Geciken regl icin adet söktürücü kullanip hamile olan varmi?

Kaset test de negatif çıktı benim kullandığım ilac da hamileysen bebeğin tutunmasina yardımcı oluyoruz hamile değilsen de adet oluyomussun
Evet duphaston icin oyle diyorlar tarlusal icinde doktor bana oyle dedi ama ben daha once kullandım tarlusal icime sıkıntı dusuruyo diye almadim :)

Hayırlı olsun bu arada inşallah güzel bı hamilelik geçirirsin sağlıklı bı şekilde benim için de dua et lütfen
Teşekkür ederim, amin. İnşallah guzel artar degerler hala endiseleeim var deger dusuk cunku :KK43: insallah sende tez vakitte guzel haber alirsin. Ama regl olana kadar umut var :) Allah isteyen herkese nasip etisn

Teşekkür ederim, amin. İnşallah guzel artar degerler hala endiseleeim var deger dusuk cunku :KK43: insallah sende tez vakitte guzel haber alirsin. Ama regl olana kadar umut var :) Allah isteyen herkese nasip etisn
merhabalar.umarım bebeğiniz sizinledir.ben adet olamadım doktor tarlusal verdi onu kullanıyorum ama maalesef hala olamadım.küçük bir kistin var demişti.ilaca başlamadan önce hem kan hemde idrar testi negatifti.bugün gecikmenin 8.günü.sizce geç döllenme olabilir mi.tüp bebek tedavisine başlayacaktık adet olmadığımız için başlayamadık

merhabalar.umarım bebeğiniz sizinledir.ben adet olamadım doktor tarlusal verdi onu kullanıyorum ama maalesef hala olamadım.küçük bir kistin var demişti.ilaca başlamadan önce hem kan hemde idrar testi negatifti.bugün gecikmenin 8.günü.sizce geç döllenme olabilir mi.tüp bebek tedavisine başlayacaktık adet olmadığımız için başlayamadık
Burada okudugum 10. Hatta 20. Gun ogrenenler olmus. Benim 10. Gunde 35 cikti ama bir gun sonra negatif cikti kanda. Bana da tarlusal verdi kullandim bekliyorum bir hafta on gunde olmam lazimmis. Sen de tarlusal bitiminden en az 3-4 gun sonra regl gelmezse tekrar kan testi yaptir bence

Ama bebek olma ihtimaline karşı istersen biraz daha bekle test yaptir

Ama bebek olma ihtimaline karşı istersen biraz daha bekle test yaptir

Burada okudugum 10. Hatta 20. Gun ogrenenler olmus. Benim 10. Gunde 35 cikti ama bir gun sonra negatif cikti kanda. Bana da tarlusal verdi kullandim bekliyorum bir hafta on gunde olmam lazimmis. Sen de tarlusal bitiminden en az 3-4 gun sonra regl gelmezse tekrar kan testi yaptir bence
walla doktor hiç hamile olabilirsin falan demeyince bende ihtimal vermedim.tarlusala başladım soğan suyu içiyorum adet olayım diye.Her gün peçeteye sildiğimde az bir pempe kanama görüyorum bu sefer olacağım diyorum yok.kisten dolayı sanırım.bir an önce adet oluruz inşallah.

walla doktor hiç hamile olabilirsin falan demeyince bende ihtimal vermedim.tarlusala başladım soğan suyu içiyorum adet olayım diye.Her gün peçeteye sildiğimde az bir pempe kanama görüyorum bu sefer olacağım diyorum yok.kisten dolayı sanırım.bir an önce adet oluruz inşallah.
İnşallah olmamasi da kotu, tekrar bebis denenmiyo, stres yapiyo :)

Merhaba kızlar benım derdım bebek degıl 40gun gecıktım tarlusala basladım son yarın aabah ıcıcem sıstım perısanlık 42 yasındayım hayatımda ılk defa nerdyse gecıktım bu tarlusal söktürür mu kesın

Merhaba kızlar benım derdım bebek degıl 40gun gecıktım tarlusala basladım son yarın aabah ıcıcem sıstım perısanlık 42 yasındayım hayatımda ılk defa nerdyse gecıktım bu tarlusal söktürür mu kesın
merhabalar benim de tarlusalda yarın son dozum ne gelen var ne giden.hamile olma ihtimaliniz var mı acaba kan verdiniz mi.ben kanda negatif çıkınca başladım.genelde ilaç bitiminden sonra 10 gün içinde olması gerekiyormuş

Ben 3 ay regl olmadım. Doktora gittim adet söktürücü verdi. Kullandım hâlâ olmadım. Sonra bi test yapayım dedim, meğer 3 haftalık hamileymişim.. Şu an 5 yaşında :)
merhabalar.bende gecikmenin 2.veya 3.günü doktora gittim adet olmuyorum diye kan testi verdik negatif çıktı ve tarlusal verdi.ben 9 tanesini bitirdim ilacım son 3 tanede aklıma bir şüphe düştü ve tekrar kan tahlili verdim.sonucum 10.3 çıktı adet söktürücü veren doktora göre sonuç negatif ama takibimi yapan başka doktorum da var ona göre 7 nin üstü pozitif.her gün az az kanamam oluyor.adet mi olacağım düşük mü yapıyorum anlamadım.ilaç kullandığım için hamilelik varsa sağlıklı olur mu sizce.çok korkuyorum.çok olumsuz yorum okudum

Ben hala olmadım sız oldunuz mu olma ıhtımalım yok ama test yaptırmadım ama emınım .bel agrım öldürüyo sankı dıgum sancısı gıbı belıme gırıyor goguslerım sıstı karnım şiş sızde var mı bu belırtıler.sızın hamıle olma ıhtımalınız var mı..benım gecıktıkten 15 gın sonra bıseyler oldu zaten gecıkmıstı hamıle olma sansım yok zaten 1 kızım var o da tup bebek

Ben hala olmadım sız oldunuz mu olma ıhtımalım yok ama test yaptırmadım ama emınım .bel agrım öldürüyo sankı dıgum sancısı gıbı belıme gırıyor goguslerım sıstı karnım şiş sızde var mı bu belırtıler.sızın hamıle olma ıhtımalınız var mı..benım gecıktıkten 15 gın sonra bıseyler oldu zaten gecıkmıstı hamıle olma sansım yok zaten 1 kızım var o da tup bebek
Benim dun regl geldi tarlusal aldiktan 4 gun sonra. Bayagi rahatladim olunca stresim siskinligim gitti cok sukur

Cok sevındım en son ılacı salı aldım ben 3 gın oldıu ılk defa regl ıcın boyle dua edıyorum adetlıyken aman bıktım dıyodum bı gelsın bıdaha boyle bısey söylemem:)olmazsa salı gunu gıdıcem doktora kokruyorum ınlah bı sorun yasamıyorumdur:KK43:

X