Gelgitler ve artık deliren sinirim

LarkeTanner

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
2.202
2.075
33
Merhabalar, sevgilim ayrılıktan 4 5 gün sonra bana geri dönmüştü . Yani ben döndüğünü sanıyormuşum. Geçtiğimiz 3 gün içinde sık sık aradı yazdı bana konuştuk. Ben başta çok hevesli gibi davranmadımsa da ayrılıkta suçu olan ben olduğum için hatalarımı anladığımı , hatalı olduğumu onu sevdiğimi düzeltebileceğimizi fln söyledim. Başlangıçta geri döndüğünü düşündürecek sözleri ve davranışları oldu. Beni özlediğini benim onun bıraktığı yerde olup olmadığımı fln soruyordu. Ne bilim bana taktığı isimle hitap ediyordu vs. Sonra konuşurken konu nasıl geldi bilmiyorum bana ayrılık mesajı atarken çok düşünüp ağladığını, benden ikimiz de acı çekmeden ayrılması gerektiğini söyledi.

Neden geri aramış peki beni o zaman ?
Çok sevmişmiş birden söküp atamıyormuş içinden ama kendine , kendi yalnız hayatına vakit ayıracakmış bilmem ne bilmem ne . Bunları konuştuk , tabi beni suçlama ile konuyu kapattı seni sevmiştim neden bize böyle yaptın fln. Ertesi gün iyice saldırmaya başladı bana durup dururken geçmiş olan şeyler için saldırdı durdu. Ben kavga etmedim çok tartışmaya girmedim ama durmadı sürekli üstüme geldi bende kendimi fazla tartışma ortamı yaratmaksızın savundum. Daha sonra sakinleştiğinde beni aradı. Ben dayanamıyorum seninle olmaya kadın cinsinden de nefret ettim sayende , sakin kalmak istiyorum seninle de olmuyor sensiz de olmuyo napıcağımı bilmiyorum sadece kendime odaklanmak istiyorum dedi . Ben elimizdekini kaybetmeyelim vs dedim düzelebilir, o kadar da büyük sorunlarımız yok dedim. O ise nerden seni tekrar aradım neden tekrar temasa geçtim çok pişmanım çok dedi. Sen zaten beni aramazdın hep arayan ben oldum dedi. Pişmanmış beni geri aradığına yani . Halbuki yeni bi sorun olmadı.
Dünkü o konuşmadan sonra Bugün bi kez aradı halimi hatrımı sormak için merak etmişmiş . Kısa bi konuşma oldu kapadık . Daha da ne aradı ne yazdı .
Şuan çok sinirlerim bozuk. Böyle yapacaktı madem niye yine temasa geçti .

hayatını oturtmamış insan tipi 25 yaşından küçüklerde oluyor genelde, gelecek kaygısı, narsistlik, ego tatmini ne ad verirseniz verin.

mesleği sağlam, ailesi sağlam, ruh hali sağlam insan böyle olmaz.

aynı şey sizin içinde geçerli

adam ayrılalım diyor halen suç bende demişsiniz

adam ne istediğini bilmiyor yahu

birde beni suçluyor diyorsunuz ee napsın olgun olmayan insanlar hep başkalarını suçlar

böyle engin altan düz yatan olayı gibi 6 sene çıkarsınız adam sonra ne istediğini farkedince tak diye 1 ayda evlenir başkasıyla

bırakın şu çocuk çocuk ne istediğini bilmeyen işini kurmamış ruh hali belirsiz tipleri sonra ortada kalıyorsunuz yıllarınızı verip

adam demiş işte ayrılmayı bilmediği için sizle ama sizide suçluyor

ayrılmayı öğrenince emekleriniz boyuna gidecek

Duygularıyla ve olanlarla ilgili kafasi karısmıs.İliskinizin akibeti ile ilgili icinde size karsi ve hisleriyle ilgili savas veriyor demek ki.Sizi seviyor fakat yorulmus.Anlattiklarinizdan bunu cıkardım ben akısına birakmali belki bir süre.
Akışına bırakalım dedi ama istemiyormuş. E tamam o zaman beni ne diye aradın zaten ben ayrılalım diyince dur ayrılmayalım dememiştim ki

