gebelıkte dusuk tehlıkesı

DNMS79

Guru
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2007
32
0
altı haftalık hamıleyken kanamam oldu doktor progestan verdı daha sonra kanamam durdu ama dınlenmelısın dedı.ne yapmam gerekıyor sureklı yatmalımıyım ben normal hayatıma devam edıyorum ama bıraz ayakta fazla kalsam agrı baslıyor karnımda.dusuk tehlıkesı yasamıs arkadaslar bıraz yasadıklarınızı anlatırmısınız

selam bende şu anda seninle aynı durumdayım ayakta fazla kalınca ağrımm oluyor yatmak lazım günde iki tanede progestan kullanıyorum

Canım bu konuda deneyimli biri olarak kesinlikle yatmanı öneririm normal bol bol dinlenmelisin şu an kaç haftalık hamilesin bilmiyorum ama en azından ilk üç ay istirahat etmelisin

şu işide yapayım bu işide yapayım diye uğraşma bulaşık mı yıkıyorsun ağrın mı fazlalaştı bırak olduğu gibi yat. çok kereler düşük yapmış sonuncusunda dokkuz ay yatmış bir var karşında.

benimde senin gibiydi canım otobüs bile yasaktı bende hep evde oeturdum allaha sükür atlattık tehlikleyi.allah yardımcın olsun

benide dinlersen ilk üc ay yat. bende ilk bebeğimde düsmez demiştim dr um yatmam gerektiğini söliyince. ama ben ikincide akıllandım...

altı haftalık hamıleyken kanamam oldu doktor progestan verdı daha sonra kanamam durdu ama dınlenmelısın dedı.ne yapmam gerekıyor sureklı yatmalımıyım ben normal hayatıma devam edıyorum ama bıraz ayakta fazla kalsam agrı baslıyor karnımda.dusuk tehlıkesı yasamıs arkadaslar bıraz yasadıklarınızı anlatırmısınız

canım bende düşük tehlikesi atlattım hemde çok ciddi derecede....tam 1,5 ay boyunca yattım...evden dışarı çıkmadım...aslında bi gün iyice sıkılmıştım ve yürüyüşe çıktım geldiğimde acaip bi ağrım oldu ve hemen doktorumu aradım o da bi güzel beni azarladı evden dışarı çıkmayacaksın evde ufak ufak yürüyüşler yap dedi bu aradada progestan kullandım şükür Allah ıma atlattım sende biraz dayan evde olmak sıkıcı ama bebeğimiz için dğeer değilmi...

ilk üç ay benimde kanamam oldu bende progestan kullandım..doktorum 4 aya kadar dikkat et demişti..bende bol bol dinlendim kendimi yormamaya ve ayakta fazla kalmamaya özen gösterdim..şimdi gün sayıyorum..allah yardımcın olsun..

allah hepımızın yardımcısı olsun ınsallah sag saglım dogar bebeklerımız

Ilk Bebeğimi 2.5 Aylikken Kaybettim.karnimda Kalp Atişlari Durmuş.çok Tempolu Bir şekilde çalişiyordum Sürekli Ayaktaydim.bana Dinlenmelisin Diyen Bile Olmadi Ama Sen Bol Bol Dinlenmene Bak Sonra Bizim Yaşadiklarimizi Yaşama....

X