GEBELİKTE AŞIRI TÜKÜRÜK SALGISI YAŞAYANLAR..

Smjj

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2020
3.807
3.187
Arkadaşlar 15 haftalık hamileyim gebeliğin 5 haftasından beri afedersiniz tüküruk artışı çok çoğaldı sosyal hayat denen diye bir şey kalmadı yaşayanlar varsa neler yaptılar vede kacinci haftada bitti

Arkadaşlar 15 haftalık hamileyim gebeliğin 5 haftasından beri afedersiniz tüküruk artışı çok çoğaldı sosyal hayat denen diye bir şey kalmadı yaşayanlar varsa neler yaptılar vede kacinci haftada bitti
Ahhh canım bende de var. 8 haftadan basladı 13.haftaya kadar kesildi dedim yok bidaha basladı geceleri sürekli af buyır sürekli kalkıp lavaboya gidiyordum tükürmek için uyku diye bsy kalmadı bende 15 haftalık hamileyim. Yani bitmesi için bsy yapmadım mide bulantılarım çok fazlaydı ben ona bağladım mide bulantılarım hafifledi tükürük de azaldı çünkü tükürük mideye bağlı bsy

Çok üzüldüm canım gerçekten senin içinde benimde malesef bulantim çok . Aynen bendede uyku diye birşey yok poşetle geziyorum gece gündüz

Ahhh canım bende de var. 8 haftadan basladı 13.haftaya kadar kesildi dedim yok bidaha basladı geceleri sürekli af buyır sürekli kalkıp lavaboya gidiyordum tükürmek için uyku diye bsy kalmadı bende 15 haftalık hamileyim. Yani bitmesi için bsy yapmadım mide bulantılarım çok fazlaydı ben ona bağladım mide bulantılarım hafifledi tükürük de azaldı çünkü tükürük mideye bağlı bsy
Doktorun bu konuyla ilgili birşey dedimi şu zaman bitcek diye

Doktorun bu konuyla ilgili birşey dedimi şu zaman bitcek diye
Canım inan bunu her defasında domtora söylemeyi unutuyordum netten araştırdım normal yani bulantın var mı peki

Çok üzüldüm canım gerçekten senin içinde benimde malesef bulantim çok . Aynen bendede uyku diye birşey yok poşetle geziyorum gece gündüz
Ben dayanamamıstım artık uykulu bir şekilde havlu koydum kenarıma 😅 ona tükürdüğümü hatırlıyorum 😁
Bulantılarının hafiflemesi lazım hafiflerse bu sorunda çözülür çünkü tükürük salgısı midete bağlı

Bulanti biraz olsun hafifledi ama bu tamamen çoğaldi konusamiyorum kimseyle disari hic bir sekil cikamiyorum 😥

Bulanti biraz olsun hafifledi ama bu tamamen çoğaldi konusamiyorum kimseyle disari hic bir sekil cikamiyorum 😥
Canım doktorunu ara bi inan bende öyleydim namazı bile zorla kılıyordum

Ben varım canım.Hatta kendi tukurugumden tiksindim bütün gün pecetelerle yaşıyorum😰

Ay canım doktoruma söyledim 16 haftadan sonra biter dedi bakalım inan ben hiç namaz bile kılamıyorum
İyi iyi bari. İnan arkadasın dedipi gibi tiksiniyor insan yutkunamıyorsun da iğğğğrenç bir tat zaten sürekli insanın ağzı kokuyor

Oğlumda bu tüküruk 17 haftada bir anda kesildi sadece geceye döndü doğuma kadar sürdü bunda sanki hiç bitmicek gibi

Antibiyotik kullanmadinmi ben kullandım antibiyotik. Doktorum bulantiyi oda çok tetikler demisti
Canım kullanıyorum ama geçmiyor geçen gece kendi kendime ağladım ne yapsam iyileşmiyoruö diye 8 aydır antibiyotikler bir işe yaramıyor bir dönem bitkisel ilaçlarla iyileştim hamileyim diye bitkisel ilaç da kullanamıyorum

Canım kullanıyorum ama geçmiyor geçen gece kendi kendime ağladım ne yapsam iyileşmiyoruö diye 8 aydır antibiyotikler bir işe yaramıyor bir dönem bitkisel ilaçlarla iyileştim hamileyim diye bitkisel ilaç da kullanamıyorum
Çok şaşırdım geçmemesine inş Her Hangi bir zararı olmaz

X