Saçımı Evde mi Kuaförde mi Boyatmalıyım?

Mehtap Cicek

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2022
56
11
Merhaba Hanımlar... Saçımı ilk defa boyatacağım. Enseme kadar geliyor saçlarım... Evde mi boyayım boyarsam hangi markayı tavsiye edersiniz? Saçımın rengi siyah... Açıkçası eşim kızıl yada pembe istiyor. Güzel canlı bir renk olur mu kutunun üstünde ki gibi... Yoksa kuaförde mi boyatayım?
Yardımcı olursanız çok sevinirim. Tesekkurler

Merhaba Hanımlar... Saçımı ilk defa boyatacağım. Enseme kadar geliyor saçlarım... Evde mi boyayım boyarsam hangi markayı tavsiye edersiniz? Saçımın rengi siyah... Açıkçası eşim kızıl yada pembe istiyor. Güzel canlı bir renk olur mu kutunun üstünde ki gibi... Yoksa kuaförde mi boyatayım?
Saç siyahsa evde açması zor oluyor ama istediğiniz renk kızıl olduğu için belki tutada bilir. Daha önce kızıl boyamadım saçlarım siyah evde palette açık sarı boyasıyla boyamaya çalıştım saçımı açık kahverengi yaptı 😂

Evde pembe yapmak zor olur, saçınızı yakarsınız çünkü sarıya açıp üstüne pembe boyamanız lazım. siyahın üstüne direkt kızıl boya tutar mı bilmiyorum tutuyorsa eğer onu evde yapabilirsiniz

Saç siyahsa evde açması zor oluyor ama istediğiniz renk kızıl olduğu için belki tutada bilir. Daha önce kızıl boyamadım saçlarım siyah evde palette açık sarı boyasıyla boyamaya çalıştım saçımı açık kahverengi yaptı 😂
Tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.

Evet sordum 200 -250 arasi dedi... Düz boya için... Istedigim gibi olur mu acaba?
Bu para açıcıyi kapsamiyordur bence. Zaten iki kutu boya 200 lira.
Sen bir öğren, pembe sac için de rakam bu mu.
Evde pembe yapamazsin, imkansız. Ama kızıl için bilemedim, bence yapabilirsin.
Kocana öğret, o boyasın . Ben hiç kuaföre gitmedim boya için, hep sevgilim - esim-dostun boyar. Gayet de memnunum. Ama kendi saçıma yakın renkleri yapıyorum, aciciya falan bulaşmadim hic

Çok teşekkür ederim. O zaman evde önce sarıya sonra pembeye mi boyamalıyım?

Evet, siyahın üstüne pembe görünmez o yüzden çoook açık sarıya açıp üstüne pembe boyar kuaför. Evde açayım derseniz yanar, iyi bir kuaföre yaptırmalısınız

Bu para açıcıyi kapsamiyordur bence. Zaten iki kutu boya 200 lira.
Sen bir öğren, pembe sac için de rakam bu mu.
Evde pembe yapamazsin, imkansız. Ama kızıl için bilemedim, bence yapabilirsin.
Kocana öğret, o boyasın . Ben hiç kuaföre gitmedim boya için, hep sevgilim - esim-dostun boyar. Gayet de memnunum. Ama kendi saçıma yakın renkleri yapıyorum, aciciya falan bulaşmadim hic
Çok teşekkür ederim.

Hayır olmaz. Siyah saça hiçbir boya tutmaz. Öncelikle saçınızı açmanız gerekiyor. Daha önce hiç saç boyamamis biri olduğunuz için evde yapmanızı tavsiye etmem. Ben ilk saç açma maceramı evde tek başıma hallettim ama gerçekten zor. Çok hızlı olmanız ve arkadan başlamanız gerekiyor tek başınıza olmaz. Çevrenizde bu işlerden anlayan yardımcı olacak bir yakınınız varsa açıcı ve boya tavsiyesi verebilirim 🌺

Saçınızı önce baya açıp sonra pembeye boyamanız gerek. Siyah saçı da açmak oldukça zor. Kesinlikle evde denemeyin derim yakabilirsiniz. İyi bir kuaför bulun

Hayır olmaz. Siyah saça hiçbir boya tutmaz. Öncelikle saçınızı açmanız gerekiyor. Daha önce hiç saç boyamamis biri olduğunuz için evde yapmanızı tavsiye etmem. Ben ilk saç açma maceramı evde tek başıma hallettim ama gerçekten zor. Çok hızlı olmanız ve arkadan başlamanız gerekiyor tek başınıza olmaz. Çevrenizde bu işlerden anlayan yardımcı olacak bir yakınınız varsa açıcı ve boya tavsiyesi verebilirim 🌺
Çok teşekkür ederim. O zaman eşime yaptırıyim. Tavsiye boya ve acıcı tavsiyesi verirseniz çok sevinirim.

Çok teşekkür ederim. O zaman eşime yaptırıyim. Tavsiye boya ve acıcı tavsiyesi verirseniz çok sevinirim.
Profesyonel açıcılar içinde en iyisi Schwarzkopf blondme ama fiyatı şu ara baya uçtu. Daha kontrollü ve uygun fiyatlı bir açıcı olarak da maxx deluxe gri toz açıcı (500 gr) ve maxx deluxe 30 volume oksidan alın. Trendyolda satılıyor bunlar. Ben oksidani 1 kiloluk alıyorum avantajlı oluyor baya. 1 ölçek toz açıcıya 2 ölçek oksidan koyacaksınız. Saçınız yıpranmasin diye açıcınin içine saç proteini de ekleyin. oksidan ve tozu karıştırdiktan sonra 1 tatlı kaşığı toz protein atıp iyie karıştırdiktan sonra saçınıza sürüyorsunuz. proteinin markasını foto olarak atıyorum link yasak sanırım. Özelden de bir iki saç açma videosu aticam izlemeden açmayın sakın. Özelden siz de bana istediğiniz rengi paylaşın boya tavsiyesi de veririm 🌺

Eklentiler

• Screenshot_20230409_035115_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230409_035115_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    75,3 KB · Görüntüleme: 35
Kızıl yapıcaksanız kuafore gidin derim

X