Ben adamı sevmedim. Yolunuza bakın. Aramasının sebebi de acı çekiyor musunuz diye kontrol etmek istemiş bence.
O da olabilir . Ona bi resmimi yollamıştım dün bana dedi ki resmine baktım ve anladım ki sana ne yaparsam yapayım veya ayrılsak da vs senin canım yanmaz ertesi gün hayatına devam edersin. Senin benim için üzülmediğini daha ii anladım resmini görünce dedi .

hayatını oturtmamış insan tipi 25 yaşından küçüklerde oluyor genelde, gelecek kaygısı, narsistlik, ego tatmini ne ad verirseniz verin.

mesleği sağlam, ailesi sağlam, ruh hali sağlam insan böyle olmaz.

aynı şey sizin içinde geçerli

adam ayrılalım diyor halen suç bende demişsiniz

adam ne istediğini bilmiyor yahu

birde beni suçluyor diyorsunuz ee napsın olgun olmayan insanlar hep başkalarını suçlar

böyle engin altan düz yatan olayı gibi 6 sene çıkarsınız adam sonra ne istediğini farkedince tak diye 1 ayda evlenir başkasıyla

bırakın şu çocuk çocuk ne istediğini bilmeyen işini kurmamış ruh hali belirsiz tipleri sonra ortada kalıyorsunuz yıllarınızı verip

adam demiş işte ayrılmayı bilmediği için sizle ama sizide suçluyor

ayrılmayı öğrenince emekleriniz boyuna gidecek
Ayrılığa sebep bendim ama engellemiştim onu zaten o nedenle öyle dedim ona baya hatalı bi hareketim olmuştı .

Son bir kez de siz arayıp : "Nasılsın diye bu kez de ben merak ettim ama işin doğrusu şunu da söylemek istedim. Dünden beri iyice anladım ki o hataları gereksiz yere yapmadım ben. Partnerim bu kadar kararsız, dengesiz, ne istediğini bilmeyen biri olunca doğal olarak ilişkideki psikolojim bozulmuştu. İyi ki beni tekrar aradın ve konuştuk ve ben bu dev dengesizliği görünce neden bu noktaya geldiğimi iyice anladım ve rahatladım gerçekten. Şimdi çok daha iyiyim ve kendimi suçlayacak bir konu olmadığının farkındayım. Lütfen bir daha beni arama. Haydi hoşçakal "türünden bir konuşma yapıp engelleyebilirsiniz mesela. Çünkü hem dengesizlik yapıyor hem de oyuncak bebek gibi oynuyor sizinle.

O da olabilir . Ona bi resmimi yollamıştım dün bana dedi ki resmine baktım ve anladım ki sana ne yaparsam yapayım veya ayrılsak da vs senin canım yanmaz ertesi gün hayatına devam edersin. Senin benim için üzülmediğini daha ii anladım resmini görünce dedi .
Üzülmenizi , kahrolmanızı bekliyor sanırım. Bıraktığım yerde misin diye sormuş ya ordan anladım :) Boşverin daha olgun oturaklı insanlar vardır kaderinizde. Onlara yol açın bence :)

Akışına bırakalım dedi ama istemiyormuş. E tamam o zaman beni ne diye aradın zaten ben ayrılalım diyince dur ayrılmayalım dememiştim ki
Sevdigi icin..kendiyle de catisiyor size saldirmasi bu yüzden..
Yani seviyor sevmek istemiyor ayrilmak istiyor ama kopamıyor sizsiz yapamıyor :confused:

Kac senelik iliski?Ne kadar emek var ne kadar gonul isi var ne kadar önemli bu iliski siz de..Herşeyi kapsar aslinda ne yapacaginiz.
Klise belki ama kalp dogruyu soyler o ne istiyor?
Sorunlar tartildiginda agir basmiyorsa sansi hak ediyorsa iliskiniz ona göre yormadan karsilikli uzlasilabilir belki de..

