Gelinlik Ayakkabısı Gelin Ayakkabısı Yapan Bildiğiniz Biryer? -İstanbul?

zikrininiremi

23.05.2015
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2014
237
204
Kızlar merhaba gelinliğimi aldım Şubatta provam var ayakkabıyla gitmem lazım istediğim model şu
image.jpg

İstanbulda böyle bir ayakkabı yaptıran veya yapan biryer bilen varmı yardımınıza ihtiyacım var şimdiden çook teşekkür ederim not: topuk boyunun kısa olması lazım boyum uzun olduğu için ve 41 numara giyiyorum malesef :KK43:

Kızlar merhaba gelinliğimi aldım Şubatta provam var ayakkabıyla gitmem lazım istediğim model şu
Eki Görüntüle 1361720
İstanbulda böyle bir ayakkabı yaptıran veya yapan biryer bilen varmı yardımınıza ihtiyacım var şimdiden çook teşekkür ederim not: topuk boyunun kısa olması lazım boyum uzun olduğu için ve 41 numara giyiyorum malesef :KK43:
osmanbeyde divan kundura ve ünsal kundura var sipariş uzerine calisiyorlar fatihte ise dival kundura var fiyatlari ise 250_350 arasinda değişiyor instegramdan takip edebilirsin farkli modeller de var.

Eki Görüntüle 1361720

Merhaba, şu an Trendyol'da Shoestime butiğinde istediğinize benzer ayakkabılar var, süresi dolmadan bakın isterseniz: http://www.trendyol.com/Shoes-Time---Yeni-Sezon/ButikDetay/32121/Ayakkabi--canta

X