Geç döllenme

Benim adetim 22 gün gecikti test yaptım silik çizgi çıktı aynı gün yani 4 ocakda acilde kan verdim sonuc 16 çıktı 8 ocakda tekrar kan verdim 133 çıktı bekliyorum hala 2 günde bir kan vereceğim
Birde sorum olacakti adet belirtisi yasadiniz mii saglikla kucaginiza aldirisn Allah

Beni heveslendirdiniz 19.gün geciktim bugunn testler ne gatif en son 12 aralikta adet oldum 15 ocakta test negatif kantesti bidaha gitmedim sankii hamileymisim gibii ama cift vizgiyii göresemm gidecem kan vefmeyr hic gecikmeDi omrumde ekimden beri sacmaladi adetlerim 12 gun 19 gun geciyor doktor hersey normalndedii bana bu ayda 19 gün gecikti senjn gibi 22. gün gebelik cikar mi acaba benimde kuzeniminki 21 gün gecmistii hafif cikmistii üstelik ben 18 yıl 6 aydir bekliyorumm bu cift

Birde sorum olacakti adet belirtisi yasadiniz mii saglikla kucaginiza aldirisn Allah
Adet belirtisi yaşadım belim kasiklarim ağrıdı göğüs aşırı hassasiyeti oldu karın ağrısı aynı adet gibi yüzümde aşırı sivilcelenme oldu ben de pcos var adetlerim hep duzensizdir sene de 2 veya 3 kez adet oluyorum kısmet buna rağmen hamile kaldım doktor bile şaşırdı kendiliğinden olmasına nasip inşallah sizde de vardır.

Ben dün erken gebelik testi yaptım bişey çıkmadı adet günüm bugün normal de beklemedeyim ben de

Sabah ilk idrarla poztif oliyor test ama adet oluyorum 18 sene sonra ilk defa 2 dakika icinde cift cizgiyi goruyorum ama test bozuk ama bende sıkintı bilemem dojtor rapor almis sansima hafta icini bekleyecegim baska doktor yok burda

X