Merhabalar, sevgilim ayrılıktan 4 5 gün sonra bana geri dönmüştü . Yani ben döndüğünü sanıyormuşum. Geçtiğimiz 3 gün içinde sık sık aradı yazdı bana konuştuk. Ben başta çok hevesli gibi davranmadımsa da ayrılıkta suçu olan ben olduğum için hatalarımı anladığımı , hatalı olduğumu onu sevdiğimi düzeltebileceğimizi fln söyledim. Başlangıçta geri döndüğünü düşündürecek sözleri ve davranışları oldu. Beni özlediğini benim onun bıraktığı yerde olup olmadığımı fln soruyordu. Ne bilim bana taktığı isimle hitap ediyordu vs. Sonra konuşurken konu nasıl geldi bilmiyorum bana ayrılık mesajı atarken çok düşünüp ağladığını, benden ikimiz de acı çekmeden ayrılması gerektiğini söyledi.

Neden geri aramış peki beni o zaman ?
Çok sevmişmiş birden söküp atamıyormuş içinden ama kendine , kendi yalnız hayatına vakit ayıracakmış bilmem ne bilmem ne . Bunları konuştuk , tabi beni suçlama ile konuyu kapattı seni sevmiştim neden bize böyle yaptın fln. Ertesi gün iyice saldırmaya başladı bana durup dururken geçmiş olan şeyler için saldırdı durdu. Ben kavga etmedim çok tartışmaya girmedim ama durmadı sürekli üstüme geldi bende kendimi fazla tartışma ortamı yaratmaksızın savundum. Daha sonra sakinleştiğinde beni aradı. Ben dayanamıyorum seninle olmaya kadın cinsinden de nefret ettim sayende , sakin kalmak istiyorum seninle de olmuyor sensiz de olmuyo napıcağımı bilmiyorum sadece kendime odaklanmak istiyorum dedi . Ben elimizdekini kaybetmeyelim vs dedim düzelebilir, o kadar da büyük sorunlarımız yok dedim. O ise nerden seni tekrar aradım neden tekrar temasa geçtim çok pişmanım çok dedi. Sen zaten beni aramazdın hep arayan ben oldum dedi. Pişmanmış beni geri aradığına yani . Halbuki yeni bi sorun olmadı.
Dünkü o konuşmadan sonra Bugün bi kez aradı halimi hatrımı sormak için merak etmişmiş . Kısa bi konuşma oldu kapadık . Daha da ne aradı ne yazdı .
Şuan çok sinirlerim bozuk. Böyle yapacaktı madem niye yine temasa geçti .
Çok toxic bir ilişki bence seven hiç böyle yapar mı ne demek sensiz olmuyor senli de olmuyor olmasın o zaman bence siz ağırlığınızı koymanız gerekiyor hep bir açık kapı bırakılıyor ki geri dönüyor.

Acaba yerindemi diye seni yoklamış.biri ile deneyecek olmazsa senin orada beklediğine emin olacak.ben istersem geri döner kafasında.allah hayırlılarla karşılaştırsın.bazen bitmesi hayrına olur,mesaj atarsa artık cevap verme bence

Çok toxic bir ilişki bence seven hiç böyle yapar mı ne demek sensiz olmuyor senli de olmuyor olmasın o zaman bence siz ağırlığınızı koymanız gerekiyor hep bir açık kapı bırakılıyor ki geri dönüyor.
İlk aradığında açmamıştım yazdı dönmemiştim. Ertesi gün arayınca tekrar açtım. Madem istemiyosun neden yokluyosun ertesi gün tekrar . Bi daha bi daha bırakmak için mi canım yanıyor ya

İlk aradığında açmamıştım yazdı dönmemiştim. Ertesi gün arayınca tekrar açtım. Madem istemiyosun neden yokluyosun ertesi gün tekrar . Bi daha bi daha bırakmak için mi canım yanıyor ya
Anladım. Yani sizi kontrol ediyor bi bakıma ego tatmini yapıyor bu kız bensiz ne yapıyor? benimle olmasın ama mutlu da olmasın. benimle olmasın ama ben arada yoklayayım. Ben bu cocuğun bu huylarından vazgeçmeyeceğini düşünüyorum.Devam etse bile ilişkiniz siz bu sefer düşünüceksiniz bidaha beni bırakıcak mı diye güven meselesine dönücek.Ben size dönüyorum soruyorum siz böyle mutlu olabilicek misiniz?

X