Geç döllenme veya boş gebelik

Blablabla00

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2020
416
235
31
Merhaba hanımlar son adet tarihim 12 Ağustos 25 agustosta biontech aşısı olmuştum 26 agustosta kahverengi leke geldi avuç içi kadar aşının hormonlara etkisi olduğunu duyduğum için telaş yapmadım gebelik aklıma gelmedi zaten gebelik düşünmüyordum 20 aylık bebegim var emziriyorum hala. Normalde 12 ile 16 sı arası adet olurum emzirdiğim için çok fazla da olmuyorum bir iki gün fakat bu ay adet olmayınca 17 Eylül de kan tahlili yaptırdım beta hcg 48 çıktı çok düşük geldi 22 sinde tekrar baktırdım 464 olmuş 24 ünde doktora gittim vajinal ultrasonla keseyi gördü fakat daha çok küçük 5.7 mm dedi yani 4 haftalık gebeliğe falan tekabül ediyor. Boş gebelikte olabilir geç döllenme de dedi doktor on gün sonra çağırdı benzer durum yaşayan var mı geç döllenme doğum süresini çok etkiliyor mu ya da boş gebelikte bu şekilde mi oluyor ?

Merhaba benim geç döllenme oldu. Şuan 14 haftalık hamileyim oysaki 15-16 haftalık hamile olmam gerekiyordu. Çok şükür bir sıkıntı olmadı boş gebelik demek için zaten çok erken 4 haftalık gebelikte bebeğin görülmemesi normal

Merhaba benim geç döllenme oldu. Şuan 14 haftalık hamileyim oysaki 15-16 haftalık hamile olmam gerekiyordu. Çok şükür bir sıkıntı olmadı boş gebelik demek için zaten çok erken 4 haftalık gebelikte bebeğin görülmemesi normal
Anladım teşekkür ederim son adet tarihime göre 6 haftalık olunca kese de 4 haftalık gösterince acaba dedim

Merhabalar. Geç döllenme idrar testini etkiler mi? Benim son adet tarihim 10 Ağustos eylülün 18 i gibi idrar testi yaptım negatif çıktı. Daha sonra test yapmadım nerdeyse 2 ay olcak daha adet olmadım. Tabii şu birkaç gündür ara ara kasık ve bel ağrım oluyo ama bilemedim 🤷‍♀️

Merhabalar. Geç döllenme idrar testini etkiler mi? Benim son adet tarihim 10 Ağustos eylülün 18 i gibi idrar testi yaptım negatif çıktı. Daha sonra test yapmadım nerdeyse 2 ay olcak daha adet olmadım. Tabii şu birkaç gündür ara ara kasık ve bel ağrım oluyo ama bilemedim 🤷‍♀️
Testi etkiler ben adet günümde yaptım testi negatif idi adetimi 11 gün geçtikten sonra test yaptım silik çizgi çıkmıştı beta da 73 çıkmıştı :) Allah gönlünüze göre versin inşallah ♥️

Benim ilk beta hcg 22 çıkmıştı doktora gittiğimde adetim geçmişti geç döllenme olmuş sonra doktorum düzeltti ve başka bir doktora gidersen adet tarihim bu de kafalar karışmasın dedi onun söylediği tarihle ultrason haftası da tutuyor şuan üzülmeyin geç döllenmedir

Nursel hanim merhaba. Bir sorum olacakti. Ben catlama ignesi vurulduktan 15gun sonra beta hcg bakildi. 5,28 çıkti. İki gun sonra tekrar kan degerine bakilacak. Doktor gec dollenme olmus olabilir dedi. Sizin beta degeriniz neydi

Nursel hanim merhaba. Bir sorum olacakti. Ben catlama ignesi vurulduktan 15gun sonra beta hcg bakildi. 5,28 çıkti. İki gun sonra tekrar kan degerine bakilacak. Doktor gec dollenme olmus olabilir dedi. Sizin beta degeriniz neydi
Merhaba benim ilk 73,22 çıkmıştı adetimi 11 gün geçmişti hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah

Selam bizde 2,buçuk yıldır istiyoruz ama olmuyor pko hastasıyım ve ilk aşılama malesef olumsuz şimdi ise ikincisi için bekliyoruz bu ay bazı belirtiler yaşayıp adetime 2-3 gün kala kan testi verdim 0.0 çıktı ilk defa böyle çıktı normalde 1.25 falan çıkıyordu suan 7 gün geçti ve hala olmadım acaba gebelik var mıdır doktora gitmeye korkuyorum sürekli olumsuz olduğu için benim gibi bunu yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı acaba ????????

Nasil anladiniz hamile olduğunuzu bir belirti hissettiniz mi 🤗

Nasil anladiniz hamile olduğunuzu bir belirti hissettiniz mi 🤗
Adet günümde kesin hamileyim dedim kaset test yaptım negatif çıkınca attım hiç irdelemedim 7-8. Gün de kasık ağrım vardı kesin olucam diyordum akıntım da çoktu sürekli iç çamaşırım ıslanıyordu her seferinde adet oldum sanıyordum 😂 10. Gün oldu hala gelen giden yok kasık ağrım geçti göğüs hassasiyetim başladı erken gebelik testi aldım 11. Gün sabah ilk idrarla yaptım silik çizgi çıktı akşamına kan verdim 73 çıktı beta ☺️

Adet günümde kesin hamileyim dedim kaset test yaptım negatif çıkınca attım hiç irdelemedim 7-8. Gün de kasık ağrım vardı kesin olucam diyordum akıntım da çoktu sürekli iç çamaşırım ıslanıyordu her seferinde adet oldum sanıyordum 😂 10. Gün oldu hala gelen giden yok kasık ağrım geçti göğüs hassasiyetim başladı erken gebelik testi aldım 11. Gün sabah ilk idrarla yaptım silik çizgi çıktı akşamına kan verdim 73 çıktı beta ☺️
Benimde adet gecikmemin 9. Günü bugün her an olacakmış gibi hissediyorum ama adetime bir kaç gün kala yumurtladigimi farkettim ovulasyon testiyle ve değerlendirdim onunda üzerinden 11 gün falan geçti ama test yapamıyorum boşa umutlanmak istemiyorum ama içimde de acaba var 😅

Benimde adet gecikmemin 9. Günü bugün her an olacakmış gibi hissediyorum ama adetime bir kaç gün kala yumurtladigimi farkettim ovulasyon testiyle ve değerlendirdim onunda üzerinden 11 gün falan geçti ama test yapamıyorum boşa umutlanmak istemiyorum ama içimde de acaba var 😅
Yaa inşallah vardır hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah ♥️

X