Hamilelik var midir

nesrinahmet

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2021
113
-7
Kızlar yaklaşık 4 5 aydır adetimle ilgili sorun yaşıyorum 10 gün gecikmem oldu test yaptım negatif çıktı ertesi gün adet geldi sonra ki ay yine hamileyim sandim yine negatif doktora gittim prolaktin çok yüksek dedi dostinex ve tarlusal verdi onlar sayesinde regl oldum diğer ay yani ocakta yine aynısı oldu tarlusal aldım reglin 2. Günü değerlere baktık her şey normal prolaktin düşüktü şubatta kendiliğinden 28 gün sonra regl oldum duzeldi sandm reglden 2 gün sonra eşimle 5 gun boyunca denedik bu ay bat üzerinden 35 gün geçti yine adet yok ortada test yapıp aynı sonucu görmekten çekindiğim için hala yapmadım sizce hamilelik var mi böyle şeyler yaşayan oldu mj

Evde yada kanda test yaptırmadan bilemezsin canim mevsim geçişleri kullandığımız ilaçlar etkiliyor stres bile etkiliyor hormonlarimizi yöneten beynimiz ufacık biseyden bile etkilenebiliyor umarım gonlunuzdeki olur test yaparsanız paylasirmisiniz

Evde yada kanda test yaptırmadan bilemezsin canim mevsim geçişleri kullandığımız ilaçlar etkiliyor stres bile etkiliyor hormonlarimizi yöneten beynimiz ufacık biseyden bile etkilenebiliyor umarım gonlunuzdeki olur test yaparsanız paylasirmisiniz
En son 23 şubatta birlikte olduk hamile olmuş olsam çıkardı sanırım testte.. Hala regl olamadım bugün 36 gün

Eklentiler

• Snapchat-804830357.jpg
    Snapchat-804830357.jpg
    24,9 KB · Görüntüleme: 104
İçiniz rahat etsin kan verin netlessin eğer yoksa da doktor ilac verir yada masajla adet gorebilirsiniz

X