Gebelikte progestan

Selen97

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
127
87
Arkadaşlar 7 haftalık gebeyim.
Doktora gittim düşük tehlikesi olabilir dedi progestan 100 mg hap yazdı fakat kullanıyorum bi kaç gündür kahverengi lekelerim oldu sürekli halsizlik ve uyku yapıyor doktor randevuma da daha var bu ilacı fitil olarak kullananlar varmış günde kaç kez kullanıyorsunuz
Aydınlatır mısınız beni🤗

kkarems

Üyelik İptali
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.269
969
Günde bir fitil olarak kullanırsan da doktorun nasil dedi ise öyle kullan. Fitil akıntı da yapabilir Doğal olarak korkma .

1dilektut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
1.243
885
sabah aksam 100mg hapbulanti bas agrisi sersemlik migren

doktora sorarak fitil olarak atmaya basladim bu sabah ilk fitili koydum bakalim bulanti olcakmi bulantidan aglayip bisey yiyemiyodum

Selen97

Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
127
87

doktora sorarak fitil olarak atmaya basladim bu sabah ilk fitili koydum bakalim bulanti olcakmi bulantidan aglayip bisey yiyemiyodum
Cok geçmiş olsun
Bende kullanirken halsizlik uyku falan yapıyor bütün günüm uyuyarak geçiyor lekelenmeler başladı bende pazartesi gidicem farklı bi doktora bakalim ne dicek

Selen97

Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
127
87
Günde bir fitil olarak kullanırsan da doktorun nasil dedi ise öyle kullan. Fitil akıntı da yapabilir Doğal olarak korkma .
Progestan yazıyorum 1 ay kullan sonra gel dedi
Ilaci alirken de günde 3 defa ağızdan
Yada hazneye derine koyulur yazıyor
Ağızdan alıyordum
Bide fitil olarak deneyeyim dedim

kkarems

Üyelik İptali
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
1.269
969
Progestan yazıyorum 1 ay kullan sonra gel dedi
Ilaci alirken de günde 3 defa ağızdan
Yada hazneye derine koyulur yazıyor
Ağızdan alıyordum
Bide fitil olarak deneyeyim dedim
3 defa mı napmıs o ya progestan zaten Leyla yapan bir ilaç etkileri gayet normal da günlük 3 doz bana biraz ağır geldi tabi ki doktor değilim ama ben uyurken günde bir alıyordum gün içerisinde sarhoş gibi gezmemek icin

Selen97

Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
127
87
Sabah öğle akşam olarak alıyordum ama kararsiz kaldım bilemedim fitil olarak kullanmak daha iyi gibi pazartesi farklı bir doktora gidicem ona sorarım bide

meli tr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2020
58
41
33
Arkadaşlar 7 haftalık gebeyim.
Doktora gittim düşük tehlikesi olabilir dedi progestan 100 mg hap yazdı fakat kullanıyorum bi kaç gündür kahverengi lekelerim oldu sürekli halsizlik ve uyku yapıyor doktor randevuma da daha var bu ilacı fitil olarak kullananlar varmış günde kaç kez kullanıyorsunuz
Aydınlatır mısınız beni🤗
Bende cuma günü kanamayla gittim doktora 6 haftalık gebeyim
Banada progestan verdi günde 3 kere fitil olarak kullan dedi ağızdan alındığında baş dönmesi yapıyo dedi

Selen97

Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2020
127
87
Banada progestan verdi günde 3 kere fitil olarak kullan dedi ağızdan alındığında baş dönmesi yapıyo dedi
Yarın gidicem başka bi doktora Hayırlısı olsun bu arada😇

Teraryum1

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021
124
122
Kızlar merhaba ben de 7. Haftanın başındayım kucuk bir kanama alanı varmis. Bana da protestan verdi 100 mg ağızdan. Sersemlik yapar dedi. Sizler naptınız?

Masalim55

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
935
787
30

Merhaba, 100mg olanindanmi fitil olarak kullandiniz. Rica etsem beni biraz bilgilendirimisnz

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 19-12-2021

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Masalim55

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
935
787
30
Kanamaniz geçtimi, fitil olarak 100mg olanindanmi kullandinz?

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Masalim55

Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
935
787
30