Deri ve Cilt Hastalıkları Geçmeyen illet UYUZ

Hiçbir ilaç kesin çözüm olmuyor. Sirke sirke sirke. Hemşire olan kardeşim o şekilde hasta bakım evindeki 20 hastayı bir haftada temize çıkardı. İlaçlardan fayda görmediğini kendisi söylüyor. Bol bol sirke sürün, sirkeli su ile yıkanın. Tabi çocuğunuzun cildi sirkeye alerjik reaksiyon gösterecek mi önce kolunun üstünde küçük bi bölümde onu test edin. Geçmiş olsun
2 kiloluk beyaz sirke bitirdim o dönemlerde, bende hiçbir işe yaramadı canım.
Günlerce kireç denedim, yok fayda etmedi
Biz sadece wilkinson ile atlattık
Rabbim kimseye yaşatmasın, çok zor bir süreç
Psikolojim bozulmuştu

Ay evet sürdük şimdi çok güzel kokuyo hahaha😁😁😁

Çocuğum melez Amerikalılara döndü 😁😁
Hadi bakalım hayırlısı
Valla benimde kokusu hoşuma gidiyor yalan yok
Rabbim şifanızı versin inşallah
Cuma günü bu saatlerde yıkanın
2 yada 3 hafta daha kaşınırsınız
Bir de bakmışsın geçmiş
Tırnak, parmak aralarına kadar iyice sürseydin

Hadi bakalım hayırlısı
Valla benimde kokusu hoşuma gidiyor yalan yok
Rabbim şifanızı versin inşallah
Cuma günü bu saatlerde yıkanın
2 yada 3 hafta daha kaşınırsınız
Bir de bakmışsın geçmiş
Tırnak, parmak aralarına kadar iyice sürseydin
Sürdüm sürdüm şimdi bende duşa girip kendime surucem. Gene kocamı ikna edemedim sürmeye ise gidiyorm sürmem die tutturdu nasıl kurtulacaz bilmiyorum

Ay bana ne oluyorsa seninle birlikte bende bekliyorum geçmesini 😄😄
Sanki senin derdin benim derdim gibi oldu
Tövbe Yarabbim
Damdan düşenin halinden damdan düşen anlatmış 😁

Bnm valla kasintidan uyuzdan çok derdim çocuğu okula gönderip işe başlamak kovulmazsam iyidir 3 haftadır gitmiyorum kreşe boşa para dertlerim bitmiyordu 😁

Allah yardımcınız olsun ben dr çok korkarım. Geçen sene kuzenimgil olmuştu ailecek. Çocuklar perişan olmuştu. 4 5 ay ne yaptılarsa geçmedi. Ne ilaçlar ne karışımlar. Bilimden çok çok uzak olacak ama resmen kocakarı yöntemi ile kurtuldular. En son bi tanıdık, bulgur püskürtmeyi yapan bi ocak var dedi. (Ocak deniyormuş o işlemi yapan kadınlara) . Kocası falan saçmalama vs derken ne kaybederiz deyip gittiler. İğrenç bir işlem! Kadın ağzında bulguru çiğneyip bunların üstüne püskürüyor falan. Neyse. Bu işlemden 1 hafta sonra hiçbir şeyleri kalmadı 😃bilmiyorum denk mi geldi, yanı bana da mantıksız gelıyor ama eskilerin de bir bildiği gerçekten varmış demeden de geçemiyorum.

arkadaşlar bu arada bit şampuanlarının sadece biti değil uyuzu da öldürdüğü söyleniyor aynı familyadan geldikleri için miymiş neymiş. denediğiniz şeyler işe yaramazsa bit şampuanını hem saçlarınıza hem vücudunuza sürün kaç dk bekletilmesi yazıyorsa o kadar bekleyin sonra yıkanın. bi de bit spreyi varmış ara ara saçlara sıkılıyormuş bit gelmesin diye. ondan da ara sıra kullanın kurtulsanız bile.

Allah yardımcınız olsun ben dr çok korkarım. Geçen sene kuzenimgil olmuştu ailecek. Çocuklar perişan olmuştu. 4 5 ay ne yaptılarsa geçmedi. Ne ilaçlar ne karışımlar. Bilimden çok çok uzak olacak ama resmen kocakarı yöntemi ile kurtuldular. En son bi tanıdık, bulgur püskürtmeyi yapan bi ocak var dedi. (Ocak deniyormuş o işlemi yapan kadınlara) . Kocası falan saçmalama vs derken ne kaybederiz deyip gittiler. İğrenç bir işlem! Kadın ağzında bulguru çiğneyip bunların üstüne püskürüyor falan. Neyse. Bu işlemden 1 hafta sonra hiçbir şeyleri kalmadı 😃bilmiyorum denk mi geldi, yanı bana da mantıksız gelıyor ama eskilerin de bir bildiği gerçekten varmış demeden de geçemiyorum.
Haha ne değişik biseymis o ilk defa duydum 😁

3 yil önce falandı eşime bi yerden bulaşmış aylarca denemediği kalmadı sonra kızımla bana da bulaştı. Çocuğa kwellada kullandık. Eşim ve bana wilkinson. Çocukla benimki geçmişti eşimin geçme süresi çok geç oldu ama sonunda onunda geçti

X