Gebelikte kahverengi akinti

Asya1994

Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2020
523
202
29
Merhabalar. 5haftalık hamileyim çok şükür Allahıma.uğraşdık biraz sonunda oldu. Allah kalpten isteyen herkese nasip etsin🤲🏻. Kese görüldü beta artışı çok iyi. Ama 3 4 gündür az az kahverengi akıntım oluyor. Enfeksiyon testlerim ter temiz. Doktor kahverengi ola bilir kırmızı kötü dedi. Aynısını Yaşayanlardan sormak istiyorum ne zaman bitecek? Ne kadar sürüyor? Sebebi nedir? Kızımda hiç olmadı korkuyorum biraz

Bu haftalarda yerleşme kanaması oluyor muhtemelen öyledir bende de 7.haftada olmuştu birkac güne tamamen geçiyor.
Yine de doktora kontrol olun insallah bir sıkıntı olmadan atlatırsınız

Bu haftalarda yerleşme kanaması oluyor muhtemelen öyledir bende de 7.haftada olmuştu birkac güne tamamen geçiyor.
Doktora dun gittim. Çok teşekkür ederim. Amin❤️

Yerleşme kanaması ilk 2 haftada olur, 5 hafta da olmaz

Yerleşme kanaması ilk 2 haftada olur, 5 hafta da olmaz
Oyle mi ? O zaman siz doktorlardan daha iyi biliyorsunuz bu isi. Benim ikinci hamileigim ikisinde de 6 7.haftalarda oldu. İlk 2 haftada bebek ortada bile yokken hiç kanamam olmadi. Ayni zamanda benimle hamile kalan tanıdıklarımd da bu haftalarda kahve akıntı oldu.

Oyle mi ? O zaman siz doktorlardan daha iyi biliyorsunuz bu isi. Benim ikinci hamileigim ikisinde de 6 7.haftalarda oldu. İlk 2 haftada bebek ortada bile yokken hiç kanamam olmadi. Ayni zamanda benimle hamile kalan tanıdıklarımd da bu haftalarda kahve akıntı oldu.
gerilmenize gerek yok :) adı üstünde yerleşme kanaması, açıp bir kitaptan da bakabilirsiniz neden ilk 2 hafta diye.

gerilmenize gerek yok :) adı üstünde yerleşme kanaması, açıp bir kitaptan da bakabilirsiniz neden ilk 2 hafta diye.
Gerilecek bir durum yok ben bu durumu 2kez yasamis insanim ve anneler grubunda da konuştuğumuz konular doktorların bilgisiyle. Hamilelikler her zaman o kitaplara gore ilerlemiyor onlar genel bilgilerden bahseder çünkü.

X