Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Hoş geldin 😊 Erdoğan kazansa dahi ben sağlığının iyi gittiğini düşünmüyorum son günlerdeki canlı yayınlarına bakınca kolon kanserinden fazla yıpranmış. Yürümekte zorlanıyor. Korumasının su verdiği videoda bile zihin bulanıklığı varmış gibi boş boş bakıyor. Erken seçim kararını alacak 360 mv çoğunluğunu iki ittifak da sağlamıyor. Asıl mesele ölümü halinde yani seçmenlerinin düşüneceği şey kazanacağı ya da kazanamayacağı kısmından daha çok ölürse koltuk boşluğundaki senaryo bence daha kötü.
kolon kanserimi ben bilmiyordum bunu

Bu arada önceki sayfalarda babala tv kk yayınında sorular yandaşlar çağırıldı konuları tartışıldı.soru soranlardan biri küskün kürt seçmeniyim bu seçimde akp li oldum akp nin kapısının önünden geçmedim dedi.oğlanın on yıldır akp li olduğu soyluyla boy boy fotoğrafları olduğu ortaya çıktı.

Biriside ben ibb de çalışıyordum işten çıkarıldım.hani namus sözü vermiştiniz dedi.onunda hiç belediyede çalışmadığı ortaya çıktı.

Hukuk kavramını unutmuşlar, alışmışlar tek adamın ağzından çıkanı kanun kabul etmeye. Hukuk işlesin dedikçe övüyorsun, aklıyorsun diye çarpıtıyorlar. Diyalog kurulmuyor. Ben hep kaçıyorum ama dün denemek istedim, yok, olacak gibi değil. Hep aynı şeyleri döndürüyorlar, hiç cevap verilmemiş gibi. Sizinle konuşmaya devam edeceğim kendi ruh sağlığım için.

İşte hep diyorum. Hukuk bizden diye bugün ses çıkartmazsan devran değişimce bozduğun kantar seni tartacak. Hak, hukuk, adalet diye bağırmaya devam :)

Bu arada ben çoktan yıldım :p birçok kişiyi engelledim. Buraya bir giriyorum göremediğim mesajlara cevap yazılmış :p hep aynı şeyler. Başörtüsü, terörö, sen Abdulhamit'i savundun :p ahahuhahuha. Tabi bunları da verilen cevaplardan anlıyorum. Sayfalarca aynı şey.

Necmettin erbakana yapilanlar Erdoğana da yapilmaya çalişildi da ondan. E muhttra verilmişti o zaman hatırlarsanız. Laiklik elden gidiyor diye yaygaralar başlamişti. İlk geldiği zaman yapamazdı Erdoğan. Biz o zaman kim ne yapti iyi biliyoruz. CHP tam destek verdi yasağa. Kılıçdaroğlu bile kabul ediyorken bunu yazdıklarınız anlamsiz.
Size bizim söylediğimiz her şey anlamsız, imar affı getirip yıkıma çanak tutan helallik istediği zaman vermek çok anlamlı ama. Bak sizin gerekçeleriniz var, karşı tarafın da var kendince geçerli gerekçeleri, kaldı ki geçmiş geçmiştir. Bu gün verilen teminatlar çok başka, insanlar da siyaset de dünya da değişiyor. Bu söylediğini yapmayacağı anlamına gelmez.

Ayrıca 21 yıldır iktidar olanlar neden hala gerçekten yasalaştırmadı baş örtüsünü, şimdi de mi muhtıra verecekler. Hayır elindeki en büyük kozu kaybetmek istemediğinden, çünkü bazılarının vefa borcu ve geçmiş korkusu biterse oy kaybedecek

Yani yeliz?

Biz diyoruz ki millet ittifakında bir sürü muhafazakar da var, artık eskiye dönülmesi imkansız, başörtüsü yasalaşacak. Adam özür dileyip teminat veriyor

Ayrıca bu saatten sonra baş örtüsü hayatımızdan çıkarmaya çalışanı çiğ çiğ yerler.

Buna daha önce cevap verdim ama sana da vereyim. Hükümetin resmi olarak terör örgütü olarak ilan etmediği hatta kendisinin de görüştüğü bir örgüt hakkında bu adamın konuşmasında hiçbir sakınca yok. Yasal olarak suç örgütü değiller

Ekleme, şu anki hükümet neden müdahale etmiyor o zaman duruma, madem bu kadar ciddi, tepki vermenize sebep oluyor, hükümet çözüm üretsin, bizimkilere bırakmasın yani

X