Gelgitler ve artık deliren sinirim

Evet o beni dün gece yine aradı . Sabaha kadar konuştu benle . Daha doğrusu bana saldırdı. Benim canım acımazmış ben umursamazmışım benim için neymiş yeni birini bulurmuşum . Sevseydim ararmışım özür dilermişim o beni kovsa da denermişim şansımı. Ama ben bunları yapmıyormuşum. Ben onun saldırmalarına sakin kaldım. Ve ona dedim ; ben seni seviyorum sen bunu biliyorsun. Eğer tamamen sorunları kapatacaksan net bi şekilde kapatıp devam edelim. Evet ben bu ilişkiyi kaybetmek istemiyorum hatalarımı da gördüm anladım kendimi törpüledim ( hatalıydım ayrılık mevzusunda o nedenle bunu söyledim) . Ama sen bitti diyorsun başka bişi demiyosun . E beni niye arıyosun o zaman ben seni aramıyorum ki dedim. Bi anda söküp atamıyormuş içinden acısını çıkaracakmış benden. Dedim böyle davranman sana zarar sinirden çatlıcaksın . Ertesi gün bakıyorum instadan bana resimlerini yollamış altına seni çıldırtıcam erkek gör fln diye şeyler yazmış 🤦🏻‍♀️
Devamlı yeni bişi yapıyo bi instadan engelliyo geri açıyo. Şimdi de wp den engellemiş mi silmiş mi anlamadım . Tt da takipten çıkmış . Hiç demedim ama engelledin mi beni niye vs hiç farketmemiş gibi davrandım.
Doğru yoldasınız. Bu çocuk seni bu hareketleriyle ezmek ve sindirmeye çalışıyor. Sana saldırarak seni suçlu gösterip, senin de öyle hissetmeni sağlıyor. Yani beyninin doğru veya yanlış bildiğini değiştirmeye çalışıyor. Otur bir düşün bakalım iyicene gerçekten sen mi suçlusun diye. Sen devam et hayatına. Hiç umursama. Kuklası olma kimsenin. Benden sana demesi bu çocuk değişmez ama bir gün sen sen olmazsın, sindirilmiş olursun. Kaç derim, hiç arkana bakma.

Yok acı çektirmek istiyor aksine . Dün gece ben bu konuyu açtıktan sonra aradı yazdı sabaha kadar benden nefret ettiğinden benim de acı çekmemi istediğinden bahsetti. Ben onu sırtından vurmuşum. Bana kanı soğumuyormuş.
Deli midir nedir? Acı cektirmek icin mi donmus? Ruh hastasi resmen bu adam.

Deli midir nedir? Acı cektirmek icin mi donmus? Ruh hastasi resmen bu adam.
Galiba , son 3 5 gündür devamlı arıyordu yazıyordu. Ama sürekli bitti diyor. Seni affedemiyorum. Sen zaten üzülmüyorsun umrunda değil diyordu. Ben rahat rahat çekip gidemezmişim ona kaybettirdikten sonra. İyi de sen gittin sonuçta diyorum. Senin yüzünden diyor. Saldırdı saldırdı bana sataştı sataştı dünden beri gene ne aradı ne sordu . E ayrılmıştı zaten geçen hafta mesajı çekti ayrıldı bişi demedim. Geri 3 4 gün arayıp sonra tekrar kavga ederek tekrar ayrılmak nasıl bişi yaa 45 yaşında bu adam 🤦🏻‍♀️

Galiba , son 3 5 gündür devamlı arıyordu yazıyordu. Ama sürekli bitti diyor. Seni affedemiyorum. Sen zaten üzülmüyorsun umrunda değil diyordu. Ben rahat rahat çekip gidemezmişim ona kaybettirdikten sonra. İyi de sen gittin sonuçta diyorum. Senin yüzünden diyor. Saldırdı saldırdı bana sataştı sataştı dünden beri gene ne aradı ne sordu . E ayrılmıştı zaten geçen hafta mesajı çekti ayrıldı bişi demedim. Geri 3 4 gün arayıp sonra tekrar kavga ederek tekrar ayrılmak nasıl bişi yaa 45 yaşında bu adam 🤦🏻‍♀️
Narsist mi? Ayriligi sindiremiyor. Ayriligi baslatan siz misiniz de nasil ayrilir benim terk etmem lazimdi diye mi dusunuyor? Bosverin. Bir insanin gercek guzu ayriliklarda ortaya cikarmis zaten.

Şimdi de wp den mesaj atmış bi türkü , ayrılığın acısı sorulurmu yanana diye . Türküyü bilmiyorum daha dinlemedim ama isminden anladığım kadar acı çektiğinden bahsettiğini söylüyor galiba 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

hiç bişi

Ertesi gün bakıyorum instadan bana resimlerini yollamış altına seni çıldırtıcam erkek gör fln diye şeyler yazmış 🤦🏻‍♀️
Devamlı yeni bişi yapıyo bi instadan engelliyo geri açıyo. Şimdi de wp den engellemiş mi silmiş mi anlamadım

Ay bu ne ya hu!
Adamın dengesiz ve hanzo tavırlarının ayrılınca ortaya çıktığını düşünmüyorum.
45 yaşında olup bu tavırları sergileyen adamdan uzak durmanız sizin akıl, ruh, fiziksel sağlığınız açısından iyi olur.

Narsist mi? Ayriligi sindiremiyor. Ayriligi baslatan siz misiniz de nasil ayrilir benim terk etmem lazimdi diye mi dusunuyor? Bosverin. Bir insanin gercek guzu ayriliklarda ortaya cikarmis zaten.
Benim kabahatim olmuştu ben sebep oldum ama aslında o ayrıldı. Ben ona kızıp engellemiştim , bitsin demiştim, sonrasında engelini açıp geri aradım ama açmadı. Sonra daha aramadım. Sonrasında bana ayrılık mesajı çekti . Bende tamam dedim bişi demedim. Sonra işte o mesajından 3 4 gün sonra geri aradı son bi kaç gündür de devamlı arıyordu. Başta iyi gibiydi özlemişim seni sesini duymak ii geldi fln diyodu. Sonra birden bire coştu. Kabullenemiyorum vs vs . Telefonu açmasam niye açmadın havaya mı girdin diyo açsam senden ayrıldım bitti diyo 🤦🏻‍♀️

X