Gebelikte progestan

Selen97

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
127
87
Arkadaşlar 7 haftalık gebeyim.
Doktora gittim düşük tehlikesi olabilir dedi progestan 100 mg hap yazdı fakat kullanıyorum bi kaç gündür kahverengi lekelerim oldu sürekli halsizlik ve uyku yapıyor doktor randevuma da daha var bu ilacı fitil olarak kullananlar varmış günde kaç kez kullanıyorsunuz
Aydınlatır mısınız beni🤗

Günde bir fitil olarak kullanırsan da doktorun nasil dedi ise öyle kullan. Fitil akıntı da yapabilir Doğal olarak korkma .

sabah aksam 100mg hapbulanti bas agrisi sersemlik migren

doktora sorarak fitil olarak atmaya basladim bu sabah ilk fitili koydum bakalim bulanti olcakmi bulantidan aglayip bisey yiyemiyodum

doktora sorarak fitil olarak atmaya basladim bu sabah ilk fitili koydum bakalim bulanti olcakmi bulantidan aglayip bisey yiyemiyodum
Cok geçmiş olsun
Bende kullanirken halsizlik uyku falan yapıyor bütün günüm uyuyarak geçiyor lekelenmeler başladı bende pazartesi gidicem farklı bi doktora bakalim ne dicek

Günde bir fitil olarak kullanırsan da doktorun nasil dedi ise öyle kullan. Fitil akıntı da yapabilir Doğal olarak korkma .
Progestan yazıyorum 1 ay kullan sonra gel dedi
Ilaci alirken de günde 3 defa ağızdan
Yada hazneye derine koyulur yazıyor
Ağızdan alıyordum
Bide fitil olarak deneyeyim dedim

Progestan yazıyorum 1 ay kullan sonra gel dedi
Ilaci alirken de günde 3 defa ağızdan
Yada hazneye derine koyulur yazıyor
Ağızdan alıyordum
Bide fitil olarak deneyeyim dedim
3 defa mı napmıs o ya progestan zaten Leyla yapan bir ilaç etkileri gayet normal da günlük 3 doz bana biraz ağır geldi tabi ki doktor değilim ama ben uyurken günde bir alıyordum gün içerisinde sarhoş gibi gezmemek icin

Sabah öğle akşam olarak alıyordum ama kararsiz kaldım bilemedim fitil olarak kullanmak daha iyi gibi pazartesi farklı bir doktora gidicem ona sorarım bide

Arkadaşlar 7 haftalık gebeyim.
Doktora gittim düşük tehlikesi olabilir dedi progestan 100 mg hap yazdı fakat kullanıyorum bi kaç gündür kahverengi lekelerim oldu sürekli halsizlik ve uyku yapıyor doktor randevuma da daha var bu ilacı fitil olarak kullananlar varmış günde kaç kez kullanıyorsunuz
Aydınlatır mısınız beni🤗
Bende cuma günü kanamayla gittim doktora 6 haftalık gebeyim
Banada progestan verdi günde 3 kere fitil olarak kullan dedi ağızdan alındığında baş dönmesi yapıyo dedi

Bende cuma günü kanamayla gittim doktora 6 haftalık gebeyim
Banada progestan verdi günde 3 kere fitil olarak kullan dedi ağızdan alındığında baş dönmesi yapıyo dedi
Yarın gidicem başka bi doktora Hayırlısı olsun bu arada😇

Kızlar merhaba ben de 7. Haftanın başındayım kucuk bir kanama alanı varmis. Bana da protestan verdi 100 mg ağızdan. Sersemlik yapar dedi. Sizler naptınız?

Merhaba, 100mg olanindanmi fitil olarak kullandiniz. Rica etsem beni biraz bilgilendirimisnz

Leken kesildimi? Benim benim kehveyken pembeye dondu bide kasigimda biraz agri oluyir arada
kahve leke vardi kesildi sukur ben ilkzamanlar ikisini de agizdan aliyordum cok bulanti baaagrisi olunca sabah fitil aksam agizdan yaptim simdi sadece aksam fitil

istersen ayri bi baslik ac sor daha cok kisi gorur

Kızlar dün geceden beri kahverengi yoğun akıntım var pazar pazar doktorumu muayeneye getirttim baktık bebiş duruyor şükür. 5+5 iz. Çok yoğun akıntı inşallah geçer. Düşük önleyici iğne vuruldum acilde. Progestana başladım:KK43:

X