Gebelikte kese görülmemesi

Ebru dilek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2021
7
2
24
Merhaba kızlar ben normalde 26 gunde bir adet goruyorum adetim 2 gun gecikti test yaptim cikti ve 2 gun sonra acile gittim kese gozukmedi kan aldilar ve bthcg 600 cikti doktor gebelik var ama ultrasonda gozukmesi icin yukselmesi kazim dedi başına boyle bisey gelen varmi veya onerileriniz simdiden tesekkur ederim😘

Selam canım ben bu akşam gittim doktor 4 haftalık dedi 7.714 beta. Minik bir kese gördük. 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı
Bende çarşamba gününe randevu aldım perşembe günü betam 450ydi görünmedi sata göre 5+2 günlük olmuş olucam herhalde görünür diye düşünüyorum😊 Rabbim sağlıkla ilerletsin inşAllah 🥰

Bende çarşamba gününe randevu aldım perşembe günü betam 450ydi görünmedi sata göre 5+2 günlük olmuş olucam herhalde görünür diye düşünüyorum😊 Rabbim sağlıkla ilerletsin inşAllah 🥰
Çarşamba gününe kadar beta iyice yükselir görünür bencede canım. Benim de sat tarihime göre 5 haftalık olması lazımdı, 4 haftalık dedi doktor. Sat 3 nisan diye de söyledim

Kızlar bende bugun 4+3 günlük kese gözükmedi erkendi biliyorum ama alttan baktı miyomlarım var zaten görmedi kan değerim 2700 küsür çıktı bu değere gözükmesi gerekir miydi 2 gün sonra yine ver dedi dış gebelik olabilir mi

X