Geç döllenme olabilirmi

gulenyuuzz

Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2020
39
13
28
Şimdi arkadaşlar biraz karışık benim olayım benim geçen ayın 28 rengli olmam gerekiyodu o gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama 5 gün geçiktim haziranın 1 de kanamam oldu ama böyle aşırı derece değil öyle adet kanaması gibi değil 3 gün sürdü bitti temizlendim gün gece 3 gibi kanamam oldu azar azar sürüyo şuan sabah test yaptım pozitif çıktı hastaneye gittim kan verdim beta hcg 248 çıktı ama kese gözükmedi 2 gün sonra çağirdılar kan değerim artıcakmı die bakıcaklar bu tarz şeyler yaşayan varmı acaba

Şimdi arkadaşlar biraz karışık benim olayım benim geçen ayın 28 rengli olmam gerekiyodu o gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama 5 gün geçiktim haziranın 1 de kanamam oldu ama böyle aşırı derece değil öyle adet kanaması gibi değil 3 gün sürdü bitti temizlendim gün gece 3 gibi kanamam oldu azar azar sürüyo şuan sabah test yaptım pozitif çıktı hastaneye gittim kan verdim beta hcg 248 çıktı ama kese gözükmedi 2 gün sonra çağirdılar kan değerim artıcakmı die bakıcaklar bu tarz şeyler yaşayan varmı acaba
Hayırlı olsun inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler. Beta bu kadarken zaten kese gorunmez. En az 5 haftalık olmanız lazım. Benim de 2. Oğlum da bahsettiğiniz gibi oldu. Günüm geçmişti 1-2 gün. Sonra tam adette değil bir kaç gün kanama gelmişti. Bitince de hastaneye gidip test yatırmıştım. Zaten 2 gün sonra testi tekrarladığınız zaman 2 kat artmış mı değer ona bakacaklar. Tekrar hayırlı olsun.

Çok sağolun inşallah benim korktugum 2 düşüğüm var benim Rabbim hayırlısını versin diyelim bakalım nasip😶

Büyük ihtimal geç döllenme . Hayırlı olsun yerleşme kanaması yaşamıssın. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

X