Geç döllenme olabilir mi ?

merve2894

Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2023
184
171
29
Merhaba, adet günüm 4 gün geçti. Düzenli olan biriyim ve hiç geç olmamıştım. Bugün test yaptım negatifti. Geç döllenme ihtimali olabilir mi? Böyle bir durum yaşayan var mı?

Merhaba, adet günüm 4 gün geçti. Düzenli olan biriyim ve hiç geç olmamıştım. Bugün test yaptım negatifti. Geç döllenme ihtimali olabilir mi? Böyle bir durum yaşayan var mı?
Benim de çok düzenlidir adetim geçen ay hiç gecikmedigi kadar gecikti testlerim negatifti bende geç döllenmeden umutlanmistim ama 12 gün sonra adet oldum mevsimler stres herşey etkiliyor canım umarım gebeliktir ama olsaydı çıkardi 4 gün gecikmeyle bir kaç gün daha bekleyip kan testiyle kesin sonuç alabilirsin

Canm merhaba benim tam 20 gün gecikti dedim var galiba bir sürü test yaptım sadece biri pozitif çıktı sonra hep negatif geldi 25 gün sonunda hafif çok az Bi adet başladı arkası söküldü doktora gittim çünkü bas donmesi falan vardı çok kötüyüm kist vardı rahmimde o yüzden gecikmiş bana kalırsa fazla bekleme doktora git bebek bile varsa belli olur zaten seni korkutmak istemem yani yanlış anlama

Geçen ay kimyasal gebelik geçirmiştim sonradan hiç beklemedik. Mide bulantım ve baş dönmem çok oldu kasık ağrım var batma gibi. Kafama mı çok takıyorum psikolojik mi anlamadım
Bende geçen ay kimyasal yaşadım bi umut bekliyorum iki gün sonra tekrar edin testi ozaman yine negatif ise doktora görünün

İnşallah güzel haber alırsın🤲
Ben simdi test yaptım ama negatif gibi ama sanki ben gölgeli çizgi gördüm yada öyle görmek istedim hayırlısı artık reglin geçmesini bekleyeceğim ama hala kasik batması bel ağrısı kabızlık yorgunluk bacaklarda ağrı devam ediyor hatta ates basması bile var😅😊hiç üzülmedim aslında bekleyeceğim elden bir şey gelmiyor demek ki daha oluşmadı ben öyle sanıyorum heyecan yapıyorum 😆

Ben simdi test yaptım ama negatif gibi ama sanki ben gölgeli çizgi gördüm yada öyle görmek istedim hayırlısı artık reglin geçmesini bekleyeceğim ama hala kasik batması bel ağrısı kabızlık yorgunluk bacaklarda ağrı devam ediyor hatta ates basması bile var😅😊hiç üzülmedim aslında bekleyeceğim elden bir şey gelmiyor demek ki daha oluşmadı ben öyle sanıyorum heyecan yapıyorum 😆
Bende yarın tekrar test yapıcam ümitlenmek de istemiyorum hayal kırıklığı yaşamamak için ama nasip artık Rabbim güzel sonuç versin tüm isteyenlere 🤲🏻😊

Herkese selam kızlar benim 1 aydan fazla adetim geçti midem bulanıyor basın ağrıyor kendimi çok yorgün hissediyorum göğüslerinde ağrılar var arada basim dönüyor söylemesi ayıptır ama sık idrale çıkıyorum vajina bölgede ağrılar giriyor karnima ağrılar giriyor ben 2 defa test yaptı biri geçmiş cuma biride bu gün ama negatif çıktı çıktı gec donlenme olabilir mi diye düşünüyorum eğer siz bu konuda daha iyi biliyorsanız benim paylasirmisiniz

Herkese selam kızlar benim 1 aydan fazla adetim geçti midem bulanıyor basın ağrıyor kendimi çok yorgün hissediyorum göğüslerinde ağrılar var arada basim dönüyor söylemesi ayıptır ama sık idrale çıkıyorum vajina bölgede ağrılar giriyor karnima ağrılar giriyor ben 2 defa test yaptı biri geçmiş cuma biride bu gün ama negatif çıktı çıktı gec donlenme olabilir mi diye düşünüyorum eğer siz bu konuda daha iyi biliyorsanız benim paylasirmisiniz
Bir aydan fazla adet geçmesine rağmen negatifse başka bir durum var gibi görünüyor. Gebelikten ziyade bir rahatsızlık olabilir doktora görünmenizi öneririm

Bende geçen ay kimyasal yaşadım bi umut bekliyorum iki gün sonra tekrar edin testi ozaman yine negatif ise doktora görünün
Merhaba bende geçen ay kimyasal geçirdim ve kimyasal sonrası düzende değişme normal diye okudum hep. Benimde 5 gün geçti testlerim hep negatif. Regl olmayı bekliyorum, dediğim gibi benimde çok düzenliydi ama kimyasal sonrası değişti

Merhaba bende geçen ay kimyasal geçirdim ve kimyasal sonrası düzende değişme normal diye okudum hep. Benimde 5 gün geçti testlerim hep negatif. Regl olmayı bekliyorum, dediğim gibi benimde çok düzenliydi ama kimyasal sonrası değişti
Evet ya benim de kimyasaldan sonra 5 gün gecikmişti

Benim adet düzensizliğim vardi normalde ama bir hafta en fazla 2 hafta ama hiç kahverengi lekelenme gelmezdi adet gecikmemde bu ay böyle oldu adetim 9 gündür gecikiyor ve bir hafta boyunca lekelnme oldu iki gündür yok ama bir haftada iki kez kan verdim biri 0.120 ile digeri 0.100 ile negatif ti

X