Gelinlik Ayakkabısı gelin ayakkabılarımı kendim tasarladım...

neda575

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2009
48
8
36
merhabalarr... 199 tlden 2000 tlye kadar her fiyat aralığında satılıyor bu tip ayakkabılar. ben de gelin ayakkabılarımı kendim tasarladım,çizdim,boyadım.hem de 59tl mal oldu. siz de yapabilirsiniz.

Eklentiler

• $monika.jpg
    $monika.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 1.191
Son düzenleme:
tasarladım,yazdım,çizdim ve boyadım. Araştırdıysanız bilirsiniz 59 tlye tasarlatmak imkansız...

vayyy bee çok güzel olmuş çok çok beğendim.son zamanların modası olan ayakkabı.ellerinize sağlık.:KK49::KK34:

tasarladım,yazdım,çizdim ve boyadım. Araştırdıysanız bilirsiniz 59 tlye tasarlatmak imkansız...

Merhaba Neda,
Valla oldukça başarılı olmuş.. Ama siz kendiniz mi yaptınız yokda tasarınızı bir ayakkabıcı ile paylaştınız da ona mı yaptırdınız onu anlamadım. Detaylı bilgi verebilir misiniz ya da pm'den mesaj atar mısınız ?
Açıkçası benim de ayakkabı almam lazım ama bulamadım bi türlü. Ya çok yüksek topuklu, ya çok rahatsız :KK50:
Kafamda düşündüğüm bir model var ama nerde kime yaptırırım bilemiyorum..

Merhaba Neda,
Valla oldukça başarılı olmuş.. Ama siz kendiniz mi yaptınız yokda tasarınızı bir ayakkabıcı ile paylaştınız da ona mı yaptırdınız onu anlamadım. Detaylı bilgi verebilir misiniz ya da pm'den mesaj atar mısınız ?
Açıkçası benim de ayakkabı almam lazım ama bulamadım bi türlü. Ya çok yüksek topuklu, ya çok rahatsız :KK50:

ayakkabıyı tamamen ben tasarladım, çizdim ve boyadım. herhangi bir ayakkabıcıya danışmadım ya da herhangi bir ayakkabıcıda yaptırmadım. siz de yapabilirsiniz çok zor değil. ünlü bir markanın internet sitesindeki indiriminden satın aldım cd kalemiyle çizdim, evdeki boyalarla da boyadım.(evde sedefli beyaz kumaş boyası vardı, sarı-kırmızı-mavi-siyah parmak boyalarıyla renkler oluşturup boyadım zaten bu renklerle her rengi elde edebilirsiniz) verniklemedim zaten çok güzel tuttu boya deriyi. akrilik boyayla boyayın vernikleyin diyenler var. vernik akabilir ve akrilik boya kaba durabilir. ben sonuçtan çok memnun kaldım.
4er saat süren 2 düğünde ve 6 saat süren fotograf çekiminde giydim. 1 saniye oturmadım şansıma çok rahattı ne bir yara ne ağrı hiç ayakkabı değiştirmedim...
gelinliğin altında görünmez diye düşünmeyin kesinlikle görünüyor babet giyince de gelinlik sürünüyor gelinliğin asaletine uygun değil. çok çok önemli ayakkabı rahatlığı kalitesi. 1 kez giyeceğim çok para ödemek istemiyorum diyorsunuz haklısınız da ama hayatının en mutlu gecesini zehir edebilir. uygun bütçeyle başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

yeni evlenecek olanların dikkatine.. kumaş formlu,dantelli ayakkabılar özellikle burnu açıksa çok rahatsız olabiliyor. çünkü düğün boyu hareketlisiniz ayaklarınız terliyor ve kumaşlar genelde sert,ayakkabı topuklu olduğundan öne kayıp başparmağınızı çok acıtıyor. kına gecemde kumaş burnu açık ayakkabı giydim ama silikon parmakucu yastığıyla.yastık yoksa deriler daha rahat bilginize..

Neda,
Tavsiyeler ve bilgiler için çok teşekkürler.
Ben olsam senin yerinde seri üretime başlardım :))

Dediğin gibi ayakkabı çok önemli bence de.. Rahat olmalı şık olmalı. 1 kez giyeceğiz diye özensiz olmanın hiç alemi yok gerçekten. Baştan aşağıya bir uyum olması gerekiyor.

Ayakkabıya önem vermemek "çok şık ve seksi bir kıyafetin altına paçalı don giymek" gibi bir şey bence :KK1:

Neda,
Tavsiyeler ve bilgiler için çok teşekkürler.
Ben olsam senin yerinde seri üretime başlardım :))

Dediğin gibi ayakkabı çok önemli bence de.. Rahat olmalı şık olmalı. 1 kez giyeceğiz diye özensiz olmanın hiç alemi yok gerçekten. Baştan aşağıya bir uyum olması gerekiyor.

Ayakkabıya önem vermemek "çok şık ve seksi bir kıyafetin altına paçalı don giymek" gibi bir şey bence :KK1:

:) :) çokça haklısın... seri üretimden ziyade kendim yaptım durumu çok keyifli,bunun için önerilerde bulundum. incili taşlı seven,dantel seven de yapabilir rahat kalıplı bi ayakkabı satın alıp. bir de düğün olayını önemsiyorum hazırlıkta her ayrıntıyı düşünmeli ki uygulamanın sonucu mutlu etsin. söylediğiniz gibi çok şık kıyafetin altına paçalı don olmaaaz :)

Merhaba Neda,

tatlım yardımcı olurum belki diye yazıyorum bakırköyde yeraltı avmde çok uygun fiyatlı ve güzel gelin ayakkabıları var oradan aldım tavsiye ederim.. :KK34: ayakkabımı 100 tlye aldm daha uygunada bulabilirsin tabi ki vardı.rahatta o konuda ayakkabıya istediğin şekilde müdahale edebilirsin:KK31:

cok güzelmiş keşke bizde bu kadar becerikli olsak :)

nekadar yaratıcısınız fikriniz çok hoşuma gitti , çok güzel olmus ... çıkan sonucla benide deneme konusunda cesaretlendirdiniz :)

ayakkabıyı tamamen ben tasarladım, çizdim ve boyadım. herhangi bir ayakkabıcıya danışmadım ya da herhangi bir ayakkabıcıda yaptırmadım. siz de yapabilirsiniz çok zor değil. ünlü bir markanın internet sitesindeki indiriminden satın aldım cd kalemiyle çizdim, evdeki boyalarla da boyadım.(evde sedefli beyaz kumaş boyası vardı, sarı-kırmızı-mavi-siyah parmak boyalarıyla renkler oluşturup boyadım zaten bu renklerle her rengi elde edebilirsiniz) verniklemedim zaten çok güzel tuttu boya deriyi. akrilik boyayla boyayın vernikleyin diyenler var. vernik akabilir ve akrilik boya kaba durabilir. ben sonuçtan çok memnun kaldım.
4er saat süren 2 düğünde ve 6 saat süren fotograf çekiminde giydim. 1 saniye oturmadım şansıma çok rahattı ne bir yara ne ağrı hiç ayakkabı değiştirmedim...
gelinliğin altında görünmez diye düşünmeyin kesinlikle görünüyor babet giyince de gelinlik sürünüyor gelinliğin asaletine uygun değil. çok çok önemli ayakkabı rahatlığı kalitesi. 1 kez giyeceğim çok para ödemek istemiyorum diyorsunuz haklısınız da ama hayatının en mutlu gecesini zehir edebilir. uygun bütçeyle başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Ayakkabıyı nereden aldınız acaba çok rahat olduğunu söylemişsiniz benim için bu çok önemli ayrıca ellerinize sağlık çok güzel olmuş... :21:

ayakkabılarımı shoes time dan aldım. kendi internet sitesi de var ama indirimde mi bilmiyorum. bilindik alışveriş sitelerinden takip edebilirsiniz.özelden mesaj atanlara cevap veremiyorum sistem izin vermiyor kusura bakmayın..

X