Gebelikte anksiyete-panikatak

En az 5-6 hafta geçmesi gerekiyor anca beyin düzeliyor lütfen sabredin düzeleceksiniz allahın izniyle

Devlet hastanesinde kadin dogum dr yonlendirdi psikiyatriye bu asamada icilebilen ilaclar var gidin ve kullanin dedi.hemen kons atti bende gittim lustrali verdi kesin kanit yok ama hasta dogan ocukta yok dedi bana birakti. Kadin dogum dr kullan dedi kullaniyorum

Ben de lustral kullanıyorum

Öncelikle çok geçmiş olsun ben hamile kalmadan daha önce kanser atlattım ondan dolayı ölüm korkusu olmuştu panik atak için ilaç kullanıyordum hamile kaldıktan sonra mecburen bıraktım gebeliğim güzel gitti aslında ama son ay çok ciddi panik bozukluk yaşadım sürekli ölüm korkusu nefes alamama doğum yapmaktan korkma hepsini yaşadım çok zor günlerdi psikiyatriye gittim hamilelikte passifflora şurup kullanabilirsin dedi ama ben açıkçası almadım da içmedim de kendimi kontrol etmeye çalıştım Doğumdan önce psikoterapi aldım tek seans ama hiç yoktan iyidir biraz rahatlattı. Bence sen iyi bir psikologla psikoterapiye başlamalısın panik atağın en iyi tedavisi o aslında yoksa bebek için de insan kendini çok suçlu hissediyor. Kendini oyalayacak bir aktiteyle de uğraşabilirsin telefonda bi oyun oynamak bile olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…