Geçen adetimden bu yana hiç akıntım olmadı?

4nlll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
18
0
38
Evet hanımlar yazdıgım gibi gecen adetim 9 agustostaydi bu ayın 10 u oldu halen adet olmadım belirti yok akıntı gecen adetten beri olmadi mafoldumben
Normalde sürekli akıntım olur bu ay olmadi mafoldumben

Temmuzun 24ünde sürtünme yolu ile ilişki yaşamıstım lütfen üstüme gelmeyin pismanız ikimizde üstümüzde çamasır vardı ilişkiden 8 gün sonra test yaptık 2 tane idrar cıkmadi birşey 9 ağustosta normal adet gördüm 6 gün sürdü ilişkiden 33 34 gün sonra 2 test daha yaptık adette olmustum zaten 2side negatif cıktı .
Son adetim bittiginden beri akıntım yok adet belirtisi yok lütfen yardım edin mafoldumben

ben pek anlamam ama bence durumun psikolojik olabilir. kan tahlili yaptır rahatlarsın kesin çıkıyo diyolar

beyaz akıntın mı olmadı e zaten hamiel olduğun zaman her zmanakınden fazla gelir beyaz akıntı

ki zaten öyle çamaşır üstünden de hamile kalınmaz afedersin ama :) korkma

Kan tahlili için kayıt yapmıyorlarmı kan tahlili yaptıramamki :KK43:

yok be canım kayıt filan yok yani bidaha o hastaneye gittiğinde " aa siz daha önce de hamilelik testi için gelmiştiniz" gibi bişşey söz konusu değil bence hamile değilsindir zaman zaman böyle gecikmeler her kadında olur ama git test yaptır için rahatlasın. böyle kendi kendini yemekten iyidir yani.

yok be canım kayıt filan yok yani bidaha o hastaneye gittiğinde " aa siz daha önce de hamilelik testi için gelmiştiniz" gibi bişşey söz konusu değil bence hamile değilsindir zaman zaman böyle gecikmeler her kadında olur ama git test yaptır için rahatlasın. böyle kendi kendini yemekten iyidir yani.

Karneyi sonucta işlenmeyecekmi yada adım alınmayacakmı ailemden gizle yapamamki bunu
beyaz akıntın mı olmadı e zaten hamiel olduğun zaman her zmanakınden fazla gelir beyaz akıntı

ki zaten öyle çamaşır üstünden de hamile kalınmaz afedersin ama :) korkma
hep gelirdi benden akıntı normalde bazı günler daha fazla gelirdi ama gelirdi az cok ama son adetimden beri gelmiyor adetimde geçti stres oldum iyice mafoldumben

Karneyi sonucta işlenmeyecekmi yada adım alınmayacakmı ailemden gizle yapamamki bunu

hep gelirdi benden akıntı normalde bazı günler daha fazla gelirdi ama gelirdi az cok ama son adetimden beri gelmiyor adetimde geçti stres oldum iyice mafoldumben

arkadaşım git bi özel hastaneye en fazla 50 tl ver karnene fln işlenmesin

evet isim alıyorlar ama tc kımlıkde almıyorlar kı başka bı ısım söyle veya

söylemek istemıyorum de özel hastanede kımse zorlayamaz kı seni

ismi testler karışmasın diye istiyorlar hemen cıkmıyor cunku en erken 2 saate çıkıyor

adın ayse ise de aysun fln uydur bişey :)

Son düzenleme:
ay_she teşekkürler yazdıkların test yaptırabilecegimi sanmıyorum cesaret edemiyorumki adet oldum , idrar testi yaptım toplam 4 kez 2 şerden 2si adetten önce 2 side nerdeyse adetten 20 güne yakın sonra hepsi negatif su adetim gecikmese akıntım kesilmese rahat olucam fakat cok kötüyümmafoldumben

Son düzenleme:
hiç böyle saçma sapan bi ilişkiyle hamile kalındığını duymamıştım...tamamennn PSıKOLOJıKKKKKKKKKKKKKKK hee eğer istiyorsan gebelik bilemem ama olmaz olmazzzzzzzzzzzzz...

aynı durumu bende yaşamıştım.ama sen üstüne 2 kere adet görmüşssün zaten deilmi?ayrıca bende kan testini özel yaptırdım .ismimide ay-she nin dediği gibi başka bir isim olarak vermiştim.

ilişkine saçma sapan demedim yalnış anlamadan açıklayayım...

dioryumkiii hamile kalmak böyle bi ilişkiyle olmaz....Allah affettsin..

bu arada arkadaşlar ilişkiden 10 gün sonramı kan testi net sonuç veriyor bilen varmı?

test yaptırmaya korkuyorsun ama bu tür şeyler yaşamaya korkmuyorsun ?
ilginç
bence hamilesin bu kadar ısrar ettiğine göre CADIARZU

yumurtlamana bağlı ...adetlerin düzenli ise şüpheli ilişkiden 12.gün ve sonrası kanda çıkar ve oda erken döllenme olduysa...çocukmu istiyorsun hayırlı olsun.

test yaptırmaya korkuyorsun ama bu tür şeyler yaşamaya korkmuyorsun ?
ilginç
bence hamilesin bu kadar ısrar ettiğine göre CADIARZU

4 kez test yaptım kan testine korkuyorum eğer öyle bir durum varsa artık yaşayamam

nursenaa
üstüne 1 ay adet gördüm 2. henüz olmadi akıntı belirti hiç bişe yok

hayır bekarım istemiyorum.adetlerim 30 ile 33 günde bir oluyor.ben garanti olsun idye ilişkiden 30 gün sonra test yaptırdım.olsaydı bu durumda kesin çıkardı değilmi?

4nll .bence seninki sırf stresten .ayrıca belirti falan varmı hiç?yani miğde bulantısı falan.ilişkinin üstünden nerdeyse 40 günden fazla geçmiş.bence olsaydı idrarda çıkardı.diğer arkadaşlar daha ii bilirler ama.

lütfen üstüme gelmeyin yaptıgımdamızdan dolayi pişmanız psikolojim alt üst oldu

X