Gelin Adayları Dayanışma Platformu

Ben de merak ediyorum bunu. Annemler 14 sene önce istikbalden yatak baza başlık aldı, hepsi hala yeni alınmış gibi sapasağlam. Niyetim istikbalden almak ama şu marka daha iyi dediğiniz varsa öneriye açığım beybiler😌
Artık eskiden yapılan sağlamlıkta mobilya yapmayı bıraktılar sanırım :KK70: O kaliteler eskilerde kaldı.

Biz iki hafta önce yatağımızı yataştan aldık bir hafta içerisinde de teslim edildi. Bakalım umarım bizi pişman etmez :)

Artık eskiden yapılan sağlamlıkta mobilya yapmayı bıraktılar sanırım :KK70: O kaliteler eskilerde kaldı.

Biz iki hafta önce yatağımızı yataştan aldık bir hafta içerisinde de teslim edildi. Bakalım umarım bizi pişman etmez :)
malesef birçok konuda kalite yerde, fiyatlar ise tam tersi tavan🥲
teslimat uzun sürmemiş, oraya da bakarız. güzel günlerde kullanın😌✨

Havlu aldım a101'den. 14.90
IMG_20240526_184117.jpg

A101 e taçın kek kalıpları geliyor bir tane al koy kenara çok kaliteli oluyor.

Kızlar hazır konusu varken yatak seçimlerinizi ne yaptınız. Bizde bakıyoruz ama hiç karar veremedik. Neleri göz önüne alarak değerlendirme yapmamız gerekiyor.
Herkes çevresinden öyle ya da böyle yatak markası duymuştur bana Bambi al yatakları iyi oluyor dediler ama siz neyi tercih ettiniz ya da önerisi olan var mı
Ben yatak konusunda çok hassasım yıllardır ailecek sadece yataş kullanıyoruz ve farklı marka denediğimizde de hiç memnun kalmadık. Her markada alt ve üst segment modeller var biz yataş'tan Orthopedic Support modelini aldık

X