Geç döllenme olabilirmi

gulenyuuzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2020
27
10
25
Şimdi arkadaşlar biraz karışık benim olayım benim geçen ayın 28 rengli olmam gerekiyodu o gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama 5 gün geçiktim haziranın 1 de kanamam oldu ama böyle aşırı derece değil öyle adet kanaması gibi değil 3 gün sürdü bitti temizlendim gün gece 3 gibi kanamam oldu azar azar sürüyo şuan sabah test yaptım pozitif çıktı hastaneye gittim kan verdim beta hcg 248 çıktı ama kese gözükmedi 2 gün sonra çağirdılar kan değerim artıcakmı die bakıcaklar bu tarz şeyler yaşayan varmı acaba

szryk

Aktif Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Temmuz 2019
1.966
4.552
39
Şimdi arkadaşlar biraz karışık benim olayım benim geçen ayın 28 rengli olmam gerekiyodu o gün erken gebelik testi yaptım negatif çıktı ama 5 gün geçiktim haziranın 1 de kanamam oldu ama böyle aşırı derece değil öyle adet kanaması gibi değil 3 gün sürdü bitti temizlendim gün gece 3 gibi kanamam oldu azar azar sürüyo şuan sabah test yaptım pozitif çıktı hastaneye gittim kan verdim beta hcg 248 çıktı ama kese gözükmedi 2 gün sonra çağirdılar kan değerim artıcakmı die bakıcaklar bu tarz şeyler yaşayan varmı acaba
Hayırlı olsun inşallah sağlıklı bir şekilde ilerler. Beta bu kadarken zaten kese gorunmez. En az 5 haftalık olmanız lazım. Benim de 2. Oğlum da bahsettiğiniz gibi oldu. Günüm geçmişti 1-2 gün. Sonra tam adette değil bir kaç gün kanama gelmişti. Bitince de hastaneye gidip test yatırmıştım. Zaten 2 gün sonra testi tekrarladığınız zaman 2 kat artmış mı değer ona bakacaklar. Tekrar hayırlı olsun.

gulenyuuzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2020
27
10
25
Çok sağolun inşallah benim korktugum 2 düşüğüm var benim Rabbim hayırlısını versin diyelim bakalım nasip😶

Buralardutluuugdu

Sandalye değildik ama bizde çok döt gördük 💩
Pro Üye
16 Aralık 2019
5.603
24.045
28
Büyük ihtimal geç döllenme . Hayırlı olsun yerleşme kanaması yaşamıssın. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :85 Kg. Şimdiki Kilom :75 Kg.

Buralardutluuugdu

Pro Üye
16 Aralık 2019
5.603
24.045
28

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.

Buralardutluuugdu

Pro Üye
16 Aralık 2019
5.603
24.045
28