Gecenin 3 ünde sinirden çatladım

İyi geceler herkese gecenin 3 ünde sinir oldum buraya geldim kyk yurdunda 4 kişilik bir odadayım yan yatağımda ki kız çok sıkıntılı sinir oluyorum ona 1 saat önce yatakta ağlıyor gibi sesler çıkardı iyi misin diye soracaktım bende salağım iyi ki sormamışım neyse birden hırsını alamadı herhalde hastaydı zaten bana dönüp şey dedi x tırnağını yeme ne ajajsjsjs ben tırnak yemeyi bırak uykuya geçmiştim bende x tırnağımı yemiyorum dedim ama bunu dövecek gibi diyor yüksek bir tonla bana geldiler kavga edecektim saat gecenin 2 siydi sustum daha diyor ki bağırarak yiyorsun işte geliyor sesi ne ajajaksksk yemin ederim çok sinir oldum oturdum ağladım hırsımdan lütfen böyle saygısız insanları yurda almasınlar ya gece gece moralimin içine etti gerçekten benim buna tavrım nasıl olmalı
Deli cidden tek bir kız arkadaşı yok sevgilisine koala gibi yapışık gerizekalı ağzını burnunu yola yola dövcen bu malı
Öğretmenlik mi okuyorsun cidden🙄korkunç.

Tövbe yarabbi öyle bir şey yapsın odadan ağlatarak yollarım onu bak ben çok sabırlı bir insanımdır ama tersimi tek bir kişi tam anlamıyla gördü ailemden başka benden hoşlanan çocuk onu ağlatmıştım resmen 2 gün önce bu birde yüz yüze heralde susmaz hiç ajajsjsks
Bunu cinli kıza neden söylemedin de ağlayarak uyudun

Bunu okuyunca aklıma geldi o günlerim 😁
Bizde 4 kişilik odada en yakın arkadaşımla ikimiz kalıyorduk yanımıza geleni böyle basit numaralarla gönderiyorduk. bunu ben yapamıyordum tabi arkadaşım yapıyordu. geleni korkutup gönderiyorduk 😁 sonra iki kişilik odaya geçmiştik tabi memurumuz sağolsun 😁 sen sinir olmuşsun ama ben çok güldüm konuya 😁😁

Bunu okuyunca aklıma geldi o günlerim 😁
Bizde 4 kişilik odada en yakın arkadaşımla ikimiz kalıyorduk yanımıza geleni böyle basit numaralarla gönderiyorduk. bunu ben yapamıyordum tabi arkadaşım yapıyordu. geleni korkutup gönderiyorduk 😁 sonra iki kişilik odaya geçmiştik tabi memurumuz sağolsun 😁 sen sinir olmuşsun ama ben çok güldüm konuya 😁😁
Hiç hoş değil yaptığınız komik de değil

X