Gebelikte taylot içilir mi

Watsan_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2020
8
1
29
15 haftalık bir gebeliğim var ve grip beni bir haftadır mahvetti taytlot içmeyi düşünüyorum ama tavsiye etmiyorlar aranızda sebebini bilen var mı...

15 haftalık bir gebeliğim var ve grip beni bir haftadır mahvetti taytlot içmeyi düşünüyorum ama tavsiye etmiyorlar aranızda sebebini bilen var mı...
Sebebini bilen varmi demissin, saten toz oldugu icin kanda cok cabuk cozunuyor.. hatta bizim
Bi tanidik daha etkili olsun diye dil altina dokup icsek nasil olur filan diye doktora sordu doktor helvani yerler demisti 😊

saka biyana icme..
Herkes benek ariyo bulamiyo..
Uc bes gun daha fazla geip yasa bise olmaz.

gelmis gecmis olsun..

Hayır içme sakn.. Ben antebiotik verirler diye doktora bile gitmemiştim 😂 Bol bol meyve yedim ihlamur ictim bide zencefil çayı içtim.. 1 haftaya toparladım.. Doğal beslen bağışıklığına yüklen 😌😌

Icmeyin ama doktora bir gidin o uygun bir ilac verecektir. Gerekirse antibiyotikte verir baska ilacta ama once doktorunuzla gorusun

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar doktorumu aradım kesınlıkle ıcmememi önerdi zaten sezeryan doğumumdan 2.5 ay sonra hamile kalmamdan dolayı risk almaya gerek yok

X