Gebelikte anksiyete-panikatak

Merhabalar, yazışmalarınızı okudum aynısı bende yaşadım bir sürü ilaç kullandım hemde çok çok kötüsünü ikiz bebeklere hamileydim bebeklerim doğdu ama şimdi ben hayattan soğudum sürekli onlara bir şey oldu mu olcak mı diye yaşıyorum hayatım karardı sanki
Bunun için bi psikiyatrist ile görüştünüz mü ? Hayat kalitenizi etkiliyorsa mutlaka destek almalısınız böyle hayat çok zorlaşıyor

Ben 10 yildir bunari yasiyorum bana pasiflora ilacini verdiler fakat ben piskola gitmeye basladim.insallah iyi gelir haftaya yine saat alicam birkac kez oyle deniyicam olmadi.mecbur ilaca basliyicam bende bende delirecekmis hissi yuzde elde uyusma basimda baski azda kurluk nefes alamama kusma mide bulantisi isal.uykusuzluk carpinti hepsi var ama emin ol 15 ci haftadan sonra rahatliyicaksin benim.iki gebelimdede 15 ten sonra rahatlama geldi.yine oluyor ama okadar kotu deil komik seyler izle sakin yalniz kalma yalniz.kalsanda dizi izle bol bol konus
Pasiflora çok etkili bir ilaç değil diye biliyorum umarım sizde fayda sağlar . Evet 14. Haftamda başladım zaten ilaca ondan sonra daha iyi oldum bebişte büyümüş oldu

Pasiflora çok etkili bir ilaç değil diye biliyorum umarım sizde fayda sağlar . Evet 14. Haftamda başladım zaten ilaca ondan sonra daha iyi oldum bebişte büyümüş oldu
Ben daha baslamadim terapiye gidiyorum ama ilac sart galiba cunku piskolom.ilacla daha etkili.olucani soyledi ztn dediniz gibi pek etkili deil

Ben daha baslamadim terapiye gidiyorum ama ilac sart galiba cunku piskolom.ilacla daha etkili.olucani soyledi ztn dediniz gibi pek etkili deil
Tabiki ilaç gibi olmuyor . Ben iyi olmalıyım ki bebeğimde iyi olsun . Birde kullanan kişilerle cok konuştum hepsinin kendisinde bebeğide gayet sağlıklı . Zaten risk olsa hiçbir psikiyatri vermez bu ilaçları . Stres üzüntü depresyon vs daha çok zarar veriyormuş bebeğe bu kanıtlanmış

Tabiki ilaç gibi olmuyor . Ben iyi olmalıyım ki bebeğimde iyi olsun . Birde kullanan kişilerle cok konuştum hepsinin kendisinde bebeğide gayet sağlıklı . Zaten risk olsa hiçbir psikiyatri vermez bu ilaçları . Stres üzüntü depresyon vs daha çok zarar veriyormuş bebeğe bu kanıtlanmış
Cok dogru ben bide zor donemden geciyorum icmem.gerekiyor sanirim

Stresin depresyonun vs bebeğe etkilerini oku bak nasıl içiyorsun hemen 😂
Okadar cok ilac iciyorum ki onu balim icmiyeyim diyorum cok sukur kendimi kontrol edebiliyorum tabi cok kotu oldum.oluyor bu hafta biri ilacim biticek ona basliyicam ben strese sokmuyorum daha cok atak geciriyorum ve o ataklar cok rahatsiz edici mesela yuzum uyusuyor nefes darli mide bulantilarim oluyor onlara alistim ama neden diyorun panik ataka ankisyeteyi tetikleyecek sebep bile olmasina gerek yok geliyor iste ama bu hafta kismetse basliyicam

Okadar cok ilac iciyorum ki onu balim icmiyeyim diyorum cok sukur kendimi kontrol edebiliyorum tabi cok kotu oldum.oluyor bu hafta biri ilacim biticek ona basliyicam ben strese sokmuyorum daha cok atak geciriyorum ve o ataklar cok rahatsiz edici mesela yuzum uyusuyor nefes darli mide bulantilarim oluyor onlara alistim ama neden diyorun panik ataka ankisyeteyi tetikleyecek sebep bile olmasina gerek yok geliyor iste ama bu hafta kismetse basliyicam
Umarım iyi gelir sağlığına kavuşursun 🥹

Bebeğin pozisyonu nasıl normal mi düşünüyorsun
Bebeyin poslzisyonu en son gitimde normal doum icin uygundu basi asada burda goz doktorunada saldilar beni gozlerim normal douma musaitmi diye cok sukur hic sorun yok rahatlikla normal doum olabilirsin dediker artik bebeye bagli

X