Gebelilte şişlik

Dunyamutlu

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
800
588
Kızlar merhaba, ya daha 6 haftalık hamileyim karnım aşırı derece şiş sanki 3 aylık gibi sabah daha normal aksamları cok şişiyor. Kilomu aldım desem almamışımdır ya daha cok yeni. Bu durumu yaşayan varmı?

Hamilelikte metabolizma yavaşlıyordu o yüzden tuvalete çıkamıyorsanız o da şişkinlik yapar gaz falan da olur... Sabah akşam da ondan farkeder 🤷🏼‍♀️

Kızlar merhaba, ya daha 6 haftalık hamileyim karnım aşırı derece şiş sanki 3 aylık gibi sabah daha normal aksamları cok şişiyor. Kilomu aldım desem almamışımdır ya daha cok yeni. Bu durumu yaşayan varmı?
Ben de aynı durumdayım. İlk zamanlardan beri şişim sabah kalktığımda böyle olmuyor. Ama gün içinde başlıyor şişmeye. Yatana kadar patlayacak gibi oluyorum çok rahatsız ediyorum 14. Haftaya girdim. Kabızlıkta var zaten demir ilacına başladığımdan beri.

Ben de aynı durumdayım. İlk zamanlardan beri şişim sabah kalktığımda böyle olmuyor. Ama gün içinde başlıyor şişmeye. Yatana kadar patlayacak gibi oluyorum çok rahatsız ediyorum 14. Haftaya girdim. Kabızlıkta var zaten demir ilacına başladığımdan beri.
Demir ilacı yutmasak nolur ki acaba ya eskiden demir ilacı mi varmış yani dimi 🤪

Bende senın gibiyim. Yemekten ıkı saat sonra havuç suyu iç rahatlatır. Ben öyle yaptım .
posalı şeyler ye. Çok gaz yapıyor başlarda demekki . Bende gazdan şiştim .

X