Geçmeyen Vajinal Kaşıntı

fraverdenstreet

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2024
6
7
24
Merhaba arkadaşlar,
Gerçekten çok çaresizim. Aylardır geçmeyen vajinal kaşıntı ve yanma problemi ile uğraşıyorum. Kaşıntı şikayeti ile doktora gittim mantar dediler, daha sonra idrar yolu enfeksiyonu dediler onun akabinde ureoplazma çıktı. Şuan hepsi geçmiş testlerim hep temiz görünüyor ama kaşıntı sorunum bir türlü düzelmedi yanma da devam ediyor. Ayrıca makat ve kalçalarıma da yayılan bir kaşıntı ve yanma durumu var. Bakteri mikrop virus ne varsa baktırdım. Hiv, hepatitler, sifiliz, gonore, klamidya, idrar kültürü, gardnerella, candida hepsi temiz çıkıyor. Kafayı yemek üzereyim. Sanırım sadece Hpv bakilmadı ama görünürde siğilim yok. Smear testim temiz geldi. Benzer durum yaşayan arkadaşlar olduysa fikir paylaşabilirseniz aşırı sevinirim. Daha ne baktirabilirim ne yapabilirim? Aşırı tıkandım ve psikolojik olarak çökmek üzereyim.

Merhaba bende de aynı durum mevcut önce mantar oldum ardından yanlış tedaviler sonucunda floram bozuldu. Regl sonrası probiyotikli fitil ve borik asitli duş kullandım gerçekten belirtilerim çok çok azaladı kaşıntı çok nadiren regl iken oluyor yanmayı da yumurtlama dönemimde hissediyorum sanırım bu belirtiler flora bozukluğundan kaynaklanıyor hem ağızdan hem de fitil yoluyla probiyotik öneririm

Probiyotikli fitili ilk defa duydum bir araştırayım ağızdan olanda hangisi oldugu farkedermi ? Hergün mü kullanılıcaz

Probiyotikli fitili ilk defa duydum bir araştırayım ağızdan olanda hangisi oldugu farkedermi ? Hergün mü kullanılı

Probiyotikli fitili ilk defa duydum bir araştırayım ağızdan olanda hangisi oldugu farkedermi ? Hergün mü kullanılıcaz
Fitili genellikle regl sonrası ama ne zaman enfeksiyonun tekrarladığını hissediyosanız o zaman da kullanabilirsiniz ağızdan probiyotik ise kadınlara özel probiyotikler var gynobiotic gibi araştırıp kullanabilirsiniz onu her gün sabah akşam içmeniz gerekiyor

Merhaba, niolu uçucu yag var Esra ezmecinin bende de aynı sorunlar var iyi geliyor. İç çamaşırınıza iki üç damla damlatın rahatlatıyor. Kötü kokuyor ama işe yarıyor.

Merhaba bende de aynı durum mevcut önce mantar oldum ardından yanlış tedaviler sonucunda floram bozuldu. Regl sonrası probiyotikli fitil ve borik asitli duş kullandım gerçekten belirtilerim çok çok azaladı kaşıntı çok nadiren regl iken oluyor yanmayı da yumurtlama dönemimde hissediyorum sanırım bu belirtiler flora bozukluğundan kaynaklanıyor hem ağızdan hem de fitil yoluyla probiyotik öneririm
merhaba, idrar yaparken her seferinde yanma var mıydı?

X