Geç döllenme hakkında yardım

deli kizz

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
132
64
Kızlar adetimden tam 1 hafta önce kasik ağrılarım üzerine yumurtlama testi yaptım pozitif çıktı pik olmuş. 2 gün sonra birliktelik oldu. Bugün gecikmemin 4. Günü test yaptım negatif çıktı. Eğer geç döllenmeyse ne zaman test yapmalıyım. Bir de beyaz akıntım var. Doğum kontrol hapına başlayacağım adetimi bekliyorum o şekilde içiliyormuş. Geç döllenme varsa ne zaman çıkar

Kızlar adetimden tam 1 hafta önce kasik ağrılarım üzerine yumurtlama testi yaptım pozitif çıktı pik olmuş. 2 gün sonra birliktelik oldu. Bugün gecikmemin 4. Günü test yaptım negatif çıktı. Eğer geç döllenmeyse ne zaman test yapmalıyım. Bir de beyaz akıntım var. Doğum kontrol hapına başlayacağım adetimi bekliyorum o şekilde içiliyormuş. Geç döllenme varsa ne zaman çıkar
Yumurtlamadan 14 gün sonra

Geç döllenme varsa yumurtlama tarihinden en az 15 gün sonra çıkar daha da geç çıkabilir benim yumurtlamadan 3 hafta sonra çıkmıştı
Bende ilk defa böyle bir şey yaşıyorum. Hiç adetten bir hafta önce yumurtlamam olmamıştı. Korunuyordum 9 aylık bebeğin var hap içmeye karar vermiştim insllh gelir ya

En az 3 gün daha bekleyin. Yani 12.gün ve sonrasında test yapın. Genelde zaten çatlamadan sonraki 14.gün adet olunur. Kimi zaman birkaç gün önce ya da sonra olunduğu da olabiliyor. Adete 7 gün kala pik ve adete 5 gün kala korunmasız ilişki olmuş. Bu ilişkiden gebelik oluştuysa da geç öğrenmeniz normal.

Benim adetim 22 gün geçti suan kan verdim 132 çıktı sonuç

Benim adetim 22 gün geçti suan kan verdim 132 çıktı sonuç
En son ne zaman adet oldunuz ben 1 aralıkta oldum hala gelen giden yok 1 ocakta çok hastaydım hastanede kan verdim gebelik şüphesinden dolayı negatif çıkınca iğne ve antibiyotik kullandım 31 aralıkta olmam gerekiyordu ama hala olmadım 13 gün geçikti doktorum 10 gün daha bekleyelim gelmezse tekrardan test yapalım dedi şuan bekliyorum.

En son ne zaman adet oldunuz ben 1 aralıkta oldum hala gelen giden yok 1 ocakta çok hastaydım hastanede kan verdim gebelik şüphesinden dolayı negatif çıkınca iğne ve antibiyotik kullandım
Benim adetim 22 gün gecikti ilk beta hcg 16 çıktı sonra 132 sonra 340 2 gün ara ile haftaya keseyi göreceğiz inşallah bi sorun olmazsa ben de pcos var zaten adetlerim hep duzensizdi ve 6 yıldır çocuk olmuyordu

Benim adetim 22 gün gecikti ilk beta hcg 16 çıktı sonra 132 sonra 340 2 gün ara ile haftaya keseyi göreceğiz inşallah bi sorun olmazsa ben de pcos var zaten adetlerim hep duzensizdi ve 6 yıldır çocuk olmuyordu
Merhaba benim de geç döllenme galiba son bat 1 aralık ocak 8 de 69 çıktı ocak 10 124 çıktı yarın tekrardan kan vereceğim normal mi acaba yükselişi. Bir de sizin 340tan sonra kaç oldu ve ne kadar bekleyip öyle kese gördünüz

Merhaba benim de geç döllenme galiba son bat 1 aralık ocak 8 de 69 çıktı ocak 10 124 çıktı yarın tekrardan kan vereceğim normal mi acaba yükselişi. Bir de sizin 340tan sonra kaç oldu ve ne kadar bekleyip öyle kese gördünüz
Biz ayni tarihlerde baktirmisiz bende 8 ocak ve 10 ocak da gittim ben en son 340 baktırdım doktor 1 hafta sonra gel keseye bakalım dedi salı günü gideceğim daha bende bekliyorum 2 kat artış olması gerekiyor dedi işte dr siz ne zaman baktiracaksiniz tekrar kese 3000 lerce gözüküyor muş

Bu arada hep kanı aynı yerde ve aynı zamanda baktırın farklılıklar olabiliyor

Bu arada hep kanı aynı yerde ve aynı zamanda baktırın farklılıklar olabiliyor
İlkini aile hekiminde diğerini acilde vermiştim. Yarın bidaha vereceğim aynı saatte aynı yerde insaAllah doktor da bana perşembe gel bakalkm dedi perşembeye gideceğim bidaha

İyi akşamlar kızlar adetime 9 gün var 3 4 gündür aşırı göğüs ağrım ve kasık bel ağrım var dün kan verdim birşey çıkmadı bugün de süt beyaz akıntım başladı ağrılarım halen devam ediyor sizce erken gebelik filan mi oldum acaba

İyi akşamlar kızlar adetime 9 gün var 3 4 gündür aşırı göğüs ağrım ve kasık bel ağrım var dün kan verdim birşey çıkmadı bugün de süt beyaz akıntım başladı ağrılarım halen devam ediyor sizce erken gebelik filan mi oldum acaba
Hamilelik belirtileri regl belirtileri ile benzerdir o yüzden en iyisi adet gecikmesini beklemeniz ama hamilelik şüpheniz olduğu için dikkat etmeniz

İlkini aile hekiminde diğerini acilde vermiştim. Yarın bidaha vereceğim aynı saatte aynı yerde insaAllah doktor da bana perşembe gel bakalkm dedi perşembeye gideceğim bidaha
Ay inşallah güzel sonuçlar alırsın bende salı günü gideceğim kese karından gözükmezse vajinal ultrason yaparız dedi yine göremezsem cuma ya tekrar gelirsin dedi rahim kalınlaşması ile ilgili bisey dedimi

X