Geç döllenme hakkında yardım

Tam da böyle bir yorum arıyordum.Normalde 9 Ocak adet olmam lazımdı ,11 Ocak 2 gün sadece bir iki damla kahverengi akıntı geldi.15 Ocak kan testi verdim negatif.Sizinki gibi sonradan çıkar mı acaba?
Kizlar 2 gün önce 46.5 çıkmıştı ya dün verdim yani 2 gün sonra 106 çıktı 2 katına artmış ama doktor yeterli değil dedi kötü konuştu herşeyi boğazıma dugumledi

Kizlar 2 gün önce 46.5 çıkmıştı ya dün verdim yani 2 gün sonra 106 çıktı 2 katına artmış ama doktor yeterli değil dedi kötü konuştu herşeyi boğazıma dugumledi
Moralini bozma. Ben bu doktorları anlamıyorum ama tabi onlarda her koşulu göz önünde tutarak konuşmak durumundalar. 2 katı artmış önemli ola artış. Bebek kaç haftalık?

Bende birsey sorsam bilgim yok ve kafam karışıyor 29 30 ve 1 inde korunmasız ilişki yaşadık geçen ay 11 de adet olmuştum bu ay olmadım kan verdim 1.8 acaba geç dollenme olabilir mi ne zaman çıkar kanda

Moralini bozma. Ben bu doktorları anlamıyorum ama tabi onlarda her koşulu göz önünde tutarak konuşmak durumundalar. 2 katı artmış önemli ola artış. Bebek kaç haftalık?
Bilmiyorum ki adet olmadm doğru dürüst kahverengi akıntı vardi doktor öyle akıntıyla adet olmuşsun dedi 3 yıldır istiyoruz 2 düşüğüm var tarihleri boşver dedi bende öyle yaptım hatrlmyorum ki

Bende birsey sorsam bilgim yok ve kafam karışıyor 29 30 ve 1 inde korunmasız ilişki yaşadık geçen ay 11 de adet olmuştum bu ay olmadım kan verdim 1.8 acaba geç dollenme olabilir mi ne zaman çıkar kanda
Yumurtlama dönemin o zamanlarda olmayabilir belki. Regliden bir hafta 10 gün sonra yumurtlama geliyor.

Benim hala giden yok arada kasık ağrım oluyor sızlanma şeklinde pcos var bendede cuma günü yapmıştım idrar testi negatif çıktı bir daha yapmadım şuan bekliyorum 2021 de iki defa düşük yaptım ağustosda aşılama yaptırmıştık adet olmuştum adetten 1 hafta sonra lekem gelmişti idrar testi yapmıştım pozitif çıkmıştı kan değerlerim düzgün artmıyordu çok azar artıyordu doktor progeston vermişti bırakalım 2 ay deneme süresi verdi 1 aralıkta adet oldum en son bida gelen olmadı doktorumla geçen hafta görüştüğümde 10 gün bekleyelim test yapalım dedi şuan bekliyorum ayın 20 sinde felan tekrar test yapacam enfeksiyon olsa yanmam felan olur ama o da yok akıntım varla yok arası bişey şeffaf tarzı bişey o da beyaz pütür akıntım yok şuan göğüslerimde felan ağrımda yok hayırlısı diyelim allahım isteyen herkese nasip etsin kimsenin kucağına boş bırakmasın rabbim 🙏🏻
Sonucun noldu canim bende 14.gundeyim gecikmenin 4 gun once kan verdim negatifti hala beklemedeyim

Siz tekrar test felan yaptınız mı
IMG_2286.png

Benim adetim 22 gün gecikti ilk beta hcg 16 çıktı sonra 132 sonra 340 2 gün ara ile haftaya keseyi göreceğiz inşallah bi sorun olmazsa ben de pcos var zaten adetlerim hep duzensizdi ve 6 yıldır çocuk olmuyordu
Merhaba. Neredeyse aynı şeyleri yaşıyoruz ama bende var mı bilmiyorum. İlk korunmasız ilişkim 2 ocakta son 8 ocakta oldu. 14 Aralık'ta adet oldum. O zamandan bu zamana adetim daha gelmedi. Zaten normalde çok düzensiz, pcos var bendede. Ama bir , bir buçuk hafta önce iki defa peçete kirletecek kadar kan geldi. Onun dışında başka hiçbir belirti vs. Biseyim yok. Bundan 3 gün öncesine kadar bı kaç defa test yaptım negatif çıktı . Sizce geç döllenme olabilir mi, yada başka ne olabilir.

Merhaba benim de geç döllenme galiba son bat 1 aralık ocak 8 de 69 çıktı ocak 10 124 çıktı yarın tekrardan kan vereceğim normal mi acaba yükselişi. Bir de sizin 340tan sonra kaç oldu ve ne kadar bekleyip öyle kese gördünüz
10 ocak da 340 çıkmıştı 16 ocakda keseyi gördük 29 ocakda da bebeği ve kalp atışı nı gördük artışının gayet iyi bence

Merhaba. Neredeyse aynı şeyleri yaşıyoruz ama bende var mı bilmiyorum. İlk korunmasız ilişkim 2 ocakta son 8 ocakta oldu. 14 Aralık'ta adet oldum. O zamandan bu zamana adetim daha gelmedi. Zaten normalde çok düzensiz, pcos var bendede. Ama bir , bir buçuk hafta önce iki defa peçete kirletecek kadar kan geldi. Onun dışında başka hiçbir belirti vs. Biseyim yok. Bundan 3 gün öncesine kadar bı kaç defa test yaptım negatif çıktı . Sizce geç döllenme olabilir mi, yada başka ne olabilir.
Test falan yaptınız mı

X