Geciken regl icin adet söktürücü kullanip hamile olan varmi?

Inlh sorun olmaz 5 üstü aslındaa gebelıl şüphesidir keske kan verseydınız
İkinci testte negatif cikti sonra doktor ilac oncesi bir daha yaptirdi o da negatif olunca kimyasal olabilir diye adet olmamin gerektigini soyledi deger dusup adet olmayinca :KK43:
Cok sevındım en son ılacı salı aldım ben 3 gın oldıu ılk defa regl ıcın boyle dua edıyorum adetlıyken aman bıktım dıyodum bı gelsın bıdaha boyle bısey söylemem:)olmazsa salı gunu gıdıcem doktora kokruyorum ınlah bı sorun yasamıyorumdur:KK43:
On gune kadar geliyormus ilax bittikten sonra bekleyin gelmezse doktora gidin kontrol icin isterseniz

Gecitgimiz hafta geciken reglimden dolayi konu acmistim. 26 nisnda olmasi gerekiyordu hala olmadi en son 26 nisanda kan testi yaptigimda negatifti. Evde kaset test de yaptığımda dun yine negatifti. Aile hekimim gec dollenme vs olabilir diye bir hafta gecince git demisti. Hazir işten izinliyken gideyim dedim ve bugun doktora gittim. Ultrosanla baktiginda ise adetimin geciktigini ve 1 haftaya gelecegini ama az bir kanama gordugunu soyledi. 1-2 gun surermis. Suan dongumun 35. Gunu. Tarlusal ilac verdi. Eger bunu alip yine regl olmazsan gebelik testi yaptir dedi. Polikistik overim var fakat bir yildan fazladir duzenli reglim. 29-30 gunde olur. Zaten bebek denememizin 2. Ayi. Acelem yok bebek icin ama Suan bebek olma ihtimali varsa bu ilaci kullanmak icime sinmiyor. Tabi doktor risk yok dedi ama yinede bu durumu yasayan arkadaslarimdan yasanmis ornekler varsa dinlemek isterim :)
Merhaba bende yaşadığım durumdan bahsedeyim şuan 33 haftalık hamileyim. Bende en son 6 Eylül'de olmuştum ve birdaha adet olmadım. Ekim 6 da test yaptım çıkmadı. Bende de pcos var. Sonra kan testi yaptım ordada 0.2 çıkmıştı. Sonra 18 Ekim de tekrar doktora gittim ozamanda 0.2 çıkmıştı doktorumda bana tarlusol verdi. Normalde ben tarlusolu 2gun içtiğim zaman hemen adetim olurdu olmadı ama tabi 4 yada 5 gün daha içmeye devam ettim dedim bu işte bir terslik var sokmesi lazımdı çünkü sonra Kasım 2 de idrar testi yaptım pozitif çıktı. Doktora gittim son adet tarihimi söyledim kese falan yok dedi kan testi verdim ordada 722 çıktı bir hafta içinde de keseyi gördük çok şükür ben tarlusol kullandım çok şükür birşey olmadı yaani hmaileligim de hala kanamam falanda olmadı belkide tutunmasını da sağladı yada biz ogunleride değerlendirmiştir çatlamasına yardımcı oldu yumurtalıklarımın çünkü ben düzenli adet görmüyorum.

Merhaba bende yaşadığım durumdan bahsedeyim şuan 33 haftalık hamileyim. Bende en son 6 Eylül'de olmuştum ve birdaha adet olmadım. Ekim 6 da test yaptım çıkmadı. Bende de pcos var. Sonra kan testi yaptım ordada 0.2 çıkmıştı. Sonra 18 Ekim de tekrar doktora gittim ozamanda 0.2 çıkmıştı doktorumda bana tarlusol verdi. Normalde ben tarlusolu 2gun içtiğim zaman hemen adetim olurdu olmadı ama tabi 4 yada 5 gün daha içmeye devam ettim dedim bu işte bir terslik var sokmesi lazımdı çünkü sonra Kasım 2 de idrar testi yaptım pozitif çıktı. Doktora gittim son adet tarihimi söyledim kese falan yok dedi kan testi verdim ordada 722 çıktı bir hafta içinde de keseyi gördük çok şükür ben tarlusol kullandım çok şükür birşey olmadı yaani hmaileligim de hala kanamam falanda olmadı belkide tutunmasını da sağladı yada biz ogunleride değerlendirmiştir çatlamasına yardımcı oldu yumurtalıklarımın çünkü ben düzenli adet görmüyorum.
Tarlusal içerken mi hamile kaldınız yoksa hamilemiydiniz?

X