Saç Rengi ve Saç Boyama Geçici Boya kullanan var mı?

winnscim peki suan sacın ne renkti sanırsam koyu sarı dimi? bu iki boya arınmaz diye korkmuyomusun? :)

Ebisu saçlarım koyu sarı yani açık kumral diyeyim ama ben saçıma hiç birşey yaptıramıyorum korkudan o yüzden çok istedim bu boyaları.....
Aslına bakarsan korkuyorum ama kullananlar aktığını söylüyor zaten 1-1,5 ay kadar evdeyim ozaman içinde akar heralde...... bu boyanın üçretsiz danışma hattını aradım ben akacağını garati ediyorlar ve boyada saça zarar veren bişeyde yokmuş....... Dener denemez sonuçları yazıcam ..... Bi elime geçse şu boya....... :sm_cool:

zuzucum sacından arındımı suan bni asıl ilgilendiren mesele bu:) ay soru yagmuruna tuttum herkesi ama deişiklik isteyen biri icin gecici boya cok ii bi fikir.
bahsettiğimiz boya 10 yıkamada geçtiği için ve ben 5 kere fln yıkandığım için tamamen arınmadım ebisucum :KK66:
ama suyun rengi çok güzel oluyor böyle kırmızı-pembe gibi :KK66:
yani yıkandıkça Akıp gidiyor :KK66:

yok ya ne demek ..istediğin kadar soru sor :KK66:gamyoncuiremsu

Zuzu ben siyah ve kızıl istedim kızılın farklı tonları var mı? Aynen dualarım kabul oldu valla ...:lepi:.Ben saçlarıma boya sürmeye çok korkuyorum ama siyahla kızılıda çok merak ediyorum bakalım nasıl olacak yaptıktan sonra resim eklerim.....:dance:

wins'mm evet 2 farklı kızıl var (biri açık biri koyu ..benimki koyu kızıl..muhteşéém )
boyada amonyak olmadığı için normal saç boyaları gibi saçı yakmıyor :KK66:
evet resmini heyecanla bekliyoruz :)naniknanik

hımm akacagı garanti diyolarsa ben de kullanıcam arkadaslar ikna oldum sonunda.. tabi zuzu senin sacından arınıcakmı tamamen bunu da bizimle paylasmayı unutma ilerleyen günlerde:)buarada benim siyaha boyamam sacma olur dimi arkadaslar? daha önce koyu saclar için önerildigini söylemişti bi arkadas. peki sizce ben ne renk alabilirim hem akarken de kötü durmayacak bişi olsun? karamel yada kızıl bakır benzeri renkler var mı acaba? yardımcı olursanız sevinirim.hiç sac boyatadıgım için biraz cahilim ne renk ortaya cıkar nası akar diye...

hımm akacagı garanti diyolarsa ben de kullanıcam arkadaslar ikna oldum sonunda.. tabi zuzu senin sacından arınıcakmı tamamen bunu da bizimle paylasmayı unutma ilerleyen günlerde:)buarada benim siyaha boyamam sacma olur dimi arkadaslar? daha önce koyu saclar için önerildigini söylemişti bi arkadas. peki sizce ben ne renk alabilirim hem akarken de kötü durmayacak bişi olsun? karamel yada kızıl bakır benzeri renkler var mı acaba? yardımcı olursanız sevinirim.hiç sac boyatadıgım için biraz cahilim ne renk ortaya cıkar nası akar diye...

ebisucumm :)
dün saçımı 6.defa yıkadım,yani yıkandım..
rengi gittikçe kayboluyor :KK43:
çok hafif bir kırmızılık var .. naniknaniknaniknanik( bebeksi pembelikk )
hmm..çok tatlı bir turuncu-bakır rengi bulunuyor :)..bence onu al..
çok güzel bir renk çıkar ortaya...
çok kolay akıyor..
senin saç rengin..??

