geçmeyen pişik

kızlar merhaba 3aylık bebeğim sürekli pişik oluyor sanırım yedıklerımden oluyor ıkı gun gecıyor 3.gun tekrar poposu kızarıyor ama mantar degıl sadece şiddetli kızarıklık oluyor yedıklerıme cok dkkt edıyorum 20gunlukken basladı arada gecıyor sora tekrar baslıyor kullanmadıgım krem kalmadı hıc ıslak mendıl kullanmadım sureklı altını alıyorum kakalı tutmuyorum neden oluyor anlamıyorum tavsıyesı olan varmı
Hassas ciltlerin en buyuk sorunu ben doktor onerisi ile bebek vazelini kullaniyorm pisigin arttigi donemlerdede oksizinc kullaniyorm tavsoye ederim egerki kizariklik cok fazla ise fito krem deneyin

Hassas ciltlerin en buyuk sorunu ben doktor onerisi ile bebek vazelini kullaniyorm pisigin arttigi donemlerdede oksizinc kullaniyorm tavsoye ederim egerki kizariklik cok fazla ise fito krem deneyin
söyledıklerınızı sureklı kullanıyorum kakasından kan gelmeye basladı oglumun sıkı bı dıyet yaptım süt ve urunlerını yemedım pişik azaldı şunu anladımkı gecmeyen pişiiğin tek sebebi alerji

söyledıklerınızı sureklı kullanıyorum kakasından kan gelmeye basladı oglumun sıkı bı dıyet yaptım süt ve urunlerını yemedım pişik azaldı şunu anladımkı gecmeyen pişiiğin tek sebebi alerji
Gecmis olsun sizin durumunuz farkliymis dilerim kisa surede gecer🙏

Geçmeyen pişik için her kakasında poposunu yıkayın derim. Yıkamadan sonra da pişik önleyici krem. Ben beneğimin doğumdan itibaren dışarda da olsak her kakasında poposunu yıkadım ve pişik olmadı hiç. Bir de altına yapınca bekletmeden hemen altını değiştirin. Sudo krem de baya etkili

kızlar merhaba 3aylık bebeğim sürekli pişik oluyor sanırım yedıklerımden oluyor ıkı gun gecıyor 3.gun tekrar poposu kızarıyor ama mantar degıl sadece şiddetli kızarıklık oluyor yedıklerıme cok dkkt edıyorum 20gunlukken basladı arada gecıyor sora tekrar baslıyor kullanmadıgım krem kalmadı hıc ıslak mendıl kullanmadım sureklı altını alıyorum kakalı tutmuyorum neden oluyor anlamıyorum tavsıyesı olan varmı
Merhaba benimde oğlum bir buçuk aylık bizdede onuncu günden itibaren sürekli pişik oluyordu ve oldukça kızarıyordu, sonra kız arkadaşımın tavsiyesiyle Uriage alt temizleme kremi aldım ve şimdi çok şükür daha iyi. Çok kaka yaptığı zaman suyla yıkıyorum diyer zamanlarda Uriage ile temizliyorum.

Eklentiler

• DD3A9029-0772-4BB6-AA21-9C04AEF430D1.png
    DD3A9029-0772-4BB6-AA21-9C04AEF430D1.png
    137,7 KB · Görüntüleme: 16
X