Gebelikte progestan

Bi zarari olmasi demi. Yani kullanabilirmiyim acaba 6haftanin icindeyim. Cvp verirseniz cok sevinirim tsk ederim
Bana doktor verdi sizin durumunuzu bilmiyorum ama doktora gitseniz daha iyi olur genelde düşükden korumak için progestan veriyorlarmış ben de 6 haftalıkken başladım kanaman çokmu yoksa lekelenme gibi mi

Bana doktor verdi sizin durumunuzu bilmiyorum ama doktora gitseniz daha iyi olur genelde düşükden korumak için progestan veriyorlarmış ben de 6 haftalıkken başladım kanaman çokmu yoksa lekelenme gibi mi
Ya once acik kanama gibiydi, sonra kahverengine donustu bugun tam rengi norrmele dondu derken yine acik leke gibi oldu.siz 200mglik fitildenmi kullaniyirsunuz birde kac defa?

Ya once acik kanama gibiydi, sonra kahverengine donustu bugun tam rengi norrmele dondu derken yine acik leke gibi oldu.siz 200mglik fitildenmi kullaniyirsunuz birde kac defa?
200 mg 3 defa
Benimde kanamam oldu dün hastaneye yatırdı iğne va yaptılar ama ultrasonla baktı kanama alanı var dedi yine kalkmadan yatıcam haftada birde kanama için iğne olucam

Kızlar merhaba bende bu ay yumurtlama tedavisi gördüm doktorum progestan da başlattı yumurta çatladıktan sonra 200 mg olanını kullanıyorum bu sabah wc ye gittiğimde birden kahverengi akıntım oldu bu fitil den kaynaklı olabilirmi daha adetimede çok var

Ya kusura bakmazsaniz birsey soracagim.fitili ittikten sonra icerde mi patliyor yani sıkıyormuyuz yoksa bekliyormuyuz oyle?bide ne kadar bekliyoruz acaba?

Merhaba hanımlar, 6 haftalık hamileyim ama bugün çok kanamam var. Sık sık kanama geliyo akıntı gibi, doktora gittim progestan igne verdi 3 gün de bir ve hapını verdi sabah akşam. Çokta sancim oluyor normal bir süreç mi sizce 😥😥 ne zaman geçer bu sancılar ve kanamalar?

Merhabalar ben de 5 haftalık hamileyim. Kahverengi lekelenmem oldu gecen sene de maalesef 9 haftalıkken bebegın kalbı durdugu ıcın almışlardı. Doktorum keseyı gordu ama 200 mg progestan verdı gunde 2 defa. Doktoruma da cok guvenırım, burda bıkac yorum gordugum ıcın yazmak ıstedım: fıtıl olarak koyduktan sonra 3 saat sakın kalkma dedı. (Acıl tuvalet harıcı) o yuzden sızler de lütfen hemen ayaklanmayın. Benım bı kere daha lekelenmem oldu sonra kesıldı gıbı ınsallah. Ama kasıklarım, belım ara ara agrıyor. Insan korkuyor tabı :KK43:

X