Geç döllenme olabilir mi ?

Benimde adetim 3 gün gecikti test yapıyorum negatif. Ara sıra kramp sinek ısırığı gibi oluyor karnımda yada kasıgımda bunun dışında hiç belirti yok. Umarım kist değildir ama o kadar çok vitamin ilaç alıyorum ki kesin onlardan dolayı dengeyi bozdum.

İnana eşimle son dönemde çok fazla tartışma yaşıyoruz çok asabilesti son zamanlarda yüzüme karşı çocuk istiyorum demiyor ama çok istiyor beli ve çocuklari çok sever kocamın yakin arakdaslarin hep 2_3 çocuğu var eşimde ister istemez elinde olmadan istiyor gorukcelrim ise sürekli neden yüzünde sivilcelenme oldu neden adet düzensizliğin oldi kesin sende hormon bozukluğu var diye sürekli soru sorup duruyorlar ve ben onlara prolaktin hormonu yüksekliğim olduğunu demedim çünkü çok az bir miktarda yüksek hata esimle gitigim doktara bile karışıyorlar bizim doktara giturlerim seni diyorlar ve bu durumdan çok rahtuzlik duyuyorum 18 yaşında görümcem 2 çocuğu 20 yaşında kinde 3 çocuğu var evlenir evlnemez hamile kaldıkları için beni de öyle sanıyorlar bana kalirsada bende istemem ama sırf eşim belki eskisi gibi bana karşı iyi olur eskisi gibi kavgasız bir hayatmiz olur diye istiyorum çocuk
Valla canım sana ne kadar karışıyorlar yaa oyle ne diyim ki sana yaa eee durumun nasil su an bnde hala regl olamadım

Valla bende yaşıyorum ama tek çok kararma yok bende bide kan gibi akinti olmadı bende ama öbür tullu akintim var ve nerdeyse 2 ay olcak regl olmadim 2 defa test yaptım negatif sonra düşündüm kist yumurtalik kisti olabilir bende belli allah göstermesin ama kist olabilir belki doktora git derim canım
Merhaba adet oldunuz mu acaba durumunuz neymiş öğrendiniz mi ? 42.gündeyim adet olamadim benim bi erken menapoz durumum var ama yine de emin olamadim yaşım 31. Testler negatif en son kist var demişti doktor çatlayamayan yumurta kıstı adetle gider demişti ama adet olamadim acaba ondan mi bu kadar gecikti ki. Siz öğrendiniz mi acaba

Merhaba adet oldunuz mu acaba durumunuz neymiş öğrendiniz mi ? 42.gündeyim adet olamadim benim bi erken menapoz durumum var ama yine de emin olamadim yaşım 31. Testler negatif en son kist var demişti doktor çatlayamayan yumurta kıstı adetle gider demişti ama adet olamadim acaba ondan mi bu kadar gecikti ki. Siz öğrendiniz mi acaba
Kist olduğunu düşünüyorum yani 2 aydan fazla oldu regl olmadim yani

Kist olduğunu düşünüyorum yani 2 aydan fazla oldu regl olmadim yani
Kaç yaşındasınız ? Değerleriniz nasıldı acaba?
Ben 44 gündür adet olamadim. 40 gün önce doktora gittiğimde bana çatlayamayan yumurta kist yapmış dedi adetle gider dedi hala adet olmadım. Belkide sizin de kist olmuştur. Bugün tarlusal aldım ama hayatımda hiç söktürücü kullanmadım o yüzden kararsız kaldım kullanıp kullanmayacagima dair

X