi. Doktorunuza danışın günde 2 tane progestan fitil kullanın ben kullanıyorum haftada bir de iğne. Sağlıklı doğum yapan gebelerin yüzde otuzunda leke problemleri oluyormuş. Siz moralinizi yüksek tutun ağır iş yapmayın kontrolleri aksatmayin. Bebeğiniz sağlıklı ve sizinle rahat olun ❤️

Bende leke problemleri devam ediyor. Akıntı şeklinde geliyor. Dün turuncu leke geldi bugün apar topar gittim. Leke düşük tehdidiymis ama 9 ay kanaya kanaya doğum yapan hastalarım var dedi doktor. Bebek gayet iyi dedi. 2 gün önde idi 2 gün geriye düşmüş ama hiç problem değil normal dedi. Doktorunuza danışın günde 2 tane progestan fitil kullanın ben kullanıyorum haftada bir de iğne. Sağlıklı doğum yapan gebelerin yüzde otuzunda leke problemleri oluyormuş. Siz moralinizi yüksek tutun ağır iş yapmayın kontrolleri aksatmayin. Bebeğiniz sağlıklı ve sizinle rahat olun ❤️
Canım kullanıyorum fitili günde 2 defa ve iğneyi 5 günde 1 olacak şekilde , başka ilaçlarımda var zaten tüp bebekten dolayı sabah kötüydüm ama bebeğe daha çok zarar veririm diye şimdi daha sakinim inş her şey çok güzel olacak hepimiz için Rabbim bebeklerimizi korusun 🤲🏻♥️♥️

Canım kullanıyorum fitili günde 2 defa ve iğneyi 5 günde 1 olacak şekilde , başka ilaçlarımda var zaten tüp bebekten dolayı sabah kötüydüm ama bebeğe daha çok zarar veririm diye şimdi daha sakinim inş her şey çok güzel olacak hepimiz için Rabbim bebeklerimizi korusun 🤲🏻♥️♥️
Nasıl oldun nasıl gidiyor. Bende en son 3 gün önce gelmişti dün azıcık gene geldi çok oksurunce ama alıştım galiba

X