gebelikte kalp agrısı:/:/

nehirimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2011
56
0
Kızlar benim daha yeni gebelik fakat kalbim arada agrıyor 5 10 dk sürüyor kansızlıktan olabilir die düşünüyorum normalmı aranızda yaşayan varmı.....

bende gebeyim 5 aylık ilk üc ayımı atlatmama ragmen bazı şikayetlerim hiç geçmedi, aynı sıkıntıları yaşıyorum ve kansızlık problemim var, günde 2 tane demir ilacı alıyorum ve beslenmemi kırmızı et üzerinden yogunlukla yapmaya çalışıyorum, geçmiş olsun kendini çok yorma canım..

canim öncelikle bebegin hayirli ugurlu olsun.bende 5 aylik hamileyim benimde gögsümde kalbimde ve sonra kollarimda cesitli agrilar oluyo.üzerine cok fazla düsmüyorum önmesemiyorum daha dogrusu.ama eger agrisi siddetliyse doktoruna bi danis derim ben.yani banada oluyo ama geciyo

teşekkür ederim sizlerede geçmiş olsun.kansızlıktan dır kesin tahmin etmiştim söylediklerinizi uyguluycam saolun

sinir stres agrasiflik ne ararsanız var.bu bir kaç gündür var ama acayip kasıyor beni......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…