Gebemiyim yardimci olur musunuz

Ya canım aklıma takıldı bu duphaston adet düzensizliği için ilaç diye biliyorum ama bı bak internetten senin öyle bı sorunun mu var
Evet hem oyle hemde dusuk riski oluncada ondan veriyo doktorlar. Benimki ne icin inan bilmiyorum

Bence kullanma hemen canim en azından hastaneye gidip kan tahlili yapıp doktora görünene kadar bekle
Yaa bos ver 16gun gecikmem var bebek olsaydi coktan kendini belli ederdi zaten. Yasadigim yerde kan tahlili yapmiyolar

Merhabalar geçen ay 26 da adet oldum ama bu ay olmadım acaba hamilemiyim bel ağrısı karın ağrısı var ikilemde kaldım yarın kan testi verecem genede fikrinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim

Merhabalar geçen ay 26 da adet oldum ama bu ay olmadım acaba hamilemiyim bel ağrısı karın ağrısı var ikilemde kaldım yarın kan testi verecem genede fikrinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim
Bence biraz daha bekle kan tasti için. 1 hafta sonra yapabilirsin daha kesin sonuç icin

Benimle de 4 gün gecikti idrar testi yaptım negatif çıktı bugün de kan verdim 0.1 değerim çıktı yani negatif ama hayla regli olmadim hayla krem renginde akıntım var bilmiyorum canım hakkında hayırlısı İnşALLAH sen iyi haberler alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…