GECİKMEMİN 5. GÜNÜ AMA TEST NEGATİF :(

esmaasci9

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2023
146
11
26
Kızlarrrıımm yine konu açıyorum ama cevaplarınızı deneyimlerinizi ve bilgilerinizi yazarsanız çok sevinirim 🥹 son 4-5 aydır 28 günde bir adet görüyorum günü gününe ve saati bile sekmez.. 28 gün sayarsam 5 gün geciktim, 30 gün sayarsam 3 gün.. Bugün dahil ara ara test yaptım kaset tes ama negatif.. 🥲 Ara ara gelen kasık ağrım fena bi şekilde bacak ve bel ağrısı yaşıyorum.. Adet belirtileriyle bire bir aynı gebelik belirtileri ama bilemedim.. Yaşayan var mı lütfen yazııııınnn❤️

Kızlarrrıımm yine konu açıyorum ama cevaplarınızı deneyimlerinizi ve bilgilerinizi yazarsanız çok sevinirim 🥹 son 4-5 aydır 28 günde bir adet görüyorum günü gününe ve saati bile sekmez.. 28 gün sayarsam 5 gün geciktim, 30 gün sayarsam 3 gün.. Bugün dahil ara ara test yaptım kaset tes ama negatif.. 🥲 Ara ara gelen kasık ağrım fena bi şekilde bacak ve bel ağrısı yaşıyorum.. Adet belirtileriyle bire bir aynı gebelik belirtileri ama bilemedim.. Yaşayan var mı lütfen yazııııınnn❤️
4-5 ay once adet duzeniniz nasıldı? Bide adet belirtileriyle gebelik belirtilrri birbirine benzer

Kendimi bildim bileli düzenlidir adet tarihlerim, evet ikisi de benzer olduğu için ayırt edemiyorum.. bacak ağrısı yaşıyorum farklı olan tek şey bu sanırım :)
Kan verirseniz iciniz rahat eder insaAllah Rabbim gonlunuze gore versin🌹

Benim de 6 gün gecikme var testler negatif yarın kan vermeyi düşünüyorum bende de ara ara gelen bel ve sırt ağrısı var bide başım dönüyor
Benimde aynı ve bacaklarım felaket ağrıyor.. bende pazartesiye kadar bekleyeceğim🥹 bizi de haberdar et unutmazsan :)

Benim de bacaklarıma öyle bir ağrı giriyor böyle uyuşuyor sanki yarın bı sağlık ocağına gideyim dedim hamilelik varsa çıkar zaten yoksa pazartesi hastaneye gideyim bakalım gecikmenin nedeni ne hiç böyle olmadı benim de bu ara da canım ne zaman dan beri istiyorsun

Benim de bacaklarıma öyle bir ağrı giriyor böyle uyuşuyor sanki yarın bı sağlık ocağına gideyim dedim hamilelik varsa çıkar zaten yoksa pazartesi hastaneye gideyim bakalım gecikmenin nedeni ne hiç böyle olmadı benim de bu ara da canım ne zaman dan beri istiyorsun
Yarın pazar sağlık ocağı kapalıdır🥹 ama normal acilden de kan verebilirsin diye biliyorum.. ilk adet yılımdan beri hiç bu kadar gecikmemiştim saati saatine olurum. 2 yıllık evliyim 6 aydır bekliyorum

İstiyorsan umarım hamiledindir

Aa
Yarın pazar sağlık ocağı kapalıdır🥹 ama normal acilden de kan verebilirsin diye biliyorum.. ilk adet yılımdan beri hiç bu kadar gecikmemiştim saati saatine olurum. 2 yıllık evliyim 6 aydır bekliyorum
Aa Gerçekten mi yarin sağlık ocağı kapalı mı 😏

Geç döllenme oluştuysa teste yaptığında çıkmaz cnm bir iki gün daha sabret olmazsan adet gider kan verip sonucu ala bilirsin inşallah gönlünce bir sonuç alirsin

Aynı durumu bende yaşıyorum belim çok ağrıyor ve aşırı uyku hali halsizlik var dün test yaptım negatif ve aram aram sanki kuru mide bulantısı var gibi hissediyorum ama testte beliren bisey yok geç döllenme mi acaba diye bende düşünüyorum senin hiç yerleşme kanaması deniyor ya hafif çok silik kan akıntılı bisey geldi mi

Gerçekten mi geç döllenme olursa testte çıkmaz mı
Evde yapılan kolay kolay çıkmaz cnm çünkü gecikme beş gün on günü geçmesi gerek belki son adet tarihinden onbeş yirmi gün sonra birleşme olduysa yani döllenme normal gözükmemesi Allah'tan ümit kesilmez belkide sitres yaptın ondan olmadın biraz bekle veya doktora gidip kan ver beta 5 sin üzerinde olursa hamile sin dierler yeni olduğunu söylerler

Evde yapılan kolay kolay çıkmaz cnm çünkü gecikme beş gün on günü geçmesi gerek belki son adet tarihinden onbeş yirmi gün sonra birleşme olduysa yani döllenme normal gözükmemesi Allah'tan ümit kesilmez belkide sitres yaptın ondan olmadın biraz bekle veya doktora gidip kan ver beta 5 sin üzerinde olursa hamile sin dierler yeni olduğunu söylerler
Hayır bu ay hiç takmadım kafama son bı haftadır adet olmuyorum diye düşünüyorum sadece

X