Merhaba kızlar az önce danışma hattını tekrar aradım açık sarı, sarı ve koyu sarı saçlara siyahı önermiyoruz dediler senağlama boyanın akma sürecinde kötü bir görüntü çıkıyormuş ortaya birde saçınız işlem görmüşse yani açıcı kullanılmışsa o saçlardan 10 yıkamada değilde 15 yıkamada arınıyormuş....Bilgilerinize......
Bide kutudan çıkan prospektüsün resmini çekip göderebilecek biri varsa çok sevinirim....Onu okumadan kullanmayın diyorlar....

Merhaba kızlar az önce danışma hattını tekrar aradım açık sarı, sarı ve koyu sarı saçlara siyahı önermiyoruz dediler senağlama boyanın akma sürecinde kötü bir görüntü çıkıyormuş ortaya birde saçınız işlem görmüşse yani açıcı kullanılmışsa o saçlardan 10 yıkamada değilde 15 yıkamada arınıyormuş....Bilgilerinize......
Bide kutudan çıkan prospektüsün resmini çekip göderebilecek biri varsa çok sevinirim....Onu okumadan kullanmayın diyorlar....

ben zaten siyah değil turuncu-bakır bir renk var onu al demiştim :KK66:
hayır ya ..kötü bir görüntü yok ortada?
prospektüsü çöpe attım :KK43:
ama nasıl uygulandığını hatırlıyor gibiyim..
orada yazılanları yani :KK66::eek::eek:

zuzucum turuncu-bakır almamı bana önermiştin canım.benim sacık koyu altın sarısı. sacımın bu rengini cok seviyorum güneşte de extra acılıo ama ufak bi deişiklik yapabilirim:) sence bu turuncu-bakır dedign akarken beni hawuc kafa yapmaz dimi:))

şimdi bu boya kutularının üzerinde küçük kutularda bu rengi bu saça boyarsanız şöyle olur bölümü bulunuyor :)

for you'ya gidebilseydim bakardım ama :KK43:benneyaptımki

değişiklik yapmak isteyen bayanların ilk başvurduğu yer saçlarıdır :KK66:

Sen de ufak bi değişiklik yapabilrsin :KK66:

Zuzu ilgine çok teşekkür ediyorum......
Ben anneme siyahla kızıl al demiştim zaten bursadaki for you da sadece 4 rengini bulabilmiş :çok üzgünüm: koyu kızıl aldı bana yarın kargoya vericek ben elime geçince hem prospektüsün hemde saçımın resmini koyucam....a.s.

olééyy..inşallah annen RED SONJA rengini almıştır..
en baştan beri onu öneriyordum çünkü :KK66:

önemli değil winscmm :)

hadi bakalım hayırlı olsun buldun sonunda:) buarada resimlerini de görmek istiyorum.. zuzu sen de 8-10 yıkama oldugunda ne derece aktıgını söle lütfen habersiz bırakma:)

canım memnun kaldın mı ondan ben almayı düşündüm o an fakat güvenemedimsaçlarımı çok yıpratır sa bir de diye..senin sonuç nasıl güzelim. kızlar bu arada jeans colour diye bir boya varmış geçici ve her rengi olan kk da okudum bi bakın isterseniz saçlarını kızıla boyayanların paylaşım alanında ,net te varmış..bakın .

canım ben kullanmadım ama kesin geçiyormuş

bursada var mıymş çk sevndm yaa bn de alıcam gidince hemen:):)

Bursada iki yerde var, for you diye aratırsanız nette, mağzalar kısmında bulabilirsiniz.......
Buarada annem kargoya veremedi boyayı 10 gün sonra yanıma gelicek getiririm dedi.......
ama boyar boyamaz resimleri yollayacağım hanımlar........:çok üzgünüm:

ben geçici boya diye birşey olduğunu biliyordum ama sizin bu bahsettiğinizle benim kullandığım farklıymış.
gerçi ben yıllar önce,yuvarlak bir kutuda bir yıkamada akan bir boya kullanmıştışm.
siyah rengini kullanmıştım. ama gerçekten ayakkabı boyasını saçıma sürmüşüm gibi durmuştu.
sizin bu sözettiğiniz çok farklı benim kullandığıma göre.
ben de araştırıp bulamya çalışacağım. saçlarım acık renk,koyultup değiştirmek istiyorum biraz.

X