Geçmişte yaptığım bir hata yüzünden evliliğim tehlikede

Kadınların büyük bir kısmı kendisinden önce eşinin sevgili olduğu kadının adını duymaya bile tahammülü yokken bir de sevgiliyken aldatıldıklarını öğrenseler, ki biz kadınlar çok daha fazla kurarız aklımızda, benden önceki sevgilisine nasıl hitap ediyordu, ona da aşık mıydı, ona da evlenme teklif etti mi?

Sitede kaç tane konu var eşin eski sevgilisini takıntı yapmayla alakalı.
Çok doğru kendinden önceki sevgili gündemden asla düşürmezler hatta bu sebepten boşananlar bile var. Ama gel gelelim konu sahibi eşiyle sevgiliyken başkasıyla öpüşmesini normal karşılıyorlar.

24 yaşındaymış ne ergeni. Basbaya boynuzlamış adamı işte. İkisiyle de sevgili olmuş kocasıyla ciddi gidince öbür adamı şutlamış.

Lisedeki ilişkinizi 24 yaş iliskiyle bir tutmanız şaşırttı. 24 yaşındaymış konu sahibi eşiyle ilişkiye başladığında. Neyse farklı taraftan bakıyoruz sanırım bu işlere. Bana göre adı konulmuş bir ilişkide üçüncü kişilerin işi yok, kaldı ki cinsel yakınlaşma, sexting falan hiç girmiyorum o konulara. Size göre öyle olmayabilir, birşey diyemem. Hayırlı forumlar.
Hanım efendi ilk mesajinda 24 yaşında olduğu yazmıyor konuyu da takip etmedim yorumumu yapıp çıktım işim gücüm yokta acaba kaç yaşında yaptı bunu diye bakmadım ilişkimiz başlarında olan birşey yazmış hem bunun için ergen olmaya gerek yok ben yapmadım ama etrafımdaki çoğu kişide birçok kişiyle konuşup aklına uyanla ilişkisine devam edip diğerlerine yol veriyor sexting falan da bilmiyorum kişinin beyanına bakarım öpüştük ama sonrasında ayrıldık dedi sexting sexting diyip duruyorsunuz bende 7 yıl diye düşününce daha genç yaşları algiladim ve ona göre yorum yaptım insanlar 22 yaşına kadar tam anlamıyla ciddi iliski insanı olmuyor heleki şimdiki gençler 25 ine geldiğinde bile ciddi iliski yaşında değilim mantigindalar ayy milletin deerdi bizi gerdi 😅

İyi niyetinizi anlıyorum ama tutamadım kendimi, bu olayda hangi eylem bahsettiğiniz suçu oluşturuyor. Kocayı bulup ben senin karınla böyle böyle şeyler yaşadım demek mi? Israr nerede, kasıt ne vs vs.
Uygulamayı da kanunu da az çok bilen biri olarak bu olaydan bahsettiğiniz dava çıkmaz diyorum. Ha tazminat konusuna gelecek olursanız orada durum daha da çirkinleşir. Konu sahibinin daha büyük sorunları var sessizce boşanması en iyi çözüm olur.
Özel hayatın ihlali suçunu işliyor en başta bunu söyleyerek,bu hanımefendi bunu mesajla ya da eşinin tanıklığı ile ıspat ederek dava açabilir net olarak eminim bundan. Huzur ve sükun bozmaya da girer üstelik psikolojim bozuldu süreçte demesi bile manevi tazminata dava açmaya hak kazandırır. Davayı kazanır demiyorum ama açmaya hakkı kesinlikle var dava kesinlikle açılır. Konu sahibinin daha büyük sorunları olması konusunda sizinle hemfikirim . Karşı tarafın yıllar sonra amaçsızca gelip böyle bir şey yapmasına dava açabilir bunu söylemek istedim naçizane hanımefendiye ben sadece tabiki kendi tercihi. Araştırır emin olur kendisi dilerse. Güzel üslubunuz için ayrıca çok teşekkür ediyorum sevgiler 🌸

X