Düğün gelin başı için kuaför seçimi...

fulltime

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2012
138
1
mrb kızlar mersinde gelinbaşı için bi kuaförle görüştüm..isim yapmış bi kuaför.500 lira istedi..diğer kuaförler 150 200 arası istiyor..arada bu kadar uçurum olması beni düşündürdü...siz ne dersiniz

bende aynı dertten yanayım 2 tane güzel iş yapan kuaför 500 TL dedi mahallemde 2 tane kuaför var 150-100 diyo. of napcaz ya biz :KK43:

Kızlar Mersin gelini olarak ben de aynı dertten muzdaribim. Öğretmenevinin anlaşmalı olduğu Kuaför Şükrü ve Kuaför Atilla nasıldır nerededir bileniniz var mı? Sizin sorduğunuz kuaförler hangileri? O 500 önerenler ve diğerleri?

kızlar 500e yapanda 150 ye yapan aynı işi yapıor. ben kuaförüme 400 verdim ama hiç memnun kalmadım.. ama benım sıze tavsiyem kesinlikle ama kesinlikle düğünden 1 hafta önce gidip istediğiniz saçın ve makyajın provasını mutlaka yaptırın.... Bu arada ben istanbulda yasadım u sıkıntıyı umarım siz orada yasamazsınız

yaa benim için en önemlisi makyaj ve bu 500 isteyenin makyözü güzellik uzmanı.işinin ehli yani..yoksa saçı her kuaför hemen hemen benzer çıkartır ama makyajj çok önemlii...ne yapacazz çok kararsızımmm

yaa benim için en önemlisi makyaj ve bu 500 isteyenin makyözü güzellik uzmanı.işinin ehli yani..yoksa saçı her kuaför hemen hemen benzer çıkartır ama makyajj çok önemlii...ne yapacazz çok kararsızımmm

ben istanbulda makyajımı 75tl ye yaptırdım hemde ünlü bir sanatcının makyöjüne

valla benim daha çok zamanım var ama bi bursada bi de mersinde düğün olacak... bursada aile dostumuz kuaför zaten, imkansız başka yere gitmem, olduğu kadar (inşallah özenecektir, güzel yapacaktır die düşünüyoum.. )
ama mersini hiç bilmiyorum o yüzden çok önemli mersinde kuaför işi... umarım düğünden sonra paylaşırsınız, memnun kaldınız mı kalmadınız m...

bende de aynı dert.öğretmenevinin kuaförünü bilmiyorum.bildiğim kuaför de bu kadar masrafın içinde aşıyor bizi.makyaj benim için çok daha önemli.kuaförler herkese aynı makyajı yapıyor.benim gözlerim küçük olduğu için yaptıkları makyajla cadılara benziyorum.göz yapısına göre biraz farklı şeyler yapabilseler keşke.

bende de aynı dert.öğretmenevinin kuaförünü bilmiyorum.bildiğim kuaför de bu kadar masrafın içinde aşıyor bizi.makyaj benim için çok daha önemli.kuaförler herkese aynı makyajı yapıyor.benim gözlerim küçük olduğu için yaptıkları makyajla cadılara benziyorum.göz yapısına göre biraz farklı şeyler yapabilseler keşke.

evet bunun içinde uzman makyöz olması lazım..her makyaj yapan güzel yapamaz..sanırım paraya kıymak en mantıklısı..geri dönüşü olmaz yoksa

ben istanbulda makyajımı 75tl ye yaptırdım hemde ünlü bir sanatcının makyöjüne

canım nerede ve kime yaptırdıgını söyleyebilir misin.makyaj konusunda yardıma ihtiyacım var.fiyatlar çok yüksek gelinbaşı olunca 500 den başlıyorlar ve ben hala kuaför bullamadım.yardımcı olursan beni bu dertten kurtarmış olursun :)

Kayseriye daha önce hiç gitmedim nasıl olcak nasıl bitcek hiç bilmiyorum iyi dediğiniz yerleri söyleyin nolur stresten ölcem yani :

Kayseriye daha önce hiç gitmedim nasıl olcak nasıl bitcek hiç bilmiyorum iyi dediğiniz yerleri söyleyin nolur stresten ölcem yani :

ayy kıyamam :KK19: hiç merak etmeyin her şey güzel olur inşallah :) ben bi kaç tanıdığıma da sorarım sizin için olur mu. düğün nerede olacak hiç görümceniz eltiniz felan yok mu onlar bilirler aslında onlara da sorsanız

bahçekule düğün salonunda olcak. görümcem var ona sorcam ama yinede alternatif bilgilere ihtiyacım var :)

X