Gelinlik Ayakkabısı Gelin ayakkabısı renkli olur mu?

Gelin ayakkabısı renkli olur mu?

• Olur tabiki neden olmasın

OY: 13 100,0%
  • Hayır kesinlikle herşey gibi oda beyaz olmalı

OY: 0 0,0%
  • Herhangi bir fikrim yok

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    13
bence zaten gelin ayakkabısı renkli olmalı. ben de beyaz olanlardan hoşlanmıyorum. fuşya, mavi, mor, sarı hepsi güzel. çiçek de uyumlu oldu mu 10 numara :)

Özellikle mor ve pembe tonlarındaki ayakkabılara bayılıyorum ben de hep öyle baktım. Oi Arte, Erol da çok güzel modeller var. Aldo'dan beyaz zemin üzerine rengarenk çiçekli aldım

biçok ayakkabıya bayıldım burdaki :confused: bende renkli düşünüyorum ama en çok şu önünde kalp olan lastik ayakkabılar dan istiyorum gelinliğimin altına sizde eklemişsiniz Vivienne westfood melissa ayakkabılar..bitürlü bulamıyorum..Yardımcı olabilecek biri varmı nerde satılıyor bu ayakkabılar?

mrb arkadaşlar başka bi sayfada daha paylaşmıstım benim gelin ayakkabılarım bunlar çiçeğimi ve kurdelamı da pembe secmiştim ..
yeni gelin olacaklar hayırlı olsun herşey istediğiniz gibi olsun inşallah :KK54::KK54:

Eklentiler

• 123.jpg
    123.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 211
  • 1234.jpg
    1234.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 226
biçok ayakkabıya bayıldım burdaki :confused: bende renkli düşünüyorum ama en çok şu önünde kalp olan lastik ayakkabılar dan istiyorum gelinliğimin altına sizde eklemişsiniz Vivienne westfood melissa ayakkabılar..bitürlü bulamıyorum..Yardımcı olabilecek biri varmı nerde satılıyor bu ayakkabılar?
Merhaba .... instagram da ona bakabilirsin çok güzel modelleri var çok aşırı rahat

Son düzenleyen: Moderatör:
Bencede renkli daha güzel instagramda..... var gelin ayakkabı tasarımı yapıyor harika şeyler var ben aldım arkadaşlarımda aldı çok memnun kaldılar kızlar bilginiz olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
X