Geçmişte yaptığım bir hata yüzünden evliliğim tehlikede

Evliliğin yalanla kurulması ne alaka yaa Nisan evlilik falan öncesinde olan birşeymis bence bunu sebep etmiş bosanasi varmış
Bu nasıl yorum böyle? Sizin kitabınızda eşlerin/sevgililerin birbirine sadakat göstermesi nişanla mı başlıyor, nişan ve evlilik suresini mi kapsıyor? Cok uzun yıllar sevgili olan, ilişki yürüten insanlar var, birbirlerine sadık olmaları gerekmiyor mu? Sevgiliyken aldatma normal mi size göre?

Bu nasıl yorum böyle? Sizin kitabınızda eşlerin/sevgililerin birbirine sadakat göstermesi nişanla mı başlıyor, nişan ve evlilik suresini mi kapsıyor? Cok uzun yıllar sevgili olan, ilişki yürüten insanlar var, birbirlerine sadık olmaları gerekmiyor mu? Sevgiliyken aldatma normal mi size göre?
Ne alaka sevgiliyken aldatmak pardon onceki sevgilisini bahane ederek ayrılmanın mantığı yok bence saçma diyorum

Ne alaka sevgiliyken aldatmak pardon onceki sevgilisini bahane ederek ayrılmanın mantığı yok bence saçma diyorum
Konuyu tam okumadınız sanırım, konu sahibi eşiyle sevgiliyken, diğer adamla görüşüyor. Sexting, buluşma, öpüşme vs ( ki sadece öpüşmeyle kalmamıştır bence ), eşini sevgiliyken aldatıyor yani konu sahibi.

Konuyu tam okumadınız sanırım, konu sahibi eşiyle sevgiliyken, diğer adamla görüşüyor. Sexting, buluşma, öpüşme vs ( ki sadece öpüşmeyle kalmamıştır bence ), eşini sevgiliyken aldatıyor yani konu sahibi.
Okudum ama ben ilişkinin başında kişi degerlendirmesi yaparken eşiyle doğru ilişki olduğuna karar vermiş gerisini sutlamis olarak algıladım konu sahibinin ilişkisi uzun bu dönemi ergenlik yıllarına geliyor ayy hangimiz ciddi ilişki insaniydik otobüste gördüğümüz yolda yanimizda geçen adama aşık oluyorduk yalan mı yani ilişkinin ciddiyet boyutu öpüşme mi sevismemi bilemem o kadarını ama yani ne bilim ergenken hiç mi hata yapmadık diyorum bu kadar olayi zirvelere çıkartmayi anlamadım yani kocamla lisenin ilk yıllarında sevgili olduk böyle bir durumla.karsilasmadik ama ne bilim ayrılınca o başkasıyla sevgili olmuştu bende ama üniversite döneminde mantıklı bir ilişkimiz olmuştu çünkü küçüktük cahildik yaa bilemiyorum artik bir ben cahillik ettim herhalde

Okudum ama ben ilişkinin başında kişi degerlendirmesi yaparken eşiyle doğru ilişki olduğuna karar vermiş gerisini sutlamis olarak algıladım konu sahibinin ilişkisi uzun bu dönemi ergenlik yıllarına geliyor ayy hangimiz ciddi ilişki insaniydik otobüste gördüğümüz yolda yanimizda geçen adama aşık oluyorduk yalan mı yani ilişkinin ciddiyet boyutu öpüşme mi sevismemi bilemem o kadarını ama yani ne bilim ergenken hiç mi hata yapmadık diyorum bu kadar olayi zirvelere çıkartmayi anlamadım yani kocamla lisenin ilk yıllarında sevgili olduk böyle bir durumla.karsilasmadik ama ne bilim ayrılınca o başkasıyla sevgili olmuştu bende ama üniversite döneminde mantıklı bir ilişkimiz olmuştu çünkü küçüktük cahildik yaa bilemiyorum artik bir ben cahillik ettim herhalde
24 yaşındaymış ne ergeni. Basbaya boynuzlamış adamı işte. İkisiyle de sevgili olmuş kocasıyla ciddi gidince öbür adamı şutlamış.

Çocuğun kendisi söylemiş sosyal medyadan. Benle konuşmaya gelince inkar etmek istemedim hem içimdeki suçluluğu atabilmek için hem de arkada bırakabileceğimizi düşünüp
Diğer çocuk o sırada eşinizle de görüştüğünüzü biliyor muydu ki?
Tam olarak ne dedi? Seninle sevgiliyken benimle aldattı mı dedi?
Olayın 7 yıl önce yaşandığını eşin idrak edemedi mi?
Tamam doğru bir şey yapmamışsınız ama abartmış biraz tepki olarak.
Öbür herifin yemeyip içmeyip 7 yıl sonra bunu söylemesi zaten saçmalık. Ne biçim adam bu ya?
Bence terapi şart size.
Kendinizi de suçlayıp durmayın. Olmuş bitmiş çok eski olay.

İlişkinin ilk ayı flört şeklinde konuşuyorsanız bi ciddiyet henüz yoksa o an konuştuğunuz başka kişinin olması ve durum ciddileşince sizin de onunla ilişkiyi kesmeniz abartılacak bir şey değil. Tamam hoş değil ama aldatmaya da girdiğini sanmıyorum. Kaç yıl geçmiş aradan

Bende eşimle bi uygulamadan tanışmıştım. tanışma aşamasında aynı anda başka biriyle konuşurken onunla konuşmayı hemen kesmiştim ama eşime de sevgiliyken söylemiştim saklayacak bişey yoktu aslında siz de söylemiş olsaydınız başka biriyle konuşuyordum gibi ayrıntıya girmeden belki olay büyümezdi

Lisedeki ilişkinizi 24 yaş iliskiyle bir tutmanız şaşırttı. 24 yaşındaymış konu sahibi eşiyle ilişkiye başladığında. Neyse farklı taraftan bakıyoruz sanırım bu işlere. Bana göre adı konulmuş bir ilişkide üçüncü kişilerin işi yok, kaldı ki cinsel yakınlaşma, sexting falan hiç girmiyorum o konulara. Size göre öyle olmayabilir, birşey diyemem. Hayırlı forumlar.

Bu arada konu sahibi kendini savunmadı bu kadar, bazı arkadaşlar ilişkiyi kendince yorumlayıp ( konu sahibi detayları vermesine rağmen ), sonra inanıp, üstüne bir de savunuyor. Cidden şaşırtıcı..

Aldatmada zaman aşımı yok bana göre. Bir sey yillar önce olmuş diye yapilmamiş sayilmiyor. Sevgiliyken aldatan evliyken neden aldatmasin imza mi durduruyor?
Aldatmak bazi insanlarda huydur bunun evliligi, sevgililigi yok.

Emin degilse adini koymasaymiş.
Kadinlar evlilik icinde aldatildiginda dahi boşanmamak icin bin dereden su getirdiginden adamin yaptigini abarti bulmuş olabilir bazilari ama erkekler böyle seyleri yutmuyor genelde sirf evli kalabilmek icin, dogrusu da bu bence.
Güven sorunu bir defa girdi mi aklina insanin eskisi gibi olmaz.

Şimdi bence esinizde bir sorun var
Kendisi acaba hic sevgilisi olmadan mi sizinle evlendi
Erkekler neler neler yapiyor simdi konuyu eşim biz sevgiliyken ilk aylarda baskasiyla da görüşüyormus diye acsaydi "gecmise takilma simdiye bak" denirdi. Tabii ki ayni anda birkac kisiyle görüşmek etik degil siz de bunu hata olarak goruyor ve uzuluyorsunuz bunu dile getirmenize rağmen hala diretiyorsa eşiniz ve aldattigindan da supheleniyorsunuz zaten evlilik bitmistir. Bence bir avukatla görüşün sonucta o da sizi simdi evlilik icinde bilerek ve isteyerek aldatiyor olabilir buna goz mu yumacaksiniz? Zaten iletisim kalmamış aranızda
Evet sevgiliyken erkek yapmış olsaydı geçmişe takılma,yuvanı yıkma, önemli olan evliyken nasıl bir eş olduğu falan derdik..önemli olan konu sahibinin pişmanligindaki samimiyeti,gerçekten çok pişmansa neden şans verilmesin..ya kadınlar adamların nelerini affetmiyor ki..gerçekten pişman olmuşsa merhametli olmak da büyüklük...

Hanımefendi yanlış bilgi vermiyorum . Bu bir suç! Bunu hukuk öğrencisi olarak değil normal bir insan olarak da söyleyebilirim ! İnsanların huzur ve sükununu bozmak suçtur ! Dava açabilir tekrar ediyorum eşi ile eski sevgilisinin yazışmasını alarak veya yazışma yoksa da dava açabilir ! Ama eşini tanık olarak dinlerler ! Dava açabilir ! Google sorsanız bile öğrenirsiniz. Üçüncü kişi tarafından yapılan çirkin ve tehlikeli bir davranış var ve kadın cinayetlerinin sıradan olduğu bir ülkede yaşıyoruz ve bunun suç olduğunu hukuk öğrencisi değil bir tc vatandaşı olarak biliyorum ve söyledim.Hanımefendi de bunu isterse araştırır avukata da sorar,suç olduğunu bildiğim bi durum vardı paylaştım ! Sizi bu kadar geren nedir ? Sanırım aynı şeyi yaptınız ki üçüncü kişi olarak ,bu derece takıldınız minicik bir tavsiyeye ! Başka türlüsü gelmedi aklıma ! Hafi iyi günler
İyi niyetinizi anlıyorum ama tutamadım kendimi, bu olayda hangi eylem bahsettiğiniz suçu oluşturuyor. Kocayı bulup ben senin karınla böyle böyle şeyler yaşadım demek mi? Israr nerede, kasıt ne vs vs.
Uygulamayı da kanunu da az çok bilen biri olarak bu olaydan bahsettiğiniz dava çıkmaz diyorum. Ha tazminat konusuna gelecek olursanız orada durum daha da çirkinleşir. Konu sahibinin daha büyük sorunları var sessizce boşanması en iyi çözüm olur.

Diğer çocuk o sırada eşinizle de görüştüğünüzü biliyor muydu ki?
Tam olarak ne dedi? Seninle sevgiliyken benimle aldattı mı dedi?
Olayın 7 yıl önce yaşandığını eşin idrak edemedi mi?
Tamam doğru bir şey yapmamışsınız ama abartmış biraz tepki olarak.
Öbür herifin yemeyip içmeyip 7 yıl sonra bunu söylemesi zaten saçmalık. Ne biçim adam bu ya?
Bence terapi şart size.
Kendinizi de suçlayıp durmayın. Olmuş bitmiş çok eski olay.
Olay 7 sene önce olmuş ama eşiyle sevgiliyken başkasıyla öpüşmüş yani ikisini beraber idare etmiş. Sizce eşi abartmakta haksız mı ?

Konu sahibini savunan arkadaşlara hayret ediyorum gerçekten. Siz hayatınız da kaç defa sevgilinizle ( şuan ki eşinizle veya nişanlınızla) beraber başka bir adamı idare ettiniz. Yada kaç defa başka bir kadınla idare edildiniz?. Aynı şeyi konu sahibinin eşi yapmış olsaydı hemen taşlanırdı. Vay eşin seni aldatmış vay eşin seni kandırmış hemen boşan diye saydırırdınız.

Siz hayatınız da kaç defa sevgilinizle ( şuan ki eşinizle veya nişanlınızla) beraber başka bir adamı idare ettiniz. Yada kaç defa başka bir kadınla idare edildiniz?
Kadınların büyük bir kısmı kendisinden önce eşinin sevgili olduğu kadının adını duymaya bile tahammülü yokken bir de sevgiliyken aldatıldıklarını öğrenseler, ki biz kadınlar çok daha fazla kurarız aklımızda, benden önceki sevgilisine nasıl hitap ediyordu, ona da aşık mıydı, ona da evlenme teklif etti mi?

Sitede kaç tane konu var eşin eski sevgilisini takıntı yapmayla alakalı